Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:59 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sie 03, 2011 10:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Jejku! Myślałam, że mi łatwo pójdzie z wybraniem utworów Paula, a tutaj okazało się, że nie! Prawie całe popołudnie nad tym spędziłam! Kolejność oczywiście przypadkowa. Przez to zestawienie uświadomiłam sobie, że jednak najbardziej lubię płytę Ram, a zawsze myślałam, że to płyta McCartney mi się podoba najbardziej ;) Z płyty Driving Rain wybrałabym więcej, ale nie dało rady (jakoś mam sentyment do tej płyty). Wydaje mi się, że w przypadku Paula McCartneya powinno być brane pod uwagę najlepszych 50 utworów.

1. Junk
2. Every Night
3. Maybe I'm Amazed
4. Uncle Albert/Admiral Halsey
5. Ram On
6. C Moon
7. Hi Hi Hi
8. Wild Life
9. Moonkberry Moon Delight
10.The Back Seat Of My Car
11. Another Day
12. Dear Friend
13. My Love
14. Let Me Roll It
15. Mrs Vandebilt
16. Bluebird
17. Listen To What The Man Said
18. Silly Love Songs
19. London Town
20. Here Today
21. Once Upon A Long Ago
22. Hope Of Deliverance
23. Waterfalls
24. Beautiful Night
25. Calico Skies
26. Live And Let Die
27. Dear Boy
28. This Never Happened Me Before
29. English Tea
30. Mr Bellamy

31. Oo You
32. Heart Of The Country
33. Too Many People
34. Give Ireland Back To The Irish
35. Tomorrow
36. 1985
37. No More Lonely Nights
38. Coming Up
39. C'mon People
40. Distraction
41. Young Boy
42. From A Lover To A Friend
43. She's Given Up Talking
44. 222
45. Your Loving Flame
46. Rinse The Raindrops
47. Freedom
48. Summer of '59
49. A Certain Softness
50. Magic

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 2:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Noelka napisał(a):
Jejku! Myślałam, że mi łatwo pójdzie z wybraniem utworów Paula, a tutaj okazało się, że nie! Prawie całe popołudnie nad tym spędziłam! Kolejność oczywiście przypadkowa. Przez to zestawienie uświadomiłam sobie, że jednak najbardziej lubię płytę Ram, a zawsze myślałam, że to płyta McCartney mi się podoba najbardziej ;) Z płyty Driving Rain wybrałabym więcej, ale nie dało rady (jakoś mam sentyment do tej płyty). Wydaje mi się, że w przypadku Paula McCartneya powinno być brane pod uwagę najlepszych 50 utworów.


Mnie tez ranking tez uświadomił, że Ram ma najlepszy materiał, mimo, że całościowo i klimatem najbardziej mi odpowiada Chaos And Creation. Ale na Ram jest najwiecej rzeczy wybitnych, osobnych arcydziełek.
Driving Rain to płyta, która uwazam za wypadek przy pracy. W ramach przypomnienia odsłuchałem sobie tylko ten 10 minutowy utwor, ktory kiedys bardzo lubiłem i musze przyznac, że dzisiaj nawet nie potrafie go przebrnac w całości. Coś mnie od tej płyty odrzuca.
50 utworów zawsze mozna wytypowac, droga wolna, ale do rankingu uwzgledniamy tylko 30. 50 utworow planuje dać dla samych The Beatles, choc i tak wiekszosc pewnie bedzie mowic, ze tutaj trzeba wytypowac co najmniej 100 ;) Dla Johna i George'a planuje po 20, tak wiec Paul jest w ekskluzywnej sytuacji nawet.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 9:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Pewnie gdybym dzisiaj robiła ten ranking nie wyrzuciłabym Dear Boy, Oo You itd.... Problem tkwi w tym, że uwielbiam wczesnego Paula, a na płytach McCartney i Ram jest pełno perełek. Tylko gdybym wymieniła wszystko co mi się podoba, nie mogłabym podać późniejszych piosenek Paula.
5O najlepszych utworów The Beatles? To będzie masakra ;)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 2:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja juz tę masakre mam za soba :) Ułozyłem wczoraj. 20-tke mam co prawda od zawsze, ale kolejne 30 to było dopiero wyzwanie. Fascynujace. Jednoczesnie doszedłem do dziwnych wniosków: Help! czy Let It Be maja dla mnie mocniejsza czołowke od takiego Abbey Road. Z Abbey sa tylko 3 utwory, z pozostałych dwoch po 4. Najwiecej - rozdzielajac Biały po 1CD - bo az 7 z Magical Mystery Tour :)
Ech, nie moge sie doczekac tego rankingu.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 1:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jest juz 20 list, a wiec pokusze sie dzis o małe przeliczanko. Ciekawe kto prowadzi.

beatl68 napisał(a):
Moja lista przebojów Paula McCartneya.
    Beautiful Night - pozdrawiam Martynę :o)
    No More Lonely Nights
    Wonderful Christmas Time
    This One
    Band On The Run
    Pipes of Peace
    Give Ireland Back to the Irish
    Maybe I'm Amazed
    Say Say Say
    Hope of Deliverance
    The Other Me
    Keep Under Cover
    So Bad


Tak sie zapytam: nie ma wiecej utworow solowego Paula, ktore bys lubił?

Ania1, Greg, Joryk, macho - mam zastosowac specjalne zaproszenia czy sami wypełnicie obywatelski obowiazek? ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 8:38 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Od jakichś dwóch tygodni trwa u mnie "sezon" na solowego Paula. Słucham po kolei wszystkich posiadanych przeze mnie albumów Paula z Lindą, Wingsami oraz solo (kto wie, może dojdzie nawet do opcji hardcore pod tytułem przesłuchania McCartney II i Press To Play) i coraz bardziej mi się widzi, że chyba będę musiała edytować mój ranking, raczej bez szkody dla pierwszej dziesiątki, ale zawsze. Ale to już przy układaniu kolejnej dziesiątki.

Póki co, na gorąco, dwa odkrycia:
- uwielbiam Back to the Egg, a jeszcze niedawno prawie w ogóle nie słuchałam,
- Flowers in the Dirt, której parę lat temu słuchałam dość często, zmęczyła mnie jak rzadko który album :shock: :!:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 10:53 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
1) Top 20 McCartneya nie zrobi się szybko. Trzeba pomyśleć. Napisał chyba więcej kawałków niż Beatlesi.
2) Niezależnie od tego warto przedłużyć czas ankiety minimum do końca września - niech ludzie wrócą z wakacji.
3) Nie znam zbyt wielu osób, które znają choć połowę płyt Paula :D :D trzeba czasu.
4) Zbliża się dziesięciolecie strony ...chodzi mi po głowie projekt ankiety, która mogłaby wyglądać tak: http://beatles.kielce.com.pl/index.php? ... link_check


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 11:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
W pełni podpisuje się pod punktem 1 joryka ... to nawet nie jest kwestia że brak mi czasu, raczej tego, że to się musi przetrawić;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 1:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rita napisał(a):
Od jakichś dwóch tygodni trwa u mnie "sezon" na solowego Paula. Słucham po kolei wszystkich posiadanych przeze mnie albumów Paula z Lindą, Wingsami oraz solo (kto wie, może dojdzie nawet do opcji hardcore pod tytułem przesłuchania McCartney II i Press To Play) i coraz bardziej mi się widzi, że chyba będę musiała edytować mój ranking, raczej bez szkody dla pierwszej dziesiątki, ale zawsze. Ale to już przy układaniu kolejnej dziesiątki.


Ja z tym Press to Play to nie moge sie nawet przełamac przesłuchac pierwszy raz od A do Z. To co znam odstarszyło mnie na pare lat. Jedno jest pewne, mojej 30-tki ta płyta by nie zwojowała. Dwójke z kolei strach odwiezac, nie zdobede sie na az tak heroiczny czyn. Ale jeden utwor mi sie bardzo podoba - Waterfalls i do nego lubie wracac.
Do wrzesnia mozesz edytowac sowja liste w sposob nieograniczony.

Rita napisał(a):
Póki co, na gorąco, dwa odkrycia:
- uwielbiam Back to the Egg, a jeszcze niedawno prawie w ogóle nie słuchałam,
- Flowers in the Dirt, której parę lat temu słuchałam dość często, zmęczyła mnie jak rzadko który album :shock: :!:


Flowers brzmi tragicznie ale ma znosne kompozycje, 3 utwory nawet bardzo lubie. Back To The Egg to od zarania mojej fascynacji solowym Paulem ścisła czołowka jego płyt. Trzeba ja ludziom na siłe, na chama i wszelkimi mozliwymi sposobami polecac do przesłuchania, tak samo najmniej chyba znana płyte Paula - Wild Life.

joryk napisał(a):
1) Top 20 McCartneya nie zrobi się szybko. Trzeba pomyśleć. Napisał chyba więcej kawałków niż Beatlesi.
2) Niezależnie od tego warto przedłużyć czas ankiety minimum do końca września - niech ludzie wrócą z wakacji.



1. Top 30. Ale jesli masz wybrac te naprawde najlepsze to chyba nie ma sensu przypominac utwory, ktore nie maja szans zwojowac Twojego serca (a chyba takich masz sporo z tego co pamietam ;))
2. Jacy ludzie? Wiekszosc juz przysłała, pozostały jednostki, ktore raczej nie wakacjuja, tylko lubia sie ociagac. W ostatecznosci przedłużymy termin, ale nie dla dwoch osob.

Zapomniałem o dwoch osobach: Pennylane i Dominice 90.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 9:50 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
Ja z tym Press to Play to nie moge sie nawet przełamac przesłuchac pierwszy raz od A do Z. To co znam odstarszyło mnie na pare lat. Jedno jest pewne, mojej 30-tki ta płyta by nie zwojowała. Dwójke z kolei strach odwiezac, nie zdobede sie na az tak heroiczny czyn. Ale jeden utwor mi sie bardzo podoba - Waterfalls i do nego lubie wracac.


Z Press To Play miałam tak samo. Wysłuchałam tego albumu parę razy X lat temu i do tej pory nie wróciłam. Jedyny utwór, który w miarę mi się podobał, to Only Love Remains.

Być może, obok ewidentnie słabych kawałków, zadecydowała w moim przypadku gorycz spowodowana poczuciem źle wydanych pieniędzy. CD Press To Play kupiłam jeszcze za czasów nastoletnich, kiedy to każdy zakup płytowy poprzedzony był długim okresem oszczędzania kieszonkowego. Stałam wtedy w warszawskim Empiku nad ogromnym, jak mi się wtedy zdawało, zbiorem płyt z serii The Paul McCartney Collection i zastanawiałam się, na którą z nich te mozolnie uciułane pieniądze wydać. Nie było wtedy forum, nie miałam beatlesowskich znajomych - nie miał kto poradzić, a nie chciałam dublować albumów Taty na winylu. W końcu zdecydowałam się na Press To Play bo a/ założyłam, że żadna płyta Paula nie może być zła, a więc ta musi być świetna tak czy owak, b/ spodobała mi się okładka :oops: Stąd rozczarowanie i być może późniejsza niechęć do tego krążka. Ale chyba wkrótce dam mu szansę ;), bo oto jeśli po latach zemdliło mnie Flowers in the Dirt (jedyny utwór, który mi się nieustannie podoba, to This One), a nuż PtP chwyci mnie za :D serce?

Z McCartney II też słucham jedynie Waterfalls - piękny kawałek. Ale jak wyżej.

YerBlue napisał(a):
Back To The Egg to od zarania mojej fascynacji solowym Paulem ścisła czołowka jego płyt. Trzeba ja ludziom na siłe, na chama i wszelkimi mozliwymi sposobami polecac do przesłuchania, tak samo najmniej chyba znana płyte Paula - Wild Life.


O tak, o tak, zgodzę się stukrotnie odnośnie BttE. I nawet zaraz ją komuś wcisnę na siłę, na chama i jednym z możliwych sposobów 8)
Ale żeby nie było, że się tak w stu procentach zgadzamy, to Wild Life podoba mi się mniej niż kiedyś :lol:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 12:04 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Yer Blue napisał(a):
Flowers brzmi tragicznie ale ma znosne kompozycje, 3 utwory nawet bardzo lubie. Back To The Egg to od zarania mojej fascynacji solowym Paulem ścisła czołowka jego płyt. Trzeba ja ludziom na siłe, na chama i wszelkimi mozliwymi sposobami polecac do przesłuchania, tak samo najmniej chyba znana płyte Paula - Wild Life.


Ja mam dokładnie odwrotne zdanie na temat 3-4 znośnych kompozycji na Back i klimatycznej lubianej przeze mnie w 90% Flowers. Nie mniej pamiętam że do tej płyty miałem kilka podejść...nie od razu udanych.

PS
U mnie postępy...już mam top100


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 11:51 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Wyłoniłem 30 utworów Paula, ale muszę poddać wybór próbie czasu.

Skończyłem (chyba) ankietę ułatwiającą głosowanie. Jeśli ktoś ma chwilę czasu, to zapraszam do testowania na stronę główną.
Nie ma tam ustawiania kolejności utworów ale i tak wyniki mogą być ciekawe.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 10:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
greg napisał(a):
U mnie postępy...już mam top100


Ale postep, faktycznie :P

joryk napisał(a):
Wyłoniłem 30 utworów Paula, ale muszę poddać wybór próbie czasu.


O, tutaj mozna mowic o sukcesie.

Co do ankiety -bardzo ladnie i przejrzyscieto wyglada ale nie spełnia do konca swego zadania. Moja 50 moge zaznaczyc ale wole jednak poczekac do tej wlasciwej formy rankingu i własciwego momentu bo teraz wygladac to moze na falstart.

Co do Flowers In A Dirt - lubie utwor drugi (i to bardzo!), We Got Married (tez) oraz Put It There (brzmi tak naturalnie).

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 10:59 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Ankieta portalowa nie będzie miała kolejności, bo wybieranie kolejności między "Mrs Vanderbilt", a "1985" jest ponad moje siły.
Wygra utwór wybrany przez największą ilość ankietowanych.

Ankieta na www nie jest konkurencją dla forumowej. Nic nie zastąpi ankiety robionej ręcznie i komentowanej na forum. Ankieta portalowa to tylko zabawka, zrobiona głównie z myślą o tych, którzy niezbyt dobrze znają całą dyskografię. Zdarza się, że początkujący lecą po przebojach ze składanek, a moim zdaniem McCartney jest warty, aby go wysłuchać dokładnie.

Ankieta ma kilka fajnych cech:
* jest przyjazna dla początkujących,
* można zmieniać wybór nie angażując admina,
* jest permanentna ale można "złapać" stan na dowolną datę,
* można wyłonić album z największą ilością hitów


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 11:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dla mnie główny plus to jej przejrzystosc. Ankiety jako takie mnie nie interesuja ale jesli komus moga pomoc to tylko sie cieszyc.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 12:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Dopiero ankieta Joryka skłoniła mnie, żeby w końcu wytypować "30" :)
Dobry pomysł i zdecydowanie ułatwiający typowanie. Jedyny minus, to brak części płyt (choćby Fireman, czy różne SP - a przecież Jenny Wren się tam znalazło) i mimo, że mogłyby nieco namieszać na mojej liście, to póki co machnąłem na nie ręką ;)

A więc moje typy:
1.-10. (miejsca liczone indywidualnie)
1. Distractions
2. At The Mercy
3. She`s Given Up Talking
4. Uncle Albert/Admiral Halsey
5. We Got Married
6. Waterfalls
7. 1985
8. Arrow Through Me
9. How Kind Of You
10. Rinse The Raindrops

11.-20. (miejsca liczone równorzędnie jako druga "10")
Mr. Bellamy
Heart Of The Country
Dear Friend
Bluebird
Dear Boy
About You
Rough Ride
Golden Earth Girl
Don't Let It Bring You Down
Ou Est Le Soleil

20.-30. (miejsca liczone równorzędnie jako trzecia "10")
Ram On
Love In Song
Dress Me Up As A Robber
Footprints
Write Away
Winedark Open Sea
Little Willow
Great Day
This Never Happened Before
222

Tak sobie pomyślałem, że jeśli chodzi o ankiety na stronie głównej, to Beatlesi powinni mieć 30 kawałków, a Paul 50 utworów do wytypowania. W ogóle ci Beatlesi są jacyś przereklamowani - trochę fajnych kawałków mieli, ale żeby aż 50? ;)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 12:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
na oko, to moja 30 będzie miałą dużo wspólnego z Twoją, Karolu. Podobne mamy widzę preferencje co do twórczości PM - może poza tym, że u Ciebie mało i nisko Flaming Pie'ów


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:10 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
hans80 napisał(a):
minus, to brak części płyt (choćby Fireman, czy różne SP - a przecież Jenny Wren się tam znalazło) i mimo, że mogłyby nieco namieszać na mojej liście, to póki co machnąłem na nie ręką ;)

Jenny Wren jest na mojej liście.
Jeśli brakuje Ci jakiejś płyty, to daj znać. Mogłem o czymś zapomnieć, choć też i wiele pominąłem z rozmysłem.
Długo myślałem nad płytą Lindy "Wide Praire", na której są przecież kompozycje Paula - w tym przeurocza "Cow".

hans80 napisał(a):
jeśli chodzi o ankiety na stronie głównej, to Beatlesi powinni mieć 30 kawałków, a Paul 50 utworów do wytypowania.

Ankiety właściwie nie mają ograniczeń, co do ilości głosów. Moim zdaniem Paul ma w dorobku tyle doskonałych kompozycji, że głosowałbym za przyznaniem mu 50 typów - podobnie, jak Beatlesom.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:38 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
W sumie właśnie się zorientowałem, że ankiety przyjmują każdą ilość "skreśleń" :)
No ale trzymam się zasad, więc po wstępnej selekcji poodrzucałem odpowiednią ilość. Nie zdziwiło mnie, że Paula trudno jest w 30-tce zmieścić, natomiast myślałem, że TB w 50-ce upchnę bez problemu, a wyszło że musiałem redukować z blisko 70-ciu :)

Co do braków, to tak jak pisałem: Firemany (choćby ostatni), Broad Street (albo jestem gapa i to przegapiłem), jakieś tam single (choćby Fine Line z mocną stroną B, skoro już i tak już jest na liście Jenny Wren, Off The Ground miało też ciekawe single, bądź wersję 2CD Complete Works,), może u kogoś Vanilla Sky, czy Once Upon... by się na liście zmieściło (w 30-tkę ich nie wepchnę, ale w 50-kę jak najbardziej). No i chętnie zagłosowałbym na Another Day, ale za nic nie chce dać się wybrać (zarówno przy Wings Greatest, jak i Wingspanie).

Greg, uważam Flaming Pie za jedną z lepszych płyt i w sumie te kawałki z mojej listy mógłbym i w top10 zmieścić, tyle że musiałbym główkować co z niego wyrzucić :) I pewnie jeszcze 3-4 utwory mógłbym innego dnia wrzucić w top30, ale stwierdziłem, że muszę się ze wszystkim w 5min uporać i w miarę równo po płytach przelecieć, bo i tak każdego dnia mógłbym ułożyć nieco inną listę.

POPIERAM APEL JORYKA O ROZSZERZENIE GŁOSOWANIA DO 50 UTWORÓW!

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 12:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
hans80 napisał(a):
POPIERAM APEL JORYKA O ROZSZERZENIE GŁOSOWANIA DO 50 UTWORÓW!


Ale chodzi o ankiete, tak? Bo jesli chodzi o ten ranking to sprawa staneła na 30 bezpowrotnie (chociaz 50 mam juz gotowa i uwazam, że nie wyczerpuje ona za cholere najwartosciowszych rzeczy solowego Makki. Zaraz wrzuce pozostałe 20 poza konkursem).

Jesli chodzi o ankiete Joryka - wybaczcie ale brak singlii (Another Day, Live And Let Die i dziesiatki innych), ktorych nie ma na duzych płytach sprawia, że jest cholernie niekompletna. Paul ma bardzo mocny dorobek singlowy, to prawie jakby pominac Past Masters przy Beatlesach. No i ostatani Fireman - wg mnie płyta powyzej sredniej Paula, nie mozna jej lekcewazyc.

Co do Twojej listy to troche mnie przeraza Twoje uwielbienie Flowers In A Dirt ;) Nie powiem, liczyłem po cichu na Wild Life i Riding To Vanity Fair i sie zawiodłem - na ten ostani na razie sam jeden głosowałem co jest dosc ekskluzywana sprawa bo moge sie przez to mianowac najwiekszym fanem tej piosenki w Polsce.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY