Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Maj 04, 2024 1:16 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Mar 18, 2005 10:38 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Dane mi było dwukrotnie przeżywać koncert Paula :D i dwukrotnie zarazem miałem okazję oglądać preshow....... :lol: .
Tak i tutaj zaczyna się mój dylemat :? .....: otóż do dnia dzisiejszego ,nie mogę sobie wytłumaczyć ,cóż owe przedstawienie miało symbolizować :?: ...... .W roku 2003 było to moim zdaniem jakieś zbliżenie świata..jego kultur...naprawdę nie mogę się odnaleźć w tym pokazie...... :?: .
Natomiast rok 2004 to ...., nie wiem co :? ,bo to już była jakaś abstrakcja...połączenie nowoczesności z przeszłością...... .
Wielu z Was uczestniczyło w wydarzeniu jakim był koncert Paula w Pradze :D i widziało ten preshow....no i co Wy sądzicie o tym wstępie do prawdziwego występu....ja jakoś nie mogę go zrozumieć... :shock: .
Obejrzałem niedawno występy Paula w Moskwie 2003 i Petersburgu 2004 oczywiście na dvd i tam telewizja świetnie pokazała całe to przedstawienie .....jednak nadal nie wiem ,o co chodziło.... :?
Szukałem wiadomości w świecie .....ale jakoś cicho ,znalazłem szczegółowe opisy tych pokazów lecz bez ich przesłania ,symboliki którą miały pewnie poruszyć ogladających to fanów..a że poruszały to wiem .....bo bardzo podnieceni zaczynali gwizdać ( nie z zachwytu) i domagali się szybkiego zakończenia tego "cyrku" .....tak było w 2003 może rok 2004 był troszeczkę dynamiczniejszy.....co spowodowane było zapewne muzyką Paula.......nie wiem..... .
Jednak nadal bez odpowiedzi pozostaje dla mnie pytanie......o co w tym całym zgiełku chodziło......co autor chciał przekazać :mrgreen: .
O ile coś Wam przychodzi do głowy ......podzielcie się tą wiedzą :idea: .....bo Paula na scenie to ja rozumiem :D .....całej reszty za nic pojąć nie mogę.... :cry:
beatles
http://marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 1:48 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Marku nie jesteś sam.

W Hamburgu z utęsknieniem czekałem aż TO się skończy.

W 04 Summer masz rację - było lepiej z muzyką Paula.

Ale o co chodziło nie wiem.

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 11:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Też uważam, że te pre-showy jakieś dziwne były :?
Z dwojga złego wolałem ten ostatni, AD 2004, bo przynajmniej puścili kilka, jak to teraz mówią, za**stych remixów nagrań Paula 8)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY