Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 8:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 20, 2004 3:29 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Pon Cze 14, 2004 8:57 am
Posty: 39
Zrób coś pozytywnego. Pisz coś co wszyscy z zaciekawieniem przeczytają i co wybitmie podniesie poziom prezentowanych tu informacji i dyskusji.



Stasiu, Ty się rzeczywiście pogubileś. Wszyscy już sobie wszystko powyjaśniali z tą nieszczęsną niedyspozycją Eda w " I'm down", a Ty jak w " Dniu Świstaka", ciągle to samo. Wyluzuj trochę, bo weekend przecież za pasem i jeszcze niektórzy pomyślą, że to Ty jesteś dzisiaj trochę ''down''. A dzień jest taki piękny, mam nadzieję że nie tylko w Warszawie.

Pozdrawiam
Pablo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 20, 2004 3:50 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Kwi 01, 2003 4:17 pm
Posty: 27
Staszek napisał(a):
Jacku
Już naprawdę pogubiłem się wśród wyrażonych tu przez Ciebie w poszczególnych postach opinii. Nie wiem już kompletnie czy jesteś "za, czy przeciw, czy może za a nawet przeciw". że zacytuje tu pewnego pana.

Ale mam do Ciebie prośbę. Zrób coś pozytywnego. Pisz coś co wszyscy z zaciekawieniem przeczytają i co wybitmie podniesie poziom prezentowanych tu informacji i dyskusji.

Bardzo na to liczę.
Pozdrawiam Staszek


Hej,

Ciepło dzisiaj. Jestem Za EDEM MUZYKIEM I KOMPOZYTOREM.
Staszek, jeśli uważasz, że Twoja wiadomość o załamaniu się głosu Eda wybitnie podniosła poziom tego forum, to ja sobie dam spokój z pisaniem tu. Pozostanę biernym obserwatorem, no może czasem wtrące coś od siebie.

Miłego weekend'u,

Jacek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 20, 2004 9:02 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 07, 2002 7:39 pm
Posty: 58
Miejscowość: Łódź
[Ale mam do Ciebie prośbę. Zrób coś pozytywnego. Pisz coś co wszyscy z zaciekawieniem przeczytają i co wybitmie podniesie poziom prezentowanych tu informacji i dyskusji.

Staszkowi zebrało sie na wspomnienia, a wy zaraz wszyscy sie czepiacie. Ja sobie przypominam jak Wojtek Mann w latach 80-tych puszczał bootlegi Beatlesów i wyemitował tą wolną wersję Helter Skelter i napomknął, że istnieją jeszcze inne wykonania. Jeden ze słuchaczy napisał, że zabije się jeśli tego nie puści na antenie. Nie wiem czy skończyło się zgonem, ale Mann oświadczył, że niestety nie posiada innych wersji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 20, 2004 9:10 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
Staszek jestem z Tobą !!

O forum, a forum jest dla ludzi ...
można przecież również pisać o ciekawostkach ...

I o sentymentach ...

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 21, 2004 11:17 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Ja też się zajmuję pierdołami.

Społecznie ...i z zapałem :D

Długo szukałem bootlega z pierwszym radiowym wywiadem Beatlesów, gdzie Paul powiedział: "John is the leader of the group".

Lubię pogaduszki w studio, pęknięte struny, pomyłki w tekście, itp.

Jednym z moich fajniejszych nagrań jest to, które dostałem od Bartka, gdzie Linda fałszuje tragicznie na Hey Jude. Pewnie ściągneliście to kiedys z tej strony.

Czytałem w książce May Pang o trasie koncertowej George'a w USA i latałem za bootlegiem z zapisem koncertu z tego akurat wieczora, kiedy John był na widowni.

I tak dalej ...mam nadzieję, że to nikomu nie przeszkadza? Ta strona jest własnie robiona z myślą o takich jak ja :wink:

Zauważam ponadto - po raz któryś już tego lata - wypowiedź w stylu: "a jak tak, to ja nie będę pisał" ...hmm ...to mnie inspiruje :wink:
jak się nie zgodzicie ze mną, że Yesterday jest knotem i koszmarną pościelówą, to nie będę tu pisał :lol: :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 21, 2004 1:19 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Masz Joryk rację dzięki, że zabrałeś głos.

Od siebie jeszcze dodam, że to nic trudnego być sobie na forum takim pasożytm. Wejdzie sobie taki jaśnie pan jak mu się zachce, poczyta,
pokrytykuje, trzaśnie dzrzwiami i już go nie ma. Na sępa, bo po co się wysilać. Fakt, że taki typek potrafi mnie na chwilę przygasić. :cry: ale tylko na chwilę :D

Ale i tak będe dalej robił swoje. Mnie bardzo cieszy kontakt z młodymi fanami. Chętnie pomagam im powiększać swoje kolekcję i umiem cieszyć się ich radością. Bo jestem fanem i kolekcjonerem przez duże F i K :P

Pozdrawiam Staszek

P.S. Ale tantiemami za Yesterday byś nie pogardził :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 22, 2004 2:20 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Kwi 01, 2003 4:17 pm
Posty: 27
Staszek napisał(a):
Masz Joryk rację dzięki, że zabrałeś głos.

Od siebie jeszcze dodam, że to nic trudnego być sobie na forum takim pasożytm. Wejdzie sobie taki jaśnie pan jak mu się zachce, poczyta,
pokrytykuje, trzaśnie dzrzwiami i już go nie ma. Na sępa, bo po co się wysilać. Fakt, że taki typek potrafi mnie na chwilę przygasić. :cry: ale tylko na chwilę :D

Ale i tak będe dalej robił swoje. Mnie bardzo cieszy kontakt z młodymi fanami. Chętnie pomagam im powiększać swoje kolekcję i umiem cieszyć się ich radością. Bo jestem fanem i kolekcjonerem przez duże F i K :P

Pozdrawiam Staszek

P.S. Ale tantiemami za Yesterday byś nie pogardził :wink:


Stasiu,

Przestań się miotać po pękniesz. Napisałem co o tym sądzę i już. Ale każdy prymityw zawsze się zagotuje jak mu się wytknie jego głupotę. Myślałem, żeś rozsądny, że wymienimy się naszymi poglądami i że jednak muzyka nas "połączy".
Ale jak tu Pablo napisał, są ludzie przewrażliwieni na swoim punkcie. I jednak sam do nich należysz.
I nie ważne co tu teraz napiszesz, oleje to, bo lepiej już wdać się w "dialog" z członkem Samoobrony niż z Tobą. Więcej zrozumieją.

Jacek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 23, 2004 9:37 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
W pierwszej chwili przy czytaniu waszej "dyskusji" trochę się pogubiłem ze względu na pojawienie się w tekście jakiegoś EDa. Potem zorientowałem się że chyba jednak chodzi wam o McCartney'a. W związku z tym mam pytanie - dlaczego go tak nazywacie? Czy to ma jakieś źródło czy ot po prostu taka fantazja ułańska?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 23, 2004 10:35 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 07, 2002 7:39 pm
Posty: 58
Miejscowość: Łódź
Squork napisał(a):
W pierwszej chwili przy czytaniu waszej "dyskusji" trochę się pogubiłem ze względu na pojawienie się w tekście jakiegoś EDa. Potem zorientowałem się że chyba jednak chodzi wam o McCartney'a. W związku z tym mam pytanie - dlaczego go tak nazywacie? Czy to ma jakieś źródło czy ot po prostu taka fantazja ułańska?


"Co tam u Beatelsa Eda. Podobno jest na 3 miejscu listy przebojów w Szwecji"
Imagine.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 23, 2004 10:43 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Ciekawa sprawa z tym załamaniem głosu u Eda...
Szkoda, że nie widzimy zapisu video całej sprawy, bo nie raz Beatlesi wyczyniali dziwne rzeczy na scenie. Szczególnie w Hamburgu gdzie na scenie oprócz grania, jedli pili i darli się na szwabów :lol:
Oni się po prostu świetnie bawili, nie rzadko rozśmieszli się nawzajem i być może to sprawiło że beatle Ed się 'załamał' :wink: :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY