Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 9:12 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dlaczego nie w Polsce?
PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 11:51 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pią Mar 05, 2004 11:04 pm
Posty: 19
Myślę, że powodów nieprzyjeżdżania (razem czy osobno się pisze?) Paula do Polski może być kilka: niedogadanie się z organizatorami (Polacy chcą byc może wyciągnąć jak najwięcej, oferując bardzo mał , brak dobrej reklamy i mobbingu Polski (na zachodzie robili nam i robią, niestety negatywną reklamę sami Polacy), wreszcie duży rynek piracki...A dlaczego Paul uwielbia tak Rosjan? Tylko dlatego, że napisał "Back in the USSR" ?...Swoje urodziny i koncert będzie miał w Sankt Petersburgu...
Koncert był genialny i tak szybko minął, że nie zdążyłem sie nawet wypłakać...Tak a'propos, z podobnym składem Paul grał juz dwa lata temu w USA...Bardzo wiele piosenek wyglądało podobnie, z ta sama scenografią telebinową, np. Eleanor Rigby, Back in the USSR...Przy Live and let die w Pradze były lepsze efekty piotechniczne...Kto chce zobaczyć utwory z koncertu w USA, proponuję koncert na DVD "back in the USA"... Pozdrawiam
Wojtek


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 14, 2004 3:20 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Pon Cze 14, 2004 8:57 am
Posty: 39
wojtek napisał(a):
Myślę, że powodów nieprzyjeżdżania (razem czy osobno się pisze?) Paula do Polski może być kilka: niedogadanie się z organizatorami (Polacy chcą byc może wyciągnąć jak najwięcej, oferując bardzo mał , brak dobrej reklamy i mobbingu Polski (na zachodzie robili nam i robią, niestety negatywną reklamę sami Polacy), wreszcie duży rynek piracki...A dlaczego Paul uwielbia tak Rosjan? Tylko dlatego, że napisał "Back in the USSR" ?...Swoje urodziny i koncert będzie miał w Sankt Petersburgu...
Koncert był genialny i tak szybko minął, że nie zdążyłem sie nawet wypłakać...Tak a'propos, z podobnym składem Paul grał juz dwa lata temu w USA...Bardzo wiele piosenek wyglądało podobnie, z ta sama scenografią telebinową, np. Eleanor Rigby, Back in the USSR...Przy Live and let die w Pradze były lepsze efekty piotechniczne...Kto chce zobaczyć utwory z koncertu w USA, proponuję koncert na DVD "back in the USA"... Pozdrawiam

Cześć Wojtek,

Trochę się z Tobą zgadzam, że z naszą opinią za granicą jest różnie. Jednak wydaje mi się, że problem tkwi gdzie indziej - to nie jest tak, że Paul nie lubi Polski ( bo niby dlaczego?). Podejrzewam że ktoś chce zbyt dużo zarobić u nas w kraju na takim koncercie i ceny mogą odstraszyć.
Wojtek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 7:49 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Mysle, ze Praga nie miala mniejszej ceny niz polska (1,5 mln funtow), ale jednak ktos sie tego podjal. wiadomo przeciez, ze muzyk nie dostaje zadnych pieniedz z biletow. on dostaje te swoje 1,5 miliona a to, czy organizatorom sie zwroci i jak to sobie rozloza w biletach to juz ich sprawa. Niestety u nas jak zwykle wszystko sie olewa zamiast myslec...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 8:14 am 
Offline
fan

Rejestracja: Pon Cze 14, 2004 8:57 am
Posty: 39
boro napisał(a):
Mysle, ze Praga nie miala mniejszej ceny niz polska (1,5 mln funtow), ale jednak ktos sie tego podjal. wiadomo przeciez, ze muzyk nie dostaje zadnych pieniedz z biletow. on dostaje te swoje 1,5 miliona a to, czy organizatorom sie zwroci i jak to sobie rozloza w biletach to juz ich sprawa. Niestety u nas jak zwykle wszystko sie olewa zamiast myslec...


to również mialem na myśli - widocznie po odliczeniu wszystkich kosztów za malo dostaną do lapy po takim koncercie, chyba że poproszą Paula aby trochę obniżyl swoją gażę (he,he)-to raz
a dwa - być może tak jak sugerujesz nie ma odpowiedniego organizatora, który by wziąl ten cięzar na siebie. Ale z drugiej strony Stonesi,U2 czy nawet Kravitz to też nie muzyczne ulomki ( zwlaszcza ci pierwsi )a jednak ktoś im ten występ zorganizowal i podejrzewam, że ich żądania co do wynagrodzenia niewiele różnily się od żądań Paula. A może po prostu nie mają ci organizatorzy czasu i chęci bo przecież jak nie Garou, to trzeci sklad Deep Purple, albo Ich Troje i tak dalej i tak dalej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 5:11 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
A może po prostu nie mają ci organizatorzy czasu i chęci bo przecież jak nie Garou, to trzeci sklad Deep Purple, albo Ich Troje i tak dalej i tak dalej - PABLO

SORRY SORRY
CHYBA KOMUŚ SIĘ COŚ POMYLIŁO !!!! NIE OBRAŻAJ Deep Purple !!!!!
Jeśli mało o NICH wiesz to WOGÓLE się nie wypowiadaj.
Dla mnie jest to 2 najlepszy na świecie zespół po Beatlach (zresztą warsztatem ich biją na głowę) i nie pozwolę aby ich WIELKĄ nazwę umiezczano przy sztampie Ich Troje.Pozatym do Wawy i do Szczecina przyjeżdża Ósmy skład DP (Gillan,Glover,Airey,Paice,Morse - TOP 5 najlepszych gitarzystów świata)

pozdrawiam wszystkich Bitlomanów i Purplefanów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 5:21 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Wto Cze 08, 2004 10:11 pm
Posty: 50
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Hmmm..chyba nigdy się to nie wyjaśni.. po prostu to już przeszłość, która dalej trwa.. ale za to do nas należy przyszłość, i naprawdę wierze w to, że Paul kiedys zaspiewa w Polsce... :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 16, 2004 2:45 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Pon Cze 14, 2004 8:57 am
Posty: 39
McCartney napisał(a):
A może po prostu nie mają ci organizatorzy czasu i chęci bo przecież jak nie Garou, to trzeci sklad Deep Purple, albo Ich Troje i tak dalej i tak dalej - PABLO

SORRY SORRY
CHYBA KOMUŚ SIĘ COŚ POMYLIŁO !!!! NIE OBRAŻAJ Deep Purple !!!!!
Jeśli mało o NICH wiesz to WOGÓLE się nie wypowiadaj.
Dla mnie jest to 2 najlepszy na świecie zespół po Beatlach (zresztą warsztatem ich biją na głowę) i nie pozwolę aby ich WIELKĄ nazwę umiezczano przy sztampie Ich Troje.Pozatym do Wawy i do Szczecina przyjeżdża Ósmy skład DP (Gillan,Glover,Airey,Paice,Morse - TOP 5 najlepszych gitarzystów świata)

pozdrawiam wszystkich Bitlomanów i Purplefanów




Nikt nie mial zamiaru nikogo obrażać ani denerwować. Sam wychowalem się na plytach Deep Purple ( In Rock czy Made in Japan którą uważam za najlepszą hard rockową plytę koncertową ). Co prawda bez Blackmoora to już nie to samo. Zestawiając ten zespól obok Ich........ pokazalem ze w naszym pieknym kraju można zorganizować występ i dla zawodowców i dla innych. Do wyboru i do koloru. I jeśli szanowny mccartneyu żle to odczytaleś to już twój problem. I nie miotaj się. Powtarzam - może Garou z drogimi biletami po raz kolejny występować, może przyjeżdżać któryś tam sklad Deep Purple na koncerty czy Kravitz to czemu do cholery nie Mc Cartney?????????? I pozwól Purplefanie, że ocenę mojej wiedzy na temat takich profesjonalistów jak Deep Purple pozostawię znawcom od których chętnie jeszcze czegoś nowego się dowiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 16, 2004 10:11 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
jeśli szanowny mccartneyu żle to odczytaleś to już twój problem. I nie miotaj się.

dla mnie postawienie Purple obok Ich Troje jest obrazą samą w sobie lecz jeśli nie miałeś tego na myśli to przepraszam

Co prawda bez Blackmoora to już nie to samo.

Zgadzam się w zupełności...Blackmore jest wg mnie najlepszy na świecie.kocham i gram jego solówki i uważam że jego fender to najlepsza podstawa rockowego fundamntu

Made in Japan którą uważam za najlepszą hard rockową plytę koncertową

Tak a propo 3/4 rockowych maniaków na świecie twierdzi tak samo (ale ogólnie rockową nie dzieląc na kategorię)

pozwól Purplefanie, że ocenę mojej wiedzy na temat takich profesjonalistów jak Deep Purple pozostawię znawcom od których chętnie jeszcze czegoś nowego się dowiem.

Okej nie ma sprawy ale mimo wszsytko zawszę jestem chętny na wspópłprace jeśli chodzi o ten zespół (bootlegową,materialną czy chociażby purpurowej wiedzy sądze że ją posiadam )

pozdrawiam McCartney

SKOŃCZMY TEMAT BO TO PRZECIEŻ STRONA A BEATLACH :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 17, 2004 9:47 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Cytuj:
przyjeżdża Ósmy skład DP (Gillan,Glover,Airey,Paice,Morse - TOP 5 najlepszych gitarzystów świata)


Patrzac obiektywnie, nie masz racji ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 17, 2004 1:07 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
Patrzac obiektywnie, nie masz racji ;)


Nie wiem o co Ci chodzi ale napisz do mnie na maila stormbringer2@wp.pl ponieważ nie chcę już poruszać tematu na forum

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 17, 2004 9:56 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Wiesz... to jest tak.. ja na przyklad uwazam, ze jednym z najlepszych gitarzystów DLA MNIE jest gitarmen Bryana Adamsa czyli Keith Scott, a Ty sie pewnie z tym nie zgodzisz :)

I chyba rozumiesz dlaczego Ci kolesie, ktorych wymieniles nie sa najelepszymi gitarzystami swiata. Moga byc, ale Twoimi ulubionymi, z Twojego punktu widzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 17, 2004 11:01 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
przyjeżdża Ósmy skład DP (Gillan,Glover,Airey,Paice,Morse - TOP 5 najlepszych gitarzystów świata)

Patrzac obiektywnie, nie masz racji ;)

AAAA O TO CI CHODZI myślałem że to co pisałeś (Patrzac obiektywnie, nie masz racji ;) dotyczyło 8 składu Purple (myślałem że uważałeś że albo jakiś inny czy coś w tym stylu

Wiesz... to jest tak.. ja na przyklad uwazam, ze jednym z najlepszych gitarzystów DLA MNIE jest gitarmen Bryana Adamsa czyli Keith Scott, a Ty sie pewnie z tym nie zgodzisz :)

Oczywiście !!! Są gusta i guściki .To jest tylko moje prywatne zdanie.Dla niektórych może być mistrzem Vai,Satriani,Malmsteen,Segovia itd. itd. i w sumie dobrze bo gdybyśmy mieli jednego Herosa Gitary świat byłby cholernie nudny :)

Pozdrawiam wszystkich


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 2:07 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
No i widzisz, teraz sie rozumiemy w 100% :D pozdrawiam serdecznie!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY