Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 2:45 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 12:28 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Podczas koncertów The Beatles w Stanach (1964) Macca był tym jedynym członkiem zespołu, który miał zawsze przy sobie listę największych i najbardziej wpływowych mediów: gazet, stacji radiowych, telewizji. Często też siedział z dziennikarzami tych wpływowych mediów do oporu i udzielał wywiadów.

Czytam współczesne relacje z różnych koncertów w Stanach, Kanadzie, Japonii. Sporo się zmieniło, ale Macca nadal robi wiele rzeczy dla lokalnych fanów. Są wywiady, autografy, zaproszenia na scenę. Słowem - dzieje się.

W Polsce Macca przyjechał zagrać koncert. Zagrał świetnie. Poza tym pomachał ręką z okna hotelu i z samochodu. Do listy wyczynów można dorzucić krótką rozmowę telefoniczną z Panem Metzem kilka dni przed koncertem. Przypomina to czasy (lata siedemdziesiąte), gdy zagraniczne gwiazdy przylatywały do Sopotu, grały koncert i tym samym samolotem wracały do Berlina wziąć prysznic i odpocząć.
Dlaczego nie było konferencji prasowej pytano jednego dobrze poinformowanego dziennikarza. - A o co niby mieliby go pytać - odparł. A choćby o to samo, co w Kanadzie, Stanach, Rosji, Anglii, czy Włoszech.

Czy Paul nie miał ochoty rozmawiać z nic nie znaczącym krajem? Czy ochrona zbyt dobrze wykonała pracę?
Czy nie zadajecie sobie pytania, dlaczego w Kanadzie gada, jak najęty, a w Polsce nawet przez telefon mu się nie chciało?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 3:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ale że co, mamy się czuć jakoś urażeni?
Jesteśmy małym rynkiem, specjalnie nie wyróżniamy się niczym, może ktoś dodatkowo się nie postarał, może takie były zapisy w kontrakcie. Nie sądzę, aby była potrzeba wiercenia dziury w całym.
Dodatkowo słuchając durnych pytań zadanych przez redaktora Metza, może lepiej, że Paul nie miał zorganizowanego większego spotkania z naszą prasą.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 11:08 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
admin_joryk napisał(a):
Czy nie zadajecie sobie pytania, dlaczego w Kanadzie gada, jak najęty, a w Polsce nawet przez telefon mu się nie chciało?

A może do Paula dotarły informację jak to Metz go UBÓSTWIA? ;) ;P Dlatego tak wyszła ta rozmowa?
Ja raczej stawiałabym na organizatorów koncertu. Nie sądzę, żeby Paul sam z siebie nie miał ochoty udzielać wywiadów. A może nasze media nie były za bardzo zainteresowane rozmową z nim? Nie wiadomo...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 5:20 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Paź 26, 2012 8:52 pm
Posty: 187
Podejrzewam, że część winy leży po stronie mediów. Koncert Madonny na Narodowym był wielkim wydarzeniem i trąbiło się o nim we wszystkich mediach, w internecie w prasie i przede wszystkim w tv. Koncert Paula był w jakiś sposób przemilczany przez media, jakby nie był sławną postacią a mało znanym grajkiem. Mocno mnie zdziwił ten brak reklamy, czy reklama szczątkowa, Polska powinna się chwalić, że gościła taką gwiazdę, a zapowiedzi tak naprawdę było niewiele. Kilka banerów w większych miastach, parę wzmianek we wiadomościach i króciutkie relacje po koncercie. Może akurat ja tak trafiłam, że nie widziałam wiele tych zapowiedzi, bo nie jestem w stanie monitorować telewizora non stop, ale powinnam chyba trafić na jakieś choćby aluzje dotyczące koncertu o dowolnej porze dnia, skoro był u nas McCartney!

_________________
mój FB ------> https://www.facebook.com/darietaband


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY