Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:59 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 2:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Pawle, dopiero teraz po długim czasie weszłam na forum i czytam, co robisz dla wszystkich. Jesteś wielki, człowieku! Stukrotne dzięki!

BTW, jak będzie już coś wiadomo na temat tych płyt, dajcie znać. Ja mogę być na szarym końcu kolejki, bo niestety mam totalnie niesprawną nagrywarkę DVD. Nie ogarnęłabym tego nijak. Wątpię natomiast, czy mogłabym pobrać plik, bo dzielę internet z bratem i... no cóż, zjadłby mnie. ;)
Jeśliby znalazł się ktoś tak dobry, podesłałabym oczywiście pustą płytę, płyty i czekoladę. :)

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 3:55 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Emeela napisał(a):
Jeśliby znalazł się ktoś tak dobry, podesłałabym oczywiście pustą płytę, płyty i czekoladę. :)

Nie martw się Emilko, jak tylko Paweł przyślę mi płyty, wyślę Ci oba DVD z koncertu wraz z najnowszą gazetką FC i kalendarzykami na 2014 rok. I nic nie wysyłaj. Ty wiesz dlaczego.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 7:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
bobski66 napisał(a):
Emeela napisał(a):
Jeśliby znalazł się ktoś tak dobry, podesłałabym oczywiście pustą płytę, płyty i czekoladę. :)

Nie martw się Emilko, jak tylko Paweł przyślę mi płyty, wyślę Ci oba DVD z koncertu wraz z najnowszą gazetką FC i kalendarzykami na 2014 rok. I nic nie wysyłaj. Ty wiesz dlaczego.


:shock: Właśnie, kurde, nie mam pojęcia!
Bobski, jesteś Mistrzem Świata!
Nie mam pojęcia, jak Ci się odwdzięczę, ale wiem, że jak się nie odwdzięczę, to się chyba zapadnę pod ziemię ze wstydu!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 1:11 am 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Emeela napisał(a):
Pawle, dopiero teraz po długim czasie weszłam na forum i czytam, co robisz dla wszystkich. Jesteś wielki, człowieku! Stukrotne dzięki!

BTW, jak będzie już coś wiadomo na temat tych płyt, dajcie znać. Ja mogę być na szarym końcu kolejki, bo niestety mam totalnie niesprawną nagrywarkę DVD. Nie ogarnęłabym tego nijak. Wątpię natomiast, czy mogłabym pobrać plik, bo dzielę internet z bratem i... no cóż, zjadłby mnie. ;)
Jeśliby znalazł się ktoś tak dobry, podesłałabym oczywiście pustą płytę, płyty i czekoladę. :)



Dzięki za te miłe słowa :wink:
Myślę że jutro bobski66 dostanie już koncert i również będzie mógł działać z rozsyłaniem :wink:
Dziennie wysyłam po kilka listów z koncertem więc na koniec tygodnia trochę osób już będzie miało ten koncert.

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 12:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
paweł = napisał(a):
Dzięki za te miłe słowa :wink:
Myślę że jutro bobski66 dostanie już koncert i również będzie mógł działać z rozsyłaniem :wink:
Dziennie wysyłam po kilka listów z koncertem więc na koniec tygodnia trochę osób już będzie miało ten koncert.


Świetne wieści! Naprawdę, dobra robota! Jeszcze raz, wielkie dzięki!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 7:57 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Chciałbym wszystkich powiadomić że już nie zbieram nowych zamówień na nagrywanie koncertu.
Mam małe problemy z nagrywarką, raz dobrze nagra, a kilka razy płyty do wyrzucenia.
Oczywiście wszyscy którzy zapłacili za płyty i wysyłkę lada dzień będą się cieszyć koncertem.

Bardzo bym prosił osoby które dostaną już koncert, i są chętne aby przegrywać i rozsyłać kolejnym osobom o ujawnienie się.

Do tego dwie osoby zdeklarowały się że jak tylko dostaną koncert to udostępnią go na jakimś serwerze i każdy będzie mógł pobrać.
Myślę że jutro już prawie każdy kto zamówił Dvd w poniedziałek, wtorek, powinien je dostać.

Najważniejsze że wypuściłem Dvd w obieg, teraz to już kwestia dni jak wszyscy będą mogli je obejrzeć.

Lista osób do których wysłałem płyty:

Jacek Fiszerowicz
Ryszard Kmita
Stanisław Orzechowski
Zygmunt Kasperowicz
Małgorzata Naróg
Jacek Gieło
Jan Mamczur
Anna Limanowska

Jeżeli kogoś pominąłem z tych którzy zapłacili za wysyłkę, to proszę napisać mi na priv

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 8:53 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Hej Pawle! Mam propozycję, byś zamiast imion i nazwisk podał forumowe nicki. Nie wszyscy znamy się z imienia i nazwiska, a tak nawiązać kontakt - choćby przez PW - będzie dużo łatwiej.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 9:47 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Uprzejmie donoszę, że ja Janand otrzymam 2 płyty od Pawła i przede wszystkim umieszczę je na serwerze, skąd będzie można je pobrać za darmo i bez haseł. Jeśli dostałbym je jutro, to moglibyście weekend przeznaczyć na ściągnięcie. Mogę nawet zamieścić instrukcję dla potrzebujących, jak nagrać z tego płytę DVD.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 12:25 am 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Rita napisał(a):
Hej Pawle! Mam propozycję, byś zamiast imion i nazwisk podał forumowe nicki. Nie wszyscy znamy się z imienia i nazwiska, a tak nawiązać kontakt - choćby przez PW - będzie dużo łatwiej.


Każdy chyba wie jak się nazywa, i jak co to się odezwie w tej sprawie.
A ja nie przypisuje sobie nicków do nazwisk.
Podałem te z historii wpłat na moim koncie :wink:

Jutro janand powinien dostać płyty, wysłałem dziś koło 12:00
Więc jest szansa.

Do Ciebie Rita też wysłałem razem z przesyłką do jananda :wink:

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 5:44 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Nie no, ja jak najbardziej wiem, jak się nazywam ;) Ale inni mogą nie wiedzieć, że ja to Rita, a znowuż Jan to Janand na przykład, i że po płytkę trzeba się zgłosić pod taki i taki nick ;).

Pawle, płytki doszły! Obie działają! Na razie "przeleciałam" je na szybko, ale muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem!
Jak cudnie będzie zasiąść i przywołać wspomnienia z koncertu!
Naprawdę niesamowita robota, wielkie dzięki!!

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 7:24 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Rita napisał(a):
Nie no, ja jak najbardziej wiem, jak się nazywam ;) Ale inni mogą nie wiedzieć, że ja to Rita, a znowuż Jan to Janand na przykład, i że po płytkę trzeba się zgłosić pod taki i taki nick ;).

Pawle, płytki doszły! Obie działają! Na razie "przeleciałam" je na szybko, ale muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem!
Jak cudnie będzie zasiąść i przywołać wspomnienia z koncertu!
Naprawdę niesamowita robota, wielkie dzięki!!



Osoba która będzie chciała rozsyłać na pewno napisze na forum, i wtedy każdy będzie mógł do niej pisać.
Ciesze się że koncert się podoba, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze odtwarzać.
Po przebojach z nagrywarką różnie może być.
Oby było dobrze :wink:

Jeżeli Ty dziś dostałaś to może i Janand dostał, i udostępni wkrótce do ściągnięcia.

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 8:23 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Koncert DVD Pawła już jest do ściągnięcia.
Akurat wczoraj nie mogłem być w pracy, skąd uploading byłby szybki. Z domu wysyłanie na serwer trwało bardzo długo, 12 godzin. Ściąganie będzie dużo szybsze, zależy jaki transfer ktoś ma w domu.

Jest jeszcze druga sprawa - być może opłaca się poczekać jeszcze dzień dwa, bo trwają końcowe prace nad funkcjonalnością menu. Po ich skończeniu płyta ma być bardziej przyjazna w odtwarzaniu.

Oto linki (na razie wersja dotychczasowa):
pierwsza płyta:
Pliczki do rozpakowania - 0.04 GB
Następne pliki - 1 GB
do ściągnięcia - 1 GB
do jakiegoś - 1 GB
katalogu - 1 GB
z nazwą np. Cz1 - 0.18 GB

druga płyta:
Pliczki do rozpakowania - 0.03 GB
Następne pliki - 1 GB
do ściągnięcia - 1 GB
do drugiego - 1 GB
osobnego katalogu - 1 GB
z nazwą np. Cz2 - 0.17 GB

Żeby nagrać jedną płytę, trzeba wybrać w Nero albo Ashampoo i.t.p. utworzenie płyty Video DVD (z gotowych plików vob znajdujących się na dysku) i przeciągnąć te ściągnięte pliki (z jednego katalogu) do miejsca w okienku programu, gdzie jest nowo tworzona płyta (być może będzie to nazwa VIDEO_TS). Na koniec wciskamy "burn" / "utwórz płytę" i w miarę możności dajemy jak najmniejszą prędkość tworzenia (żeby za rok lub 10 lat płyta dała się jeszcze odtworzyć). Jeżeli w tym miejscu nie można wybrać prędkości, to może warto poszukać w opcjach programu - pamiętaj o swoich dzieciach :). Nie mów sobie "eee, może później poszukam", Do It Now - DIN, jak mówił tatko Paula McCartneya.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 8:06 am 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 495
Miejscowość: Nowhere Land:)
Mam już płytę!!! Po prostu szczęka mi opada. Mam tyle koncertów na dvd Beatlesów i Paula z oczywiście lepszym obrazem i dźwiękiem = haha - ale ta jest genialna, choć obejrzałem dopiero 15 min (w tym trzy razy widziałem już siebie na filmie, co prawda od tyłu). Dźwięk nie jest ważny, trudno by z aparatów i komórek mieć lepszy ale generalnie koncert jest zmontowany wspaniale!!! kapitalna praca! Po prostu szacunek!!!

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 3:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Również mam płyty i również wyje z zachwytu, mimo, że obejrzałem na razie tylko kilka pierwszych minut zapisu. Fachowa robota, prawie jakby oglądało się oficjalne DVD, chociaż żadne znane mi DVD z koncertem Paula nie przysporzy mi pewnie tylu wzruszeń.
Jak wszystko obejrzę to napiszę coś więcej. A na razie wielkie dzięki dla Pawła.

Przy okazji podziękowania dla Jaśka za linki - w imieniu wszystkich zasysających.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 6:13 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Najpierw powtórzę słowa Ryszarda na temat Pawła=:
Koncert jest zmontowany wspaniale!!! kapitalna praca!
Niecha też się przysłużyła (o ile mi wiadomo. Tylko niech się odezwie.)

Natomiast ja chcę powiadomić, że na moim serwerze uaktualniłem już pierwszą płytę Pawła z koncertu, w której zmieniłem funkcjonalność. Czyli, że płyta odtwarza się teraz bez powrotu do menu po każdym utworze (jeśli piosenka była puszczona indywidualnie z menu "Utwór"). Oprócz tego są ruchome przyciski w menu (czyli, że się odtwarza kawałek filmu w każdym przycisku). Także płyta pamięta, który utwór był ostatnio puszczany i uwidacznia to w menu.

Przypominam linki (wersja zmieniona):
pierwsza płyta:
Pliczki do rozpakowania - 0.08 GB
Następne pliki - 1 GB
do ściągnięcia - 1 GB
do jakiegoś - 1 GB
katalogu - 1 GB
z nazwą np. Cz1 - 0.18 GB


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 25, 2013 12:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Fiu fiu jest coraz lepiej. Fajnie, że jeszcze komuś się chce poświęcić własny czas by zrobić coś dla innych. WIELKIE DZIĘKI.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 25, 2013 8:35 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:52 pm
Posty: 29
Właśnie sprawdziłem jak "idzie" pierwsza płyta. Jest świetnie! Fajnie że w intro znajduje się filmik ze spotkania karteczkowego :D . Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy brali udział w akcji "Hey Paul" i jeszcze raz dziękuję za zmontowanie i udostępnienie tego cudownego materiału.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 25, 2013 8:39 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 30, 2009 12:19 am
Posty: 12
Płyta jest zrobiona bardzo dobrze,mając na względzie materiały robione przecież amatorskim sprzętem i w bardzo utrudnionych warunkach.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 1:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ostatnio oglądam tylko ten koncert i aż trochę mam przesyt Paula :)

Wzruszające jest te "kółko" karteczkowe na początku (pamiątka do końca życia i o 2 tygodnie dłużej :D), dobrze dobrany podkład muzyczny i dramaturgia przed rozpoczęciem koncertu. Wiele utworów obejrzałem pierwszy raz od czasu przeżywania na żywo, coś niesamowitego. Ten zapis po prostu zatrzymuje tamte chwile. Montaż "Hey Jude" jest po prostu fenomenalny i ciesze się, że ten utwór rozpoczyna drugie DVD gdyż pewnie nie raz włączę go sobie oddzielnie. Tutaj wielkie dzięki dla nieobecnej Niechy za montaż. Takiej obrazkowej perły nie będzie nawet gdyby ukazał się profesjonalny zapis. A przynajmniej moja wyobraźnia nie jest w stanie wyobrazić sobie nic piękniejszego.
Podobają mi się wszelkie smaczki typu wrzucenie młodego Paula na "Yesterday". Końcówka "Carry That Weight" gdy widać jakieś osoby z publicznosci też bardzo mnie porusza. Takie uchwycenie czyjegoś anonimowego zachwytu bardzo urozmaica zapis, daje kopa i powinno być w każdym utworze.

Paweł, dzięki za kawał dobrej roboty, będziemy się tym wzruszać przez następne dziesięciolecia.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 12:50 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 495
Miejscowość: Nowhere Land:)
Płyta genialna ! Bez dwóch zdań. Eh, Beatlemanii... fajnie, że tak to wszystko sobie "pomagamy". Pamietam koncert, tzn. godzinę przed, spacerowanie po stadionie, piwo, przekąski, mijanie się z nieznanymi ludźmi i nagłe sponatniczne, w powietrzu przybijanie "Piątek". Bo jak ktoś kocha Beatlesów,Paula to musi być fajny gość nie ?

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY