Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 9:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 12:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Mario napisał(a):
W ostatnim czasie otrzymałem niespodziewanie materiał, który nadaje się jak najbardziej do publikacji, ale nie mam się nim z kim podzielić.


O jaki materiał chodzi?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:16 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 11, 2011 11:30 am
Posty: 73
Miejscowość: Toruń
Ok 50 minut filmu, ale dobrych ujęć 10-20 minut. Przed koncertem widząc, że ktoś ma kamerę, prosiłem o podzielenie się swoim materiałem i dawałem namiary. Odezwała się tylko jedna osoba i od niej właśnie mam te nowe ujęcia.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 04, 2013 4:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Super, tylko się cieszyć :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 11, 2013 3:58 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Zawartość Multicamu

DVD 1:

Intro

Eight Days a Week

Junior's Farm

All My Loving

Listen to What the Man Said

Let Me Roll It
("Foxy Lady" snippet)
Paperback Writer

My Valentine

Nineteen Hundred and Eighty-Five

The Long and Winding Road

Maybe I'm Amazed

I've Just Seen a Face

We Can Work It Out

Another Day

And I Love Her

Blackbird

Here Today

Your Mother Should Know

Lady Madonna

All Together Now

Lovely Rita

Mrs. Vandebilt

Eleanor Rigby

Being for the Benefit of Mr. Kite!

Something

Ob-La-Di, Ob-La-Da

Band on the Run

Back in the U.S.S.R.

Let It Be

Live and Let Die

DVD 2:

Hey Jude

Encore:
Day Tripper

Hi, Hi, Hi

Get Back

Encore 2:
Yesterday

Helter Skelter

Golden Slumbers

Carry That Weight

The End

Napisy Końcowe...

Bonus Tracks

TV NEWS, BRISTOL HOTEL, OUT THERE CLIP.

Michelle Live Quebec (Multicam)
Ram On Live Vienna (Multicam)
Things We Said Today Live Vienna (Multicam)
I Saw Her Standing There Live Orlando (Multicam)
Mull Of Kintyre Live Ottawa (Multicam)

Napisy Końcowe.

.......................

Potrzebuję osobę chętną do wstawienia tego Dvd na internet żeby każdy mógł sobie pobrać.
Wtedy wyślę pocztą płyty Dvd do tej osoby.


Jedyny minus Dvd jest taki, że podczas oglądania koncertu nie można przeskakiwać bezpośrednio do kolejnej piosenki.
Można jedynie przewijać do końca, i dopiero wtedy rozpoczyna się kolejna piosenka.
Niestety nie doszedłem do tego jak zrobić aby szło przełączać z piosenki do piosenki podczas koncertu.
Wszystko inne działa bez zarzutu, poruszanie po menu, wybór piosenek itd.

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 11, 2013 6:02 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Znaleźć miejsce w sieci na dwa DVD to jest dość trudne zadanie. Lepiej chyba zrobić "drzewo" - wysyłasz jednej osobie DVD, ona sobie robi kopię i wysyła dwóm następnym, itd. Jeśli się zgodzisz, to wyślę Ci znaczek i dwie czyste płyty, żebyś nie musiał ponosić kosztów mojej kopii.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 11, 2013 7:20 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Drzewo to fajny pomysł. Jak się Pawel na nie zgodzi, to ja mogę "przejąć" jedno dvd od joryka i wysłać kolejnym dwóm osobom :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 11, 2013 10:09 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ile miejsca zajmuje każde z tych dvd?

Są dostępne dyski sieciowe z całkiem sporą pojemnością i zupełnie za free.

Załóż np. na copy.com darmowe konto z poniższego linku polecającego i będziesz miał 20GB dostępnej przestrzeni w sieci na starcie.
https://copy.com?r=dEooKx

Ściągasz i instalujesz aplikacje copy, wskazujesz folder na dysku, który ma być synchronizowany, a później wrzucasz do niego pliki, które chcesz udostępnić (czyli dvd z koncertu). Oczywiście duże pliki będą wymagały sporo czasu na upload na serwer.

Następnie, jak już pliki będą w sieci, to najlepiej byłoby dać wszystkim zainteresowanym ten sam login i hasło do konta, żeby także zainstalowali aplikację u siebie na dysku, tak żeby zawartość z sieci automatycznie ściągnęła się do nas na dysk (oczywiście trzeba uważać, bo jeśli ktoś prze odinstalowaniem aplikacji usunie pliki ze swojego folderu na dysku, to wszystkim innym także się one usuną ;) ).

Nie wiem, czy nie ma jakiegoś ograniczenia wielkości plików, ale zawsze można pliki dvd spakować z opcją podziału na pliki po np. 100MB i problem się rozwiązuje.

Oczywiście można to wykonać równolegle do fizycznego rozsyłania płyt dvd, aby każdy miał wybór wygodniejszej dla siebie opcji.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 9:23 am 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 496
Miejscowość: Nowhere Land:)
Hej, jestem także za rozsyłaniem, jeśli chcesz wyślij mi płytki lub podaj adres a wyślę Ci czyste płyty, później możemy wstawić siebie do "bazy" osób, które mają te płyty i mogę przegrywać je kolejnym osobom. bez względu na wolne hosty w sieci, dwa dyski DVD to ok. 8 GB, ja sobie poradzę ale nie każdy ma szybki net, nie każdy tez potrafi je później zgrać na swój dysk z obrazu dysku czy po prostu struktury typowej dla płyty DVD, wielka sprawa z taką płytką, oczywiście zareklamuję ją na swoim blogu.

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 12:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
System "drzewka" czyli przegraj płyty i podaj dalej bardzo mi odpowiada.
Ja mogę być pod koniec kolejki bo mam popsutą przegrywarkę, nie chcę robić przestojów.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 2:31 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 496
Miejscowość: Nowhere Land:)
Z przyjemnością zrobię więcej kopii. Skoro ktoś natrudził się o wiele bardziej by takie płyty powstały to co to jest 15 min na 1 płytę :)

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 2:53 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 30, 2009 12:19 am
Posty: 12
Witam,a może na torrenty ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 10:06 am 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Ok nie ma sprawy, mogę wysłać osobom płyty, które będą rozsyłać dalej i kolejni zrobią to samo.
Obie płyty są prawie w całości zapełnione, czyli ponad 4GB.
Myślę że oprócz tego i tak postaram się wrzucić ten koncert, np tak jak polecał hans80, lub na chomika.
Torrentów nie potrafię robić.
Rozsyłanie mogę rozpocząć od przyszłego tygodnia, w weekend wyjeżdżam do Chorzowa załatwić parę spraw.

Może zamiast rozsyłania kopert,znaczków i płyt, to lepiej podesłać 10zł na moje konto. Chyba każdy w dzisiejszych czasach ma konto internetowe.
Ja wtedy kupię płyty, wypalę koncert, kupię kopertę i wyślę priorytetem poleconym.
W Chorzowie będę tylko niecały tydzień i znowu wyjeżdżam, więc takie czekanie na koperty ze znaczkami nie pasuje mi za bardzo.

Na drugim forum "Rocky" zapytał dlaczego w dodatkach nie ma Hope Of Deliverance.
Zupełnie zapomniałem że to grali, może jeszcze przez ten czas uda mi się zmontować tą piosenkę i dorzucić do dodatków na drugim Dvd.

Nad Dvd spędziłem bardzo dużo godzin, czasem nawet wciągałem się na cały dzień od rana do późnych godzin nocnych.
Więc myślę że umieszczenie tej piosenki jako dodatku już nie będzie problemem.

Osoby które chcą dostać płyty w celu rozsyłania, niech piszą do mnie prywatną wiadomość.

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 10:43 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Mam pewien pomysł. Lada dzień otrzymam z drukarni nowe kalendarzyki FC na 2014 rok. Zgodnie z tradycją będę je rozsyłał do wszystkich członków FC (ponad 100 osób), więc jeśli będę miał już "płyty matki" z koncertu to mogę uszczęśliwić kilka, lub nawet kilkadziesiąt osób. Mógłbym wysłać koncert do wszystkich członków FC, lecz kupienie ponad 200 płyt to dla mnie za duży wydatek (chyba, że w międzyczasie wygram w totka).
P.S. Też często poświęcam swój czas, więc rozumiem Cię paweł = i w imieniu przyszłych "uszczęśliwionych" dziękuję.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 8:11 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Lip 16, 2013 9:25 pm
Posty: 2
Pawełku SPISAŁEŚ SIE NA MEDAL !!!!!!!!!!!!!

Własnie jestem po obejrzeniu zawartośći płyt z całego serca dziękuję przyjacielu, dziś dotarły pocztą i odrazu wylądowały w odtwarzaczu. Spędzilismy ten koncert razem i wspomnienia wróciły:)

Jezeli chodzi o multicam to dzięki bogu nie straciłeś determinacji i wyszedł świetnie.

Intro super pomysł dziękuje ze dałeś sie namówic.

Wszystkie kawałki świetnie zmontowane oczywiscie z tego co miałeś ( niech niecha żałuje ze nie przesłała ci swoich materiałów , bo było by jeszcze piękniej) Ale podobny problem był z koncertem U2 w Chorzowie.
Powaliło mnie hellter z tym najazdem na scenę parokrotnym świetny pomysł.
Drugim rewelacyjnym pomysłem było ujęcie upłakanych fanek na samym koncu koncertu , wzruszyłem się.Miło także było zobaczyć Ciebie z Moniką.

Dodatki z TV ,Bristolu i innych miast miazga:) wiec zawarłeś na dwóch płytach wszystko co by sobie fan zażyczył

Wiec jeszcze raz WIELKIE DZIEKUJĘ ,myślę że w imieniu całego Stadionu Narodowego :happy:

Proszę w imieniu Pawła= niech ktoś to wrzuci na serwer kto ma szybki internet a wszyscy bedziecie mogli nacieszyć sie tym koncertem jeszcze raz lub razy kilka :happy:

Pozdrawiam Cię Pawle i Jeszcze raz Dziękuję za przyjacielski gest. :D slawasu2

Te same podziękowania wysłałem także na drugim forum


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 8:26 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Wrz 16, 2013 8:24 pm
Posty: 6
paweł = napisał(a):
Ok nie ma sprawy, mogę wysłać osobom płyty, które będą rozsyłać dalej i kolejni zrobią to samo.
Obie płyty są prawie w całości zapełnione, czyli ponad 4GB.
Myślę że oprócz tego i tak postaram się wrzucić ten koncert, np tak jak polecał hans80, lub na chomika.
Torrentów nie potrafię robić.
Rozsyłanie mogę rozpocząć od przyszłego tygodnia, w weekend wyjeżdżam do Chorzowa załatwić parę spraw.

Może zamiast rozsyłania kopert,znaczków i płyt, to lepiej podesłać 10zł na moje konto. Chyba każdy w dzisiejszych czasach ma konto internetowe.
Ja wtedy kupię płyty, wypalę koncert, kupię kopertę i wyślę priorytetem poleconym.
W Chorzowie będę tylko niecały tydzień i znowu wyjeżdżam, więc takie czekanie na koperty ze znaczkami nie pasuje mi za bardzo.

Na drugim forum "Rocky" zapytał dlaczego w dodatkach nie ma Hope Of Deliverance.
Zupełnie zapomniałem że to grali, może jeszcze przez ten czas uda mi się zmontować tą piosenkę i dorzucić do dodatków na drugim Dvd.

Nad Dvd spędziłem bardzo dużo godzin, czasem nawet wciągałem się na cały dzień od rana do późnych godzin nocnych.
Więc myślę że umieszczenie tej piosenki jako dodatku już nie będzie problemem.

Osoby które chcą dostać płyty w celu rozsyłania, niech piszą do mnie prywatną wiadomość.


Wystarczy zrobić to i zapodać link - będzie to najszybsza i najlepsza metoda udostępnienia filmu DVD.
http://www.youtube.com/watch?v=HQS1gdYihnw


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 11:45 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Dzięki za te miłe słowa.
Opłacało się siedzieć całymi dniami nad montowaniem koncertu :wink:

PS:
Dziś wysłałem koncert do jednej osoby, jutro wysyłam do kolejnych.
Może któraś z nich umieści koncert na torrencie, lub gdzie indziej skąd będzie można pobrać, ja już się tym zajmować nie będę.
Oprócz tego co poniektóre osoby również będą dalej wysyłać płyty z koncertem pocztą. Na pewno Staszek.

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 17, 2013 8:43 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Dzk za wkład pracy bo sam montuje filmiki i wiem ile to czasu zajmuje.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 17, 2013 6:32 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:52 pm
Posty: 29
I ja składam wielkie dzięki za przygotowanie tych wspaniałych płyt.
Wielki SZACUN.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 9:31 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Pawle,

W ostatnim miesiącu nie zaglądałem na Forum i nie wiedziałem, że potrzeba serwera do umieszczenia gotowego DVD. Akurat mam dostęp do serwera u mnie w pracy, na którym mogę umieścić 2 płyty DVD. Jeśli wyrazisz taką wolę, to prześlę ci na priva mój adres, wyślesz mi dwie płyty (ja przeleję ci 10 zł na twoje konto) i ja je umieszczę na tym serwerze. Serwer ma tę zaletę, że gdyby zdarzyła się jakaś piosenka do poprawy (bo może Niecha się odezwie), to można by uaktualnić to szybko tą samą drogą na tym serwerze.
W tej chwili znajdują się tam dwa filmiki ze spotkania organizacyjnego akcji "Hey Paul" pod stadionem przed koncertem. Na próbę można je pobrać, być może miła wiadomość dla osób, które tam były i się napracowały przy akcji:
http://prz.edu.pl/~janand/Koncert2013/MVI_2306.avi - 5 MB
http://prz.edu.pl/~janand/Koncert2013/MVI_2441.avi - 65 MB
A może by ten filmik umieścić jako taki post-bonus na płycie?

Poza tym: mam dużą wprawę w opracowywaniu menu i organizacji płyty DVD, więc może mógłbym pomóc z tym problemem z brakiem możliwości przeskakiwania do następnej piosenki podczas odtwarzania DVD.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 9:48 am 
Offline
fan

Rejestracja: Sob Cze 29, 2013 1:48 pm
Posty: 30
Hej oczywiście wyślę Ci płyty.
Jedna osoba też obiecała że wrzuci koncert na serwer i już wysłałem do niej płytę.
Co do przeskakiwania piosenek okazuje się że na Dvd w Chorzowie przeskakują, na komputerze nie chcą, nie wiem dlaczego.
Filmik spotkania fanów jest w intrze koncertu.
Bonusy też juz są. Jeśli ktoś chce sobie dodawać własne sceny itp to niech to robi dla swojego użytku.
Ja zrobiłem praktycznie sam to Dvd, prócz dodania piosenek zmontowanych przez Niechę.
Jeżeli komuś się nie podoba to niech sam sobie zmontuje od nowa, albo poczeka na DvD Mario, bo też sobie zaczął robić.

Chciałbym od razu dodać żeby teraz w sprawie nagrywania płyt kontaktować się od nowego tygodnia z np bobskim66.
Ale jeżeli już dwie osoby obiecały wrzucić koncert na serwer to myślę że w weekend każdy będzie mógł go już pobrać.
U mnie na komputerze w Chorzowie coś jest nie tak z nagrywarką, straciłem już 13 płyt Dvd z powodu błędów...

Zaraz wyślę Ci dane do przelewu.

_________________
Moje Konto YouTube http://www.youtube.com/channel/UCLCjhqj ... JFg/videos


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY