Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 202 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sie 26, 2015 11:49 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Sie 25, 2015 3:40 pm
Posty: 6
W takim razie trzeba mieć nadzieję, że ostatnio Paulowi się u nas podobało. Pewnie gdyby koncert odbył się w mniejszym obiekcie, przyjaźniejszym akustycznie to Paul gralby juz u nas ze dwa razy Teraz żartuję, ale jednak mam nadzieję że coś w kwestii koncertu w Polsce się zmieni. Bo ile można jeździć po tych amerykańskich miastach? Zrozumialbym jakby pojechał gdziekolwiek indziej, ale tam mam wrażenie jest niezła maskotka.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 12:05 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Niestety to, czy Paulowi się gdzieś podoba czy nie podoba, nie ma tutaj moim zdaniem nic do rzeczy. Widzimisię czy sympatie Paula to najwyżej (optymistycznie patrząc) jedna czwarta drogi do koncertu. Po pierwsze pieniądze, po drugie organizatorzy (czyli w sumie też pieniądze), po trzecie publiczność (czyli wyniki sprzedaży w danym kraju, a więc znów pieniądze). Niestety. Ponowny występ w Polsce moim zdaniem graniczy obecnie z cudem - po wynikach sprzedaży warszawskich biletów, które były, jakie były (czyli słabe). We Wrocławiu (bo koncert miał być początkowo we Wrocławiu właśnie) mówiło się o naprawdę ogromnych sumach, jakie miasto musiałoby wyłożyć z budżetu na sprowadzenie Paula na miejski stadion - podobnie w Warszawie (tam suma była jeszcze większa i to pewnie między innymi zadecydowało o ostatecznym miejscu koncertu). W Ameryce Północnej i Europie Zachodniej są sponsorzy, stadiony są inaczej finansowane, cała maszynka koncertowa kręci się w najlepsze (nie wiem, jak wygląda to w Ameryce Południowej). Tak myślę, że gdyby Paul "robił" mniejsze lokalizacje, to w grę wchodziłaby Atlas Arena w Łodzi, bo tam jest obecnie chyba najlepszy repertuar koncertowy w Polsce. Ale w Polsce - i to były "przecieki" od managementu Paula z okresu, gdy starano się go ściągnąć do Polski (brzmią sensownie) - jest tylko jedno miejsce, w którym McCartney mógłby wystąpić - Stadion Narodowy (chodzi o pojemność). Wydaje mi się, że Paul nie organizuje już teraz mniejszych koncertów na regularnej trasie koncertowej, bo pewnie nie opłaca się to z finansowego punktu widzenia (to jednak gigantyczne przedsięwzięcie logistyczne, ogromna scena, efekty pirotechniczne i tak dalej). Czyli albo Paul musiałby organizować długą trasę europejską z wieloma przystankami w kilku albo raczej kilkunastu krajach, albo zostają nam Niemcy.

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 12:29 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 07, 2014 8:26 am
Posty: 104
Wyjdę teraz na marnego fana ale szczerze mówiąc jakoś specjalnie ochoty iść drugi raz na koncert Paula nie mam.
Ten pierwszy zapamiętam jako wspaniałe doświadczenie, niemniej Paul robi się coraz starszy, głos ma w coraz gorszej kondycji, no i ceny biletów były (i pewnie były by) po prostu wzięte z kosmosu.
Oczywiście jak ktoś nie był na tym pierwszym koncercie to go rozumiem że chciał by się wybrać, ale przy tych cenach to chyba bardziej się opłacało pojechać do Niemiec/Francji/Wielkiej Brytanii i tam poza zobaczeniem koncertu zrobić sobie wycieczkę.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:40 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Rocky1995 napisał(a):
Oczywiście jak ktoś nie był na tym pierwszym koncercie to go rozumiem że chciał by się wybrać, ale przy tych cenach to chyba bardziej się opłacało pojechać do Niemiec/Francji/Wielkiej Brytanii i tam poza zobaczeniem koncertu zrobić sobie wycieczkę.


Opłacać to by się opłacało. Moim skromnym zdaniem jednak zobaczenie Paula z polską flagą oraz usłyszenie go, jak mówi po polsku, a także uczestniczenie w kolejnej fanowskiej akcji typu Hey Paul i obserwowanie reakcji Mistrza absolutnie warte byłoby tych większych pieniędzy. :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 10:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Drugi koncert Paula w Polsce trochę zabiłby legendę pierwszego - tego jednego, jedynego, długo wyczekiwanego. Coś co się powtarza - powszednieje, szczególnie w krótkim odstępie czasowym i prawie identyczną setlistą oraz całą powtórką dokładnie wyreżyserowanego spektaklu. Patrząc na to w ten sposób, wolałbym mieć w pamięci jeden koncert w naszym kraju, przez to na pewno pozostanie bardziej wyjątkowym.

Po koncercie Planta w Dolinie Chartlotty ktoś mi powiedział, że organizatorzy festiwalu próbowali ściągnąć tam Paula. Nie wiem ile w tym prawdy ale koncert w Dolinie raczej nie mógłby dojść do skutku - tam jest za mało miejsc, a bilety musiałyby kosztować astronomiczne ceny by się koncert mógł opłacić.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 7:55 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Sie 25, 2015 3:40 pm
Posty: 6
Yer Blue - rozumiem Cię. Tylko że są też tacy którzy z różnych powodów nie mogli się znaleźć na koncercie w Warszawie :D Nie żeby to był jakiś komentarz w Twoją stronę, broń Boże :D Mi po prostu zależy by zobaczyć - mym zdaniem - najlepszego muzyka świata, mego idola w akcji. Warszawa dwa lata temu mi się nie udała, ale nie mogę tego ciągle wspominać bo aż boli :( :P Niestety, być może nigdy nie będzie mi dane być na jego koncercie, ale moglibyśmy też jako fani spróbować coś skrzyknąć na przyszły rok/2017. Bo wtedy od koncertu Paula miną 3-4 lata - a to już odstęp z jakim występował w niektórych krajach ponownie. Ponoć po tegorocznych koncertach trasa przeniesie się do Ameryki Południowej, a potem albo zakończy (i nie wiadomo co dalej), albo ponownie zacznie się - Europa, Azja, Ameryki etc. Teraz ominął kraje Europy Wschodniej (myślę tu o Czechach, Polsce [co w sumie zrozumiałe :D]) czy nawet bardziej zachodnich - Niemcy na przykład. Wydaje mi się, że jakaś nadzieja jest by chociaż próbować zachęcać albo organizatorów koncertów albo samych muzyków jego zespołu. W końcu Paul nie młodnieje - więc teraz albo nigdy ;) Wiem, że on ponoć wybiera kraje w taki sposób by odwiedzić te których nie miał możliwości kiedyś. Amerykę analizuje tak bardzo, że mam wrażenie, że ma tam obywatelstwo :D :D Cóż, marzę o tym koncercie jak o niczym innym i mam nadzieję, że dałoby się coś zrobić, a jeśli nie to chociaż tylko spróbować. A do Live Nation pisałem - nie mają w planach organizacji kolejnego koncertu. Z jednej strony to dobrze bo nikt nie zedrze kasy tak mocno jak oni, z drugiej szanse maleją. Więc ktoś, coś?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 16, 2015 10:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Pewne są koncerty w Niemczech, wcześniej czy późnej. Jeśli przegapiłeś warszawski występ to zostają Ci niemieccy sąsiedzi. Jeśli masz parcie na zmierzenie się z legendą Beatlesa na żywo to na pewno Ci się to uda.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 5:28 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Sie 25, 2015 3:40 pm
Posty: 6
Myślisz, że naprawdę Macca zawita do Niemiec? :o Kurczę, już się cieszę :) Dzięki za danie mi nadziei :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 10:05 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Yer Blue napisał(a):
Drugi koncert Paula w Polsce trochę zabiłby legendę pierwszego - tego jednego, jedynego, długo wyczekiwanego. Coś co się powtarza - powszednieje, szczególnie w krótkim odstępie czasowym i prawie identyczną setlistą oraz całą powtórką dokładnie wyreżyserowanego spektaklu. Patrząc na to w ten sposób, wolałbym mieć w pamięci jeden koncert w naszym kraju, przez to na pewno pozostanie bardziej wyjątkowym.

Po koncercie Planta w Dolinie Chartlotty ktoś mi powiedział, że organizatorzy festiwalu próbowali ściągnąć tam Paula. Nie wiem ile w tym prawdy ale koncert w Dolinie raczej nie mógłby dojść do skutku - tam jest za mało miejsc, a bilety musiałyby kosztować astronomiczne ceny by się koncert mógł opłacić.

Mam takie samo zdanie. Wolę zostawić miłe wspomnienia z tamtego koncertu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 23, 2015 2:06 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Sie 25, 2015 3:40 pm
Posty: 6
Macca ma przybyć po 40 latach do Chorwacji :) Coraz bliżej :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 4:51 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Nigdzie nie spotkałem informacji aby McCartney był w Jugosławii.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 5:23 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Sie 25, 2015 3:40 pm
Posty: 6
21 września http://www.paulmccartney.com/live/tour- ... -the-world


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 7:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
maccafan napisał(a):
Macca ma przybyć po 40 latach do Chorwacji :) Coraz bliżej :)


A skąd te info? Skoro Chorwacja to pewnie i jakieś inne koncerty w Europie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 8:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Nie ma zbyt wiele o tym w necie: http://www.croatiaweek.com/paul-mccartn ... n-croatia/ Pamiętam jak były podawane informacje o koncercie Paula we Wrocławiu. Jednak w końcu Macca zagrał, z tym że w Warszawie :) W każdej plotce jakieś ziarno prawdy jest.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 12:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Może zaskoczę wszystkich, ale ja to bym wolała, żeby Ringo jeszcze raz przyjechał, bo tamten raz jakoś mi przepadł...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Też bym wolał zobaczyć pierwszy raz Ringo niż Paula drug raz, więc dla mnie żadne zaskoczenie. Ale np. drugi raz zobaczyć Ringo byłoby dla mnie raczej zbędne ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 9:53 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Ja bym wolal zobaczyć ich razem.....


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 9:44 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
O, myślę, że to byłoby idealne rozwiązanie dla wszystkich. Chyba zadowoliłoby każdego fana. :)

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 11:10 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja tam najbardziej wolałbym zobaczyć Seana, tak, bardziej od Paula i Ringo razem :) A na drugim miejscu Dhani. John i George nie żyją ale mamy to szczęście, że ich synowie muzykują (i to z jakim rezultatem) i są tak podobni do ojców. Mamy więc szansę zderzyć się namacalnie z jakąś ich namiastką. Tylko tyle i aż tyle. Sean i Dhani to zdecydowanie moje 2 największe marzenia Beatlesowe do spełnienia :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 12:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Ojej, w sumie racja, nie pomyślałam o Seanie!
Może dlatego, że nie traktuję go jako kogoś Beatlesopochodnego, tylko już jako całkiem osobnego artystę...
Ale jakby tak na to spojrzeć, to tak, strasznie bym chciała posłuchać Seana na żywo. Zwłaszcza jego, ale Dhaniego oczywiści też.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 202 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY