Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 12:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 147 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 2:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Yer Blue napisał(a):
W sumie zadyma będzie. Pod postacią Beatlemanii. Wszystkich ogranie szał, myśle, że ochrona będzie najbardziej pilnować miejsc przed sceną, te w dalszych sektorach powinna odpuścić. Chociaż myśle, że i przed sceną zrobi się tłumek stojacych po jakims czasie.


No Beatlemanii to ja się spodziewam i na nią czekam. U siebie też. :D
Miałam na myśli raczej innego rodzaju zadymę.
Ale jak tak, to tak! Ja zamierzam tańczyć i skakać, o!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 3:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Beatlemania! O tak! Liczę na nią - miejsce mam dogodne do Twist nad Shout, więc niech tylko pospolite ruszenie "ruszy" To ja z nim! :D Ma ktoś miejsce na płycie w Sektorze C2 ?

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 5:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Jak się rozkręci i będzie szał to ja przeskakuję barierki, fosę i co tam będzie i z trybun ląduję pod sceną. A może koncert jest tak drogi bo każdy będzie miał ochroniarza który będzie "czuwał" nad nami?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 5:23 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Bilety zamówiłem, opłaciłem i czekam!
Mały fan club z Warmii zwarty i gotowy do wyjazdu.
Nasze miejsca V01, Rząd: 5. Ktoś ma miejsca w pobliżu?
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 5:39 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
A ja się przyznam że chyba jadę jednak do Wiednia... :>
Polskie ceny to kpina, przy tych wiedeńskich...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 6:13 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
27 stycznia tego roku śniło mi się, że byłem na koncercie Paula... na wrocławskim rynku. W pewnym sensie był to sen koszmarny, ponieważ nie dotrwałem bisów z uwagi na nadużycie alkoholu. Potem biegałem wokół rynku pytając nieustannie co grał na bis. 20-21 marca miałem sen, że słyszę piosenkę When the Night. Kiedy się obudziłem, sen się spełnił kiedy usłyszałem informację, że Macca przyjeżdża do Warszawy. Śniłem o tym 38 lat!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 6:48 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
A ja mam C2 i choć się cieszę jak diabli, to się denerwuję, że tak późno ten koncert! Spóźniony o jakieś 10-20 lat :D , bo wtedy, gdy był wzrok sokoli, odległość od sceny nie grałaby roli (wyszedł rym :lol: )a tutaj straszą, że ten sektor to daleko... . Chyba lornetkę muszę kupić...
No i muszę się tłuc do Warszawy, circa 8 h w dwie strony a gdyby nie moje opieszałe i nieudolne władztwo, miałabym Paula o rzut beretem we Wrocku!
A i tak skaczę z radości, chociaż cena biletu mnie powaliła. Pocieszam się, że to na chlebek dla Paula (mam nadzieję, że nie alimenty dla pani Mills :wink: ).
Też mi się najpierw wydawało, że krzesełka na płycie to głupia rzecz, ale moje niemłode już nogi przynajmniej odpoczną jak się będą supporty na scenie produkowały (ktoś wie kto wystąpi jako support?) Na Paulu na pewno nie zamierzam siedzieć a nawet stać spokojnie! Czekałam na niego całe życie!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 7:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Myślę, że Paul ma w miarę "ustabilizowane" ceny. I ta drożyzna wynika z chęci zysku naszych "naganiaczy" organizatorów.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 7:44 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Nie wiem czy to żelazna reguła, ale przed koncertami Paula chyba żadne supporty nie grają.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 10:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
hans80 napisał(a):
Nie wiem czy to żelazna reguła, ale przed koncertami Paula chyba żadne supporty nie grają.


Dzięki Bogu!
Zazwyczaj mnie męczy to oczekiwanie na gwiazdę wieczoru i i tak nie umiem się wczuć w muzykę supportu.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 9:30 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pią Cze 22, 2007 1:36 pm
Posty: 14
W Kijowie tez niebylo supportu - puscili jakas muzyczke z cd ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 1:39 am 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
bobski66 napisał(a):
Walczyłem z miejscami od 10:00. Nie można było wybrać i kupić z planu sali, więc klikałem co 20 kilka minut by trafić w "najlepsze" miejsce. Po blisko 2 godzinach zdecydowałem się w końcu na krzesełko w sektorze C 04, rząd 4 i miejsce 101. Mogło być lepiej lecz te lepsze miejsca w "mojej cenie" nie były już dostępne.

Ja mam miejsce 74 w rzędzie 3, czyli dokładnie jestem rząd przed. Niezły zbieg okoliczności :)

Image

Tutaj w grupie "Spotkajmy się na koncercie Paula McCartneya w Warszawie" można zobaczyć, kto jeszcze jest w naszym sektorze :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 9:34 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Nie Mar 24, 2013 11:16 pm
Posty: 10
Mój sektor to D16, ale najważniejsze, że tam będę.
Sto lat z komórkami w ręce (będzie jeszcze jasno, więc to nie ten efekt) - super! ale może coś więcej?

Dzięki za przywitanie :)
Wiecie, ja chyba do czerwca nie będę już spała po nocach. No i nadal szukam zwartej grupy ze Śląska


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 9:36 am 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 07, 2013 2:14 pm
Posty: 42
A mnie coś męczy: koncert zaczyna się o godzinie 17-tej, będzie to 22-go czerwca, czyli w najdłuższy dzień w roku. Czyli to wszystko będzie przy świetle dziennym, prawda? To bardzo niefajnie. Dobrze mi się zdaje?

_________________
Zapraszam na mój blog, http://dekada-beatlesow.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 11:57 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Lis 09, 2010 9:04 pm
Posty: 1
Siemaa :D Śląsk też będzie ;D Miejsce w sektorze C4 mam nadzieję, że coś zobaczę, na wszelki wypadek biorę lornetki ;D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 1:03 am 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Mar 30, 2013 2:36 am
Posty: 16
Miejscowość: Białystok
C04, dwa miejsca w pierwszym rzędzie. Trochę się obawiam, czy wszystko będzie w miarę nieźle widać, ale trudno. Najważniejsze,że tam będę :) Kiedyś, jeszcze jako początkująca, maleńka beatlefanka wymyśliłam sobie takie marzenie i zawsze mówiłam o nim bez żadnego przekonania, jakby to było coś totalnie nierealnego, wyrwanego z rzeczywistości. Dlatego tydzień temu przeżyłam ogromny szok i myślałam,że zwariuję przez dwa dni dzielące mnie od rozpoczęcia sprzedaży biletów... Nie chciałam ich kupować na stronie Paula, żeby nie czekać aż tak długo na przesyłkę, a powiem szczerze,że nie mogłam w nic uwierzyć, dopóki nie trzymałam w ręku dwóch niewinnych karteczek :) Zwagarowałam z zajęć, rzuciłam wszystko i o 10.03 już były :) Zamawiałam przez eventim i była to moja pierwsza przygoda z tą stroną. Miałam niezłego stracha, czy serwer im nie padnie, czy przypadkiem nie znikną wszystkie bilety w ciągu 5 minut. Nieuzasadnione te obawy, ale jak ich nie mieć, kiedy spełniają się aż tak kosmiczne marzenia :) A teraz noszę ze sobą kopię biletów i czekam z niecierpliwością!

_________________
    I’m John, and I too play a guitar
    — but sometimes I play the fool…
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 6:35 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 16, 2011 6:35 pm
Posty: 10
flower1973 napisał(a):
A mnie coś męczy: koncert zaczyna się o godzinie 17-tej, będzie to 22-go czerwca, czyli w najdłuższy dzień w roku. Czyli to wszystko będzie przy świetle dziennym, prawda? To bardzo niefajnie. Dobrze mi się zdaje?


Spokojnie, koncert nie zaczyna się o tej godzinie. O 17 można będzie wejść na stadion, McCartney wejdzie na scenę pewnie koło 19/20. Dlaczego tak wcześnie można wchodzić? Abo jak nagle 30 tysięcy osób się zejdzie, to trochę czasu zajmie wpuszczenie ich wszystkich :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 11:15 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Kwi 01, 2013 10:59 am
Posty: 2
Sektor G19, rząd 2, miejsce 52- czyli mniej więcej gdzieś na końcu świata :lol: Niestety nie byłam w stanie zapłacić "każdej ceny", ale mimo wszystko cieszę się, że zobaczę Paula na żywca.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 12:41 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 7:16 pm
Posty: 1
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Mam pytanie/prośbę.
Bo bilet na koncert kupiłem bardzo szybko (już o 10:20 miałem go w rękach), ale jest pewien problem.
Mam niecałe 16 lat i czy mógłby ktoś z was w razie czego przez chwilę poudawać mojego opiekuna, lub coś takiego?
Można się jakoś przed koncertem zgadać, lub coś. Bilet mam w sektorze B2.
Z góry dzięki :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 3:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Myślę że znajdzie się ktoś kto się Tobą zaopiekuje. Najlepiej osoba z Twojego sektoru.

A co do rozpoczęcia koncertu to ja obstawiam godzinę 20, z lekkim pewnie opóźnieniem. Około godziny trwa show wyświetlane na telebimach, takie przygotowanie do koncertu. A potem jest wyczekiwanie na wejście Paula, które zawsze się przeciąga. Tak więc zanim wszyscy się zejdą i zanim skończy się pre-show, zrobi się prawie wieczór.

Dach powinien być otwarty, bo inaczej fajerwerki na Live And Let Die nie wypalą, na czym spektakl trochę ucierpi. Oby tylko 22 czerwca nie było deszczu.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 147 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY