Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 7:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 147 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 9:09 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:52 pm
Posty: 29
Marzanna napisał(a):
[...] No i muszę się tłuc do Warszawy, circa 8 h w dwie strony a gdyby nie moje opieszałe i nieudolne władztwo, miałabym Paula o rzut beretem we Wrocku!
[...]


8 godzin? Zazdroszczę. Ja mam 8 w jedną (jak dobrze pójdzie) ;-). Ale za to tez mam C2 (6/28).
Pozdrawiam serdecznie z Koszalina. :-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 9:37 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Ja jadę z Wrocka - ktoś też się zbiera z tej okolicy?

Zastanawiam się, czy brać auto, czy pociągiem - orientuje się ktoś, jak tam budowa drogi do Waw?

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 10:15 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Mar 30, 2013 2:36 am
Posty: 16
Miejscowość: Białystok
Myślicie, że każdemu będą sprawdzać dokładnie wiek? W dniu koncertu brakuje mi 4 dni do pełnoletności :)

_________________
    I’m John, and I too play a guitar
    — but sometimes I play the fool…
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 12:00 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
artamatum napisał(a):
Myślicie, że każdemu będą sprawdzać dokładnie wiek? W dniu koncertu brakuje mi 4 dni do pełnoletności :)


nie sądzę, żeby im się chciało tak sprawdzać każdego... zresztą 4 dni to niewiele :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 9:27 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Yer Blue napisał(a):
Dach powinien być otwarty, bo inaczej fajerwerki na Live And Let Die nie wypalą, na czym spektakl trochę ucierpi. Oby tylko 22 czerwca nie było deszczu.

Myślę, że fajerwerki nie wypalą, bo przecież nawet jak dach będzie otwarty, to i tak na dachu jest taki czubek a część zamykana to tylko ten daszek zrobiony z nie wiadomo czego :wink:, ale myślę, że trzeba wierzyć, bo nie wiem czy mam rację. Wiesz, ja rozumiem twoje nerwy, bo ja też się martwiłem, czy będzie padać, bo może znowu być tak, że jakiś ćwok :lol: znowu nie zamknie dachu.
I trochę nie wiem, czy warto już wchodzić o 17:00, bo to nie ma sensu czekać kilka godzin na koncert, ale z drugiej strony nie wiadomo do której będą wpuszczać .
Nie mogę się doczekać.


pozdrawiam
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 10:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Jak się obserwuje to, co się dzieje w tym roku z pogodą, to w tym czerwcu padać może i to nawet śnieg!
Pozostaje nam wziąć kalosze i peleryny. I poćwiczyć - czy w kaloszach się wygodnie podskakuje? Tańczy? Dziko pląsa? Ktoś sprawdzał?

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 11:58 am 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
bobski66 napisał(a):
Jak się rozkręci i będzie szał to ja przeskakuję barierki, fosę i co tam będzie i z trybun ląduję pod sceną. A może koncert jest tak drogi bo każdy będzie miał ochroniarza który będzie "czuwał" nad nami?

idę z Tobą :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 12:11 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
Właśnie dostałam informację z Eventimu, że mój bilet został dziś wysłany. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mieć bilet w ręce :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 2:38 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
Nanananananananana trzymam bilet w łapce, wie juz o tym chyba cały świat
Sektor D12 więc nienajgorzej :D

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 12, 2013 12:34 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
postanowiłam dłużej nie czekać i dzisiaj w końcu kupiłam bilet :D B3, rząd 8, miejsce 10 :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 5:41 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Kwi 15, 2013 5:37 pm
Posty: 1
Kochani

W 2006 roku dołączyłem do przemiłej ekipy jadącej z Wroclawia (a kontakt właśnie z tego forum) na koncert Paula w Pradze. Okazalo się że mamy dużo wspolnych znajomych i od razu była inna rozmowa. W tej chwili czeka mnie to samo pytanie - czy ktos wybiera sie z Wrocławia do Warszawy?..a właściwie z powrotem, bo kupiłem już bilety na Polskiego Busa, ale pierwszy powrotny jest o 6 rano i nie wiem co bede robił do tej godziny:)

Wiec generalnie jezeli ktos mialby wolne miejsca w aucie to chetnie zabierzemy się (2 osoby) z powrotem po koncercie z kimś życzliwym, komu dołożymy jakieś grosze do paliwka :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re:
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 7:44 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
winter rose napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Dach powinien być otwarty, bo inaczej fajerwerki na Live And Let Die nie wypalą, na czym spektakl trochę ucierpi. Oby tylko 22 czerwca nie było deszczu.

Myślę, że fajerwerki nie wypalą, bo przecież nawet jak dach będzie otwarty,


a dlaczego nie? W halach, które sa mniejsze fajerwerki są więc na stadionie tym bardziej


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 6:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ważne info dla Was, którzy jeszcze nie kupiliście biletu.
Dorzucili wielką pulę biletów na Eventimie w 17-18 rzędzie sektoru A3 za 660 zł.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 12:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Na mapce eventimu pojawił się ślaczek wolnych miejsc w A3, na wysokości może 5 rzędu. Miejsca po prostu zajwiskowe i aż dziw bierze, że są do kupienia. Ciekawe czy to znowu jakaś taktyczna zagrywka czy mi sie coś przewidziało ;)

Co do fajerwerków - faktycznie, nie muszą lecieć w niebo, odpalą takie żeby nie uszkodziły dachu Narodowego. W Mediolanie była zamknięta hala pokroju naszego obiektu i wszystko poszło sprawnie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 5:28 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
katemacca67 napisał(a):
winter rose napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Dach powinien być otwarty, bo inaczej fajerwerki na Live And Let Die nie wypalą, na czym spektakl trochę ucierpi. Oby tylko 22 czerwca nie było deszczu.

Myślę, że fajerwerki nie wypalą, bo przecież nawet jak dach będzie otwarty,


a dlaczego nie? W halach, które sa mniejsze fajerwerki są więc na stadionie tym bardziej

Racja, dobrze, że mi przypomniałaś.
Przeczytałem, że przyjedzie 31 ciężarówek i będzie 300 ludzi z ekipy.
Paul mówił ,że zawsze chciał tu przyjechać i, że się cieszy :D .
Fajnie, że Paul docenia nasz kraj :wink: .


pozdrawiam
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 24, 2013 6:31 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Fajnie, ze Paul ciepło myśli o naszym kraju.
Oprócz tego, że może to być standardowa wypowiedź, to myślę, że jest w tym trochę prawdy. Zwłaszcza jak popatrzyłem na plan koncertów. Okazało się, że jest to amerykańskie tounee. Tylko w środku trasy ni z tego ni z owego Paul przylatuje na 3 koncerty do Europy, a potem znowu koncert za koncertem w Stanach.

Czy ktoś dostał już do domu bilety z Anglii, z CrowdSurge? Wiem, że na stronie CrowdSurge piszą (cytuję z pamięci): bilety zostaną wysłane do 14 dni przed koncertem, ale jak nie dojdą na 5 dni przed, to zaczekaj do 4-go dnia i jak nie pojawią się na 3 dni przed, to na 1 dzień przed zadzwoń do nas, a my ci na pewno zwrócimy pieniądze w dniu koncertu. :) Pytam, bo chociaż jest mała szansa, że coś pomylili, to jednak strata byłaby bardzo duża.
Tutaj chciałbym podzielić się też tym, jak doszło do tego, że zamówiłem bilety ze strony paulmccartney.com (z CrowdSurge): Najpierw normalnie kupiłem bilety przez Eventim w ten zerowy piątek o 10:01, i to 7 sztuk, bo tyle nas jedzie z jednej rodziny. Jednak przez parę dni męczyłem się, bo miejsca były nie tak blisko, jak sobie wymarzyliśmy w naszej cenie 363 zł. A kiedy bilety przyszły z Eventimu po 5 dniach, zorientowałem się, że na angielskiej stronie są miejsca w prawie 2 razy bliższym sektorze. Odesłałem więc bilety z powrotem do Eventimu (był tylko 1 dzień na to, żeby doszły, i musiałem przez kuriera, bo miały być święta, a trzeba było zdążyć przed 10 dniami od zakupu). W tej samej sekundzie kupiłem bilety przez CrowdSurge w sektorze V02 rząd 2. Potem okazało się, że mogłem poczekać parę sekund dłużej, a nawet tygodnie dłużej, bo chyba nawet teraz są tam jeszcze jako tako dobre miejsca.
Gdyby mój wywód okazał się dla kogoś zbyt skomplikowany i zapomniał, o co chodzi :? , powtarzam moje pytanie: Czy ktoś dostał już do domu bilety z Anglii, z CrowdSurge?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 2:55 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
janand napisał(a):
Czy ktoś dostał już do domu bilety z Anglii, z CrowdSurge?


z tego, co wiem to nie. Crowdsurge ma napisać maila, jak wyśle bilety, a nie słyszałam, żeby ktoś juz takiego maila dostał. Czekamy (i trochę panikujemy :shock: )


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 11:07 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Dzięki.
We dwoje inaczej się panikuje niż w pojedynkę.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 7:21 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
janand napisał(a):
Dzięki.
We dwoje inaczej się panikuje niż w pojedynkę.


jest nas jeszcze więcej...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 2:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Już 22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Sir Paul McCartney! O tym, jak organizuje się koncerty wielkich gwiazd, z jakimi problemami boryka się organizator, jakie zachcianki miewają artyści oraz o wielkiej miłości do The Beatles rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Metzem i organizatorem koncertu Stevem Toddem.

Image

Materiał video do obejrzenia na stronie http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p ... 85279.html

pozdrawiam
macho

ps. ponuć Paul nie może się doczekać polskich pierogów :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 147 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY