Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:38 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 6:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jeśli te tańsze bilety miałyby być po 400-500zł to ja mam wątpliwości czy dałoby się zapełnić 30 tys. obiekt. Myślę, ze w Polsce jest góra 5 tysięcy fanów Beatlesów, którzy są gotowi zapłacić każdą cenę za taki koncert. Reszta może się wahać. Pół tysiaka za koncert to trochę za dużo jak na nasze realia. Z drugiej strony McCartney nie jest u nas tak popularny jak choćby Metallica, która przyciąga 50 tys. spokojnie. Do tego 80% biletów na Metę to te tańsze, po 200zł. Golden Cirlce i jakieś ekskluzywne trybuny (czyli cennik od ok. 400 wzwyż) to zawsze tylko garstka przy morzu fanów stojących na płycie. Frekwencję tych wielkich, plenerowych koncertów zawsze robią tańsze miejscówki. Jeśli u Paula tańsze maja być po 400 to jakoś nie widzę by frekwencja miała polecieć w dziesiątkach tysięcy.

Ale dziwne, że w Mediolanie najtańsze bilety, na płytę, obejmujące wszystkie miejsca, również pod sceną były chyba po 60 euro, czyli niecałe 300zł.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 10:10 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
Plotka pojawiła się 10 lutego http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/758525,paul-mccartney-wystapi-we-wroclawiu-koncert-wiosna,id,t.html. Jednak do tej pory nie pojawiły się żadne nowe informacje na ten temat, a umowa według artykułu miała być podpisana na dniach... To nie wróży dobrze :(
Dodatkowo, gdy dzisiaj sprawdzałam najnowsze (z ostatnich 24 godzin) informacje, które wyskakują, gdy się wpisze w Google "Paul McCartney w Polsce", to okazuje się, że nie ma zbyt wiele nowych odniesień do Gazety Wrocławskiej. Widać, że temat przycichł.
-----------------
Wszystkich zainteresowanych koncertem Paula w Polsce, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, zapraszam do grupy na facebooku "Chcemy koncertu Paula McCartneya w Polsce" http://www.facebook.com/groups/108624732605637/.

Image


Ostatnio edytowany przez ivettebeat, Czw Lut 21, 2013 10:52 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 10:51 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
ivettebeat napisał(a):
Wszystkich (...), którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami(...)

A skąd będą brane te najnowsze wiadomości? Masz jakiś kontakt z Paulem?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 11:03 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
Cytuj:
A skąd będą brane te najnowsze wiadomości? Masz jakiś kontakt z Paulem?


Mam kontakt z Paulem... ale tylko w moich snach ;)
Najnowsze informacje tzn. ludzie w grupie wrzucają linki do najnowszych informacji ;)
Poza tym mamy ludzi w grupie, którzy zawodowo zajmują się organizowaniem koncertów, więc są w stanie rzeczowo skomentować najnowsze doniesienia.
Dodatkowo grupa poleca strony i fora (także to forum), gdzie można szukać informacji o ewentualnym koncercie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 9:40 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Posłuchajcie co zrobiłem :) .Wysłałem do Paula na jego stronie pytanie(można teraz pytać go o co się chce :D :D )o takiej treści, że są dziś urodziny George'a(Happy Birthday i sto lat :wink: :) :D )i co by mu powiedział jakby żył.W post scriptum dopisałem, że ma fanów w Polsce i że kochamy go i czekamy na niego :D .
I co myślicie ?


pozdrawiam
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 27, 2013 1:58 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Obawiam sie że liczy sie tylko kasa której ciągle mało a szkoda bo mógłby sobie pozwolic na gest i zagrać w Polsce bo wszędzie dookoła naszego kraju już wystepował.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 27, 2013 3:12 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
Wdaje mi się, że te miliony za koncert to nie jest czysty zysk Paula. Przecież przy takim koncercie pracuje sztab ludzi. Na scenie są oprócz Paula Brian, Rusty, Abe i Wix, którzy raczej potrzebują wynagrodzenia. Dodatkowo mamy ludzi od spraw technicznych, którym też trzeba dać wypłatę. Do tego na koncercie są sztuczne ognie i konfetti, co też kosztuje. Na koniec jest jeszcze transport całego sprzętu, ochrona, służba medyczna - też niemały wydatek.
Dlatego myślę, że nawet jeśli Paul nie wziąłby ani złotówki za swój występ, to i tak koszty koncertu nie byłyby małe.

Poza tym wierzę, że jednak Paul nie koncertuje tylko dla pieniędzy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 27, 2013 3:19 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
Po dwutygodniowej przerwie od pierwszej wzmianki pojawiły się nowe informacje na temat koncertu we Wrocławiu :!:

Czy miasto dofinansuje wrocławski koncert Paula McCartneya? :?:
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,13466535,Czy_miasto_dofinansuje_wroclawski_koncert_Paula_McCartneya_.html
Według tego artykułu w ciągu najbliższych dwóch tygodni dowiemy się czy rzeczywiście "idzie ku dobremu".
Dobrze, że wszystko się wyjaśni, bo nie mogę już dłużej żyć w tej niepewności :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 3:44 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Proponuję wrócić do 1 postu.Co tam jest napisane."Umowa ma zostac podpisana lada dzien.Własciwie wszystko już ustalone.Pozostały ostatnie drobne szczegóły".Było to 10 lutego .
Mamy koniec lutego i dalej nic nie wiadomo,może za dwa tygodnie.No to czekamy z niecierpliwoscią..


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 3:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Dokładnie, jak będzie potwierdzenie na oficjalnej stronie Paula, to wtedy uwierzę. Tylko się modlę, żeby to jednak nie było 7 czerwca.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 6:24 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
Yer Blue napisał(a):
Jeśli te tańsze bilety miałyby być po 400-500zł to ja mam wątpliwości czy dałoby się zapełnić 30 tys.
Ale dziwne, że w Mediolanie najtańsze bilety, na płytę, obejmujące wszystkie miejsca, również pod sceną były chyba po 60 euro, czyli niecałe 300zł.
W Pradze w 2004r bilet który mam do dziś, po przeliczeniu kosztował 220 zł, i to(u pódia), pod sceną.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 10:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
No i przycichło... A taka miałam nadzieję... Ale nadal jej nie tracę.
Jak nie w tym roku, może w przyszłym....

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 20, 2013 6:14 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
Paul Mc Cartney na stadionie narodowym (czyt.basen narodowy:)w Warszawie 22.06.2013r. To wiadomość z dzisiejszego Teleekspresu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 9:42 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
W koncu doczekalismy sie ,muszę przyznać że juz zwatpiłem że dojdzie do tego.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY