Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:14 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 10:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Tak... wspomnienia to piękna rzecz! Szkoda tylko, że z czasem nasza pamięć szwankuje i gubi wiele z tych chwil. Istnieje jednak sposób, żeby te straty ograniczyć - przynajmniej jeśli chodzi o koncert z Mediolanu!

Namierzyłem płytę DVD z video tego show. Jest to zbiór klipów z YouTube'a, pozbieranych w całość, posegregowanych i okraszonych zbiorczym menu. Co do jakości, to trzeba przyznać, że obraz często jest o niebo lepszy od tego, który spotkać można na "pełnometrażowych" bootlegach. Szkoda tylko, że brakuję trzech dość mocnych utworów: Junior's Farm, 1985 i Mrs Vandebilt, ale najwidoczniej autor nie miał do nich dostępu. No cóż... pozostaje więc wyobraźnia! :wink:

Wrzuciłem dla Was materiał do ściągnięcia. Całość zajmuje 4,2 GB:

Image

Plik 1: VTS_01_1
Plik 2: VTS_01_2
Plik 3: VTS_01_3
Plik 4: VTS_01_4
Plik 5: VIDEO_TS

Klikajcie na niebieski przycisk po prawej stronie: Direct Download

Szybka instrukcja: jak wszystko wyląduje na Waszym dysku, wypakujcie VIDEO_TS i wrzućcie do niego resztę ściągniętych plików, nie zmieniając nazwy folderu. Tak przygotowany materiał można już oglądać na komputerze (otwierając VTS_01_0)... bądź nagrać na płytę DVD - folder z plikami - i cieszyć się koncertem na domowym odtwarzaczu :D

W razie draki - pytajcie!

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 4:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ale mnie zaskoczyłeś Bracholu tym materiałem! :D
Niestety ściągniecie tego będzie dla mnie mega wyzwaniem, bo każdy plik ma ponad 1GB (oprócz tego dodatkowego), ale na pewno z tym powalcze. Póki co dzieki Writerowi mogę się cieszyc zgrywką 6 filmików z YT, chciałem juz nawet sobie odpalic z tego płytkę, ale teraz to już bedzie zbędne.
Jeśli chodzi o Junior's Farm i 1985 to są filmiki do tego ale tragicznej jakosci, wiec może dobrze, że autor nie wział ich pod uwage.
Jeszcze raz kłaniam sie do stóp za udostępnienie tego materiału, Magiku!

Jeszcze małe sprostowanie wątku, który rozpoczał Max. Otóż instrument, który Makka dostał do podpisania na koniec koncertu to ani skrzypce ani bas, tylko...ukelele! Jest 9 minutowy filmik na YT z całym medleyem, który dobrze tę scene pokazuje. Paul złozył na nim podpis i rzucił prawdopodobnie dla ochroniarza.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 21, 2011 12:13 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Kilka zdjęć z Mediolanu:

Image
7 godzin przed koncertem

Image
Bobski:"Mówi Ci to coś?"

Image

Image

Image

Image

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 5:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
dr Maxwell napisał(a):
Image
7 godzin przed koncertem


Tak mi się przypomniało, że w okolicy tego Milano Forum nie było najmniejszego nawet plakaciku informującego o koncercie. Nic. Zero. Na dole była otwarta restauracja a tam chmara około 15-latków poprzebieranych za jakies potwory jak na halloween. Pomyśleliśmy od razu, że źle trafiliśmy majac wrazenie, że tu zaraz odbedzie sie jaka dziecieca impreza przebierana ;) A ta grupka koczujacych ludzi przed wejsciem to pewnie ci od tych przebierańców. Dopiero 2 fanki ze zdjecia nr 2 przywróciły w nas nadzieje, że tym razem nie zabłądziliśmy. Dopiero na 3-4 godziny przed koncertem zaczynali sie zbierac ludzie przypomijacy w czyms Beatlefanów :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 11:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Jestem zauroczony zdjęciem filipinki i italianki. Nie pojmuję jak mogłem przegapić wcześniej ten temat.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 11:17 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
No właśnie! Czekałem na Twój komentarz ponad trzy miesiące!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 6:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Czy macie jeszcze jakieś własne zdjęcia z samego koncertu w Mediolanie? Opracowuję z Yer Blue na potrzeby gazetki FC rozbudowaną relację z tego wydarzenia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY