Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:03 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 12:20 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
Yer Blue napisał(a):

Na pewno by sie wykupili gdyby dali w I dzień. Uważam nawet, że cena 660 zl jest dla tych sektorów bardzo w porzadku, bo one sa przed sceną. Dosłownie obok są o 540 zl droższe. Na moje oko w kilka dni by się wykupiły a teraz będzie ciężko...


gdyby te bilety pojawiłyby się w pierwszym dniu sprzedaży to napewno bym je kupiła, w sumie to sporo czasu wstrzymywałam się z kupnem, bo czekałam na jakieś dobre miejsca... teraz jestem trochę wściekła na siebie, że nie poczekałam dłużej, ale mówi się trudno.... grunt, że bilet jest i jadę na koncert...
trzeba przyznać, że szału na te bilety nie ma, nie wiele ich się sprzedało.. ten kto miał kupić bilet, już dawno to zrobił...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 12:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Emeela napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Teraz powstaje pytanie: czy te sektory sie wykupią? Strzelam, że pójdą w 50%, a drugie tyle będzie świecić pustką.


Pewnie wykupiłyby się, gdyby były udostępnione wcześniej. Część osób rzuciłoby się na nie bez wahania. A teraz, to przewiduję tak jak Ty...
No, ale ktoś tam głowy nie ma.


Na pewno by sie wykupili gdyby dali w I dzień. Uważam nawet, że cena 660 zl jest dla tych sektorów bardzo w porzadku, bo one sa przed sceną. Dosłownie obok są o 540 zl droższe. Na moje oko w kilka dni by się wykupiły a teraz będzie ciężko...

Emeela napisał(a):
[edit: nie mam pojęcia, czemu mój post drugi już raz wkleja się nad postem Yer Blue, a nie pod nim.


Ja również :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 12:24 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Sob Maj 04, 2013 11:21 am
Posty: 6
Powstał nowy pomysł, aby na powitanie zaśpiewać Paulowi

"We love you, Paul
Oh, yes, we do
We love you, Paul
And we'll be true"

na melodię:
http://www.youtube.com/watch?v=bPQ8P2QZvKg

Nawet jakby melodia miała się trochę zmienić śpiewana przez tyle osób, to chyba nie szkodzi. W końcu liczy się gest, a to chyba byłoby bardzo miłe powitanie i mogłoby wypaść naprawdę ekstra. Teksty można podrukować - są krótkie, nie potrzeba dużo tuszu, więc skoro drukowanie ,,Hey Paul" może wypalić to chyba tego krótkiego fragmentu też. Co myślicie? :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 12:09 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
xblackbird napisał(a):
Powstał nowy pomysł, aby na powitanie zaśpiewać Paulowi (...)


Pomysł fajny, nawet bym powiedziała, że bardzo fajny, ale niestety, według mnie, nie do wykonania... Akcja ta musiałaby dotrzeć chociaż do połowy ludzi na koncercie, co jest niemożliwe. Nie każdy to zna, nie każdy wie z czym to się je. Być może nawet wielu olałoby tą akcję. Co do melodii, jesli nawet wielu by się w to włączyło, każdy by śpiewał to po swojemu i niestety wyszedłby z tego kompletnie niezrozumiały szum czy coś w tym stylu. Tego typu akcje mogą się sprawdzać na małych koncertach, ale na tak dużym koncercie nie da rady. W kwestii drukowania, ludzie nie zabijają się o to by drukować kartki "Hey"/"Paul", więc nie sądzę, żeby byli chętni do drukowania tekstu. Każdy ma ograniczone możliwości, jeśli chodzi o drukowanie. Tekst długi nie jest, ale trzeba pamiętać, że tych kartek trzeba wydrukować naprawdę pokaźną liczbę.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 12:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Pysia napisała komentarz za mnie ;)
Mogę tylko jeszcze dodać, że trochę banalny ten tekst. Szczerze to nie chciałoby mi się tego śpiewać ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 10:53 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Sob Maj 04, 2013 12:17 pm
Posty: 8
xblackbird napisał(a):
Powstał nowy pomysł, aby na powitanie zaśpiewać Paulowi

"We love you, Paul
Oh, yes, we do
We love you, Paul
And we'll be true"

na melodię:
http://www.youtube.com/watch?v=bPQ8P2QZvKg

Nawet jakby melodia miała się trochę zmienić śpiewana przez tyle osób, to chyba nie szkodzi. W końcu liczy się gest, a to chyba byłoby bardzo miłe powitanie i mogłoby wypaść naprawdę ekstra. Teksty można podrukować - są krótkie, nie potrzeba dużo tuszu, więc skoro drukowanie ,,Hey Paul" może wypalić to chyba tego krótkiego fragmentu też. Co myślicie? :)

ten pomysł jest genialny :p


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 11:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Baz urazy, Ja również tego nie zaśpiewam.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 12:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Bez urazy, ale ja raczej tez nie...
Za dużo do nauki.
Hey Paul wystarczy...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 1:55 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Nie wiem, ja wolę nie śpiewać, bo jak zaśpiewamy Hey Paul to starczy.
Czytałem, że setlista ma mieć 36 utworów razem z dwoma bisami :) .
To będzie coś wspaniałego.
A co ze zdjęciem, nie wiem czy się uda, bo jeszcze niewielu myśli nad tym i nie wiem co będzie.
Już tylko miesiąc i 9 dni( :D :D ) więc trzeba myśleć.


pozdrawiam
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 3:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Co byście powiedzieli na to by na te wielkie zdjecie dać nasz Pepper Projekt? To byłoby epickie. Jeśli zdjecie ładnie wyjdzie (nie przyjmuje do myśli innej wersji ;)), to bedzie cieszyc oczy i na pewno oryginalnie byłoby wyłozyc taką wielką fanowska okładkę dla Paula. Oczywiscie u dołu napis "Polish Beatles fan" - na tle publiki powinno to wyglądac po prostu widowiskowo :)

Oczywiscie zdaje sobie sprawe, że cieżko byłoby to wykonać i nie wszystkich taka okładka ucieszy (juz słyszę: a czemu mnie tam nie ma?), ale to tylko taka mała propozycja na wielkie zdjecie. Poza tym LN nie ułatwia nam na razie życia - wiec z realizacją byłoby kiepsko.

I jeszcze takie małe spostrzeżnie: zauważyliscie pewnie wystroj pianina - jest w psychodeliczne barwy, a set ma sporo utworów z 67 roku, doszły też 2 nie grane nigdy utwory z Peppera więc tą naszą pepperowa okładką nawet byśmy się wpasowali w klimat wystroju i setu Paula. I można by ją ukazać przed np. Mr Kitem - celowo przed psychodelikiem z tej słynnej płyty. Lub tez po nim.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 5:50 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Kwi 30, 2013 10:07 am
Posty: 6
Pomysł z zaśpiewaniem "We love you, Paul....bardzo mi się podoba-łatwa melodia i prosty tekst. Zróbmy to dla Paula nauczmy się i zaśpiewajmy. Jak byśmy mieli na sobie koszulki z podobizną Paula lub The Beatles, co Wy na to?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 5:54 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
Yer Blue napisał(a):
Co byście powiedzieli na to by na te wielkie zdjecie dać nasz Pepper Projekt? (...)


Popieram :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 5:57 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
grazynkaa56 napisał(a):
Pomysł z zaśpiewaniem "We love you, Paul....bardzo mi się podoba-łatwa melodia i prosty tekst. Zróbmy to dla Paula nauczmy się i zaśpiewajmy. Jak byśmy mieli na sobie koszulki z podobizną Paula lub The Beatles, co Wy na to?


Wszelkiego rodzaju akcje, które wymagają zaangażowania przynajmniej połowy ludzi na stadionie, a do których nie da się dotrzeć przed koncertem, są nie do zrealizowania! Śpiewanie odpada, bo nie każdy to zna, a nie dotrzesz do większości z informacją o tej akcji, ubranie koszulek odpada, bo nie każdy będzie o tym wiedział...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 9:48 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Pomysł z "Pepper Projekt" jest świetny. Efektowny i na pewno zrobiłby na Paulu ogromne wrażenie. Myślę też, że nikt wcześniej czegoś takiego Paulowi nie zaprezentował.

Ale:
- czy na pewno damy radę zorganizować to tak, by wszystko płynnie się zgrało?
- kto sfinansuje koszt druku TYLU kolorowych kartek?

Myślę, że szczegónie problem 2 jest trudny do przeskoczenia.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 6:15 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Maj 04, 2013 1:19 pm
Posty: 23
pomysł z tą piosenką jest pozbawiony sensu.. to zbyt banalne, oklepane, a przede wszystkim trudne w realizacji i efekt może przyprawiać o zawroty głowy. a propos okladki sgt. - jak najbardziej. to byłoby bardzo widowiskowe, oryginalne, bylabym zachwycona, gdyby sie udalo!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 4:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jest może 1,69% szans, że to się nam uda :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 4:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Zerknąłem sobie na mapkę Eventimu i widzę, że sektory A1 i 5 sprzedają się fatalnie. Są malutkie a i tak A1 wyprzedał się może w 5%, A5 - trochę lepiej - około 20%. Prawie pewne jest, że w dniu koncertu będą świecić pustkami.

Mocno do przodu poszły za sektory B boczne. B1 praktycznie juz wykupiony, B5 też powoli finiszuje. Dużo gorzej jest z C bocznymi.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 7:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Nie widzę problemu z wolnymi miejscami.... ci z "gorszych" miejsc je zajmą .........

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 2:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
W obrębie sektora - tak, ale z gorszego sektora na lepszy nie będzie raczej szans się przedostać. Sektory A boczne będą w przeważającej części puste, o ile organizator nie zrobi przeceny jak to miało miejsce w sektorach A najdroższych.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 9:00 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
Yer Blue napisał(a):
W obrębie sektora - tak, ale z gorszego sektora na lepszy nie będzie raczej szans się przedostać.


Szanse są, niewielkie, ale są. Trochę zabiegów logistycznych :wink: i rózne rzeczy się zdarzają.
Bywało, ze z drugiego balkonu lądowałam na płycie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY