Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 2:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 7:48 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Skontaktujcie sie z kims z forum z U2 mysle ze to dobry pomysl... a tak ogolnie wiem ze na koncertach są rozne akcje...nawet na glupim Bieberze polki zrobily akcje z serduszkami w kolorach naszej flagi ... i sie zmobilizowaly nie przez live nation a pewnie pisząc o swoich akcjach we wszelkich mozliwych miejsach...
Więc skoro dzieciom z gimnazjum się udalo to jak ma sie nie udac nam!
a wiec mysle ze pomysl z waszą sektorowką to kwestia rozreklamowania go wszedzie w polskim internecie, a nie przez live nation. Piszcie do portali ktore piszą o koncercie, moze nawet do portali plotkarskich typu Pudelek. Zorganizujcie wydarzenie na fb i zaproscie mase ludzi... piszcie na profilach znanych ludzi o tym co chcecie zrobic i jak to ma wyglądac, co kto ma np przyniesc i czym machac :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 7:55 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
rzecz w tym, że od Live Nation pojawiła się informacja, że nie będziemy mogli tej sektorówki wnieść na stadion, bo zabierze nam to ochrona, aktualnie chcemy dostać namiary na kogoś z LN, z kim będzie można normalnie pogadać... aktualnie ja wolę mieć wszystko czarno na białym, wiedzieć, że my to wszystko przygotujemy i będziemy mogli wnieść to na koncert, a dopiero później zbierać chętnych do pomocy w organizowaniu tego wszystkiego... ogłoszenie naszych pomysłów światu to nie problem, jest m.in. grupa na Fb, aktualnie dobrze by było skontaktować się z kimś myślącym z LN, by mieć pewność, że nie będzie problemu z wniesieniem tego wszystkiego, bo nie liczę na to by nam rzucili paroma groszami na to..

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 9:14 pm 
czeeeść, pozwolę sobie włączyć się w dyskusję, niestety nie jestem w stanie prześledzić wszystkich tych postów i na jakim etapie jest realizacja pomysłów, ale chciałam podsunąć jeszcze coś innego: skoro ma być śpiewane sto lat na urodziny Paula, może dodatkowo fajniejsze i efektowniejsze będą kolorowe balony? wystarczy jeden na osobę, a widok będzie genialny.


Góra
  
 
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 9:27 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
Znaczy ja nie do końca rozumiem to wszystko o czym tu mowa. Nie możemy wybrać zdjecia wyrukowac jego kawałków i przemycić w damskich torebkach? Albo tych innych rzeczy którymi można machać basówek tak jak kiedyś było powiedziane czy nawet zdjęć, wziąć pod marynarkę schować? Śpiewać nam przecież nikt nie zabroni, paul wyjdzie zaczniemy spiewać sto lat i co, wyrzucą wszystkich ze stadionu a Sir wyjdzie i wyjedzie?
Znaczy moze ja sie na tym wszystkim nie znam ale tak mi podpowiada coś.
Tkai tam komentarz mojej przyjaciółki jak sie na LN skarżyłam:
"Nie odbierze, tylko musicie wejsc w regulamin i go dokladnie odczytac. Nigdy nie zabieraja/
Jeśli to beda balony, kartki, a nie cos na lancuszku, metalowego czy cos to nie zabiora
Ja spokojnie weszlam z ksiazkami na koncert. Butelek nie mozna
i wf mialam w srodku
Tabletek nie mozna, ale często nie widza"
Dziewczyna była na narodowym na Coldplayu

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 10:19 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
emilie1309 napisał(a):
Znaczy ja nie do końca rozumiem to wszystko o czym tu mowa. Nie możemy wybrać zdjecia wyrukowac jego kawałków i przemycić w damskich torebkach? Albo tych innych rzeczy którymi można machać basówek tak jak kiedyś było powiedziane czy nawet zdjęć, wziąć pod marynarkę schować?


nie tak łatwo schować format A2 :D
i pamiętać trzeba też o tym, że tego nie będzie 10 kartek, a znacznie więcej, nie da się tego tak przemycić i rozdać szybko wszystkim... tutaj trzeba chociażby rozdanie tego wszystkiego uzgodnić z Live Nation

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 11:27 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
emilie1309 napisał(a):
Śpiewać nam przecież nikt nie zabroni, paul wyjdzie zaczniemy spiewać sto lat


a z tym sto lat to poważnie? Przecież Paul nie ma pojęcia co to jest!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 11:42 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
nieeeee :D będziemy śpiewać "Happy Birthday" :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 3:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jeśli chodzi o sektorówkę to musi być jakaś odpowiedź od Live Nation.
Natomiast karteczki ze zdjeciami formatu A3 do "Hey Jude" możemy chyba przynosić na koncert hurtowo. Nikt nam tego nie zabierze.

Tak mi się przypomniało, że ja na koncert w Mediolanie wszedłem z wielkim plecakiem, w którym mogłem wnieść dosłownie wszystko. Nikt nic nie sprawdzał.

Jeśli chodzi o baloniki na Happy Birthday to wydaje mi się to zupełnie zbędne.

Taka ciekawostka jeszcze: kilka dni temu nastąpił bunt fanów Depeche Mode przeciwko drogim biletom na łódzki występ Depeszy w przyszłym roku. Jakaś ekskluzywna wejściówka na Golden Circle kosztuje tam 385zł, a oni się buntują. To co my mamy myśleć o 1100 na miejsca przed sceną?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 6:30 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
Yer Blue napisał(a):

Taka ciekawostka jeszcze: kilka dni temu nastąpił bunt fanów Depeche Mode przeciwko drogim biletom na łódzki występ Depeszy w przyszłym roku. Jakaś ekskluzywna wejściówka na Golden Circle kosztuje tam 385zł, a oni się buntują. To co my mamy myśleć o 1100 na miejsca przed sceną?


żartujesz?! oni nienormalni czy jak? ja z takiej ceny bym była zadowolona... ba! byłabym w siódmym niebie...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 10:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Tak, tylko Depeche Mode byli u nas już wiele razy i nie ma takiego ciśnienia, a i kaliber mimo całego szacunku do DM nie ten.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 9:45 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
emilie1309 napisał(a):
Znaczy ja nie do końca rozumiem to wszystko o czym tu mowa. Nie możemy wybrać zdjecia wyrukowac jego kawałków i przemycić w damskich torebkach? Albo tych innych rzeczy którymi można machać basówek tak jak kiedyś było powiedziane czy nawet zdjęć, wziąć pod marynarkę schować?

Nie wszyscy chcą się bawić w partyzantów. Ja już mam swoje lata i zabawa w chowanego z ochroną nie wchodzi w grę. Chciałbym wiedzieć, co mi wolno, a co nie. Przede wszystkim jednak chciałbym zrobić coś, co wyróżni nasz koncert. Coś, co wejdzie do historii, bo to jest przecież jedyny koncert Paula w Polsce. Więcej nie będzie. To "coś wyjątkowego" może się oczywiście nie zmieścić w regulaminie ale przecież jesteśmy u siebie. Co za problem porozumieć się z organizatorami i przygotować coś fajnego bez obawy, że jakiś nadgorliwy osiłek wszystko zniszczy? Na przeszkodzie stoi na razie arogancja i lekceważenie ze strony organizatorów, ale być może uda się jakoś przebić przez to. Wysłałem kilka emaili w różne strony. Zobaczymy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 10:17 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Kwi 30, 2013 10:07 am
Posty: 6
Kochani wielbiciele Paula, na koncert ubierzmy wszyscy koszulki z podobizną Paula, fajnie to będzie wyglądać.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 3:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
pysia03 napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Taka ciekawostka jeszcze: kilka dni temu nastąpił bunt fanów Depeche Mode przeciwko drogim biletom na łódzki występ Depeszy w przyszłym roku. Jakaś ekskluzywna wejściówka na Golden Circle kosztuje tam 385zł, a oni się buntują. To co my mamy myśleć o 1100 na miejsca przed sceną?


żartujesz?! oni nienormalni czy jak? ja z takiej ceny bym była zadowolona... ba! byłabym w siódmym niebie...


Tutaj są szczegóły:
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... -Mode.html

bobski66 napisał(a):
Tak, tylko Depeche Mode byli u nas już wiele razy i nie ma takiego ciśnienia, a i kaliber mimo całego szacunku do DM nie ten.


Kaliber legendy na pewno nie ten, z drugiej strony fanów DM jest w Polsce pewnie z 5 razy wiecej niż fanów Beatli, no i to zespół wciąż na topie komercyjnym (nowa płyta i od razu platyna w Polsce). No jak by nie patrzeć, jest to pierwsza liga światowa od 30 lat i jakaś szczególnie wielka popularnosć w tej akurat części Europy (chyba tylko w Niemczech i we Włoszech są bardziej popularni niż w Polsce).
Dlatego ceny jak na taką gwiazdę nie wydają się dla mnie wcale wygórowane, są akuratne, wygórowane są na pewno ceny biletów na McCartneya.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 7:09 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
Akurat na Depeche Mode sie wogóle nie znam ani na ich popularności. Ale z ciekawości sprawdizałam na facebooku (oczywiście to pewnie mało obiektywny rodzaj informacji i moze w pewien sposób zakłamany). Faktycznie wśród moich znajomych wypada to następująco 73 znajomych lubi jedną oficialną strone, 15 drugą. To właściwie prawie 5 razy wiecej. Tylko ze Depeche mode lubi tych 15 a Beatelsów 73 :P
Oczywiscie polubienia nie muszą mieć nic wspólnego z byciem fanem i chodzeniem na koncerty. Ale myśle że co do cen biletów działa to tak jakby w obie strony. Zespół jest znany ma nieco tańcze bilety, pójdzie wiecej ludzi którzy uznają sie za fanów. Zespół droższy- fanów zrobi sie mniej. No bo tacy ludzie, którzy maja tok myślenia "pójde na koncert bo to spoko zespół, nawet jesli znam neiwiele piosenek i mółbym w sumie w tym czasie iść na impreze" pójdą na koncert za 300 a nie za 1000.

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 7:29 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
popularność popularnością, ale oburzać się o ceny biletów, że niby są za wysokie, a w rzeczywistości są naprawdę tanie? to mnie dziwi...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 11:37 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Emilie1309, lepiej porównaj sobie ilość lajków facebookowej strony DM a stron Beatlesowskich :) DM ma ponad 5 tys. lajków :)

Na facebooku ktos wrzucił akcję z koncertu Paula, na którym publika wymachuje tabliczkami "Na", co daje fajny efekt - widać jedno wielkie "Nananana...". Nie trudno się domyśleć, że to było na "Hey Jude". A więc już wiemy, że takie akcje jak nasza miały już miejsce. Grunt, żeby nie powielić pomysłu. No ale my mamy asa w rękawie w postaci zmiany słow na "Hey Paul". I tak mi do głowy przyszło - może by zrezygnować ze zdjęć Paula a dać na kartki wielkie napisy "Hey" oraz "Paul". Kartki będą sie krzyżowały więc łatwo będzie odczytać istote słów. Ważne by te słowa były jak największe. Można tez dać całe "Hey Paul" ale wtedy druk będzie musiał być mniejszy.

Co Wy na to?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 12:37 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
zamiast zdjęć, "Hey" i "Paul" ? jestem jak najbardziej na tak! :D lepiej zauważalne niż zdjęcia ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 12:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
No mi się tak też właśnie wydaje. Poza tym bardziej widoczna będzie nasza akcja, w której zamienimy słowa w piosence, a przecież o to chodzi.
Poza tym nie bedzie zawirowań z wybieraniem zdjec tylko proste, konkretne 2 słowa, które dodatkowo jak łatwo bedzie mozna wydrukować.

I nie ukrywam - te zdjecie z fejsa nakierowało na takie własnie rozwiązanie. Dziękować im ;)
Tylko niech jeszcze inni się zgodzą :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 9:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Zaraz, czy dobrze zrozumiałam? Zamiast trzymanych przez fanów zdjęć Paula chcecie dać kartoniki z napisami "hey Paul"?

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 9:28 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
bardzo dobrze zrozumiałaś :) i bardziej chodzi o "Hey" i o "Paul" oddzielnie

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY