Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 9:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 8:55 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Mar 08, 2011 10:13 am
Posty: 22
Yer Blue napisał(a):
Bluebird napisał(a):
Małe zdjęcia są bez sensu bo Paul zobaczy te z pierwszych trzech rzędów.


Ale każdy chcę mieć frajdę z udziału w akcji, nie tylko ci z najdroższych sektorów.
Poza tym myślę jednak, że Paul zobaczy nieco więcej niż pierwsze 3 rzędy. Spokojnie. Zresztą znany jest z tego, że woła na koncertach: to jak tam się macie na dalekim końcu ;)


No właśnie Piotrek, dlatego to musi być coś wyrazistego a nie małe zdjęcia Paula. Bo równie dobrze to mogą być zdjęcia czegokolwiek,on i tak ich nie dojrzy. Musi być coś konkretnego, żeby wszyscy mieli udział w akcji i byli tak samo zauważalni i ważni.
Swoją drogą myślałam że naprawdę Wa-wa będzie pierwsza i mnie zmiany w set liście zaskoczą a tu oczywiście Ameryka Płd. nas uprzedziła i nie będzie niespodzianki.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 9:46 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Nie Mar 24, 2013 11:16 pm
Posty: 10
Może trybuny pokryją się czerwonymi serdusiami? jak już wspominałam ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 9:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Pomysł Zandry podoba mi się! Jest prosty w wykonaniu i praktyce!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 9:51 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Zobaczmy, co będzie na setliście w Brazylii, i wyczarujmy jakiś pasujący motyw na wzór żółtych łodzi. Będzie chyba prościej, a równie efektownie.

Kurczę. Tak mi szkoda, że Warszawa jednak nie pierwsza... :cry:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 10:25 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
Rita napisał(a):
Kurczę. Tak mi szkoda, że Warszawa jednak nie pierwsza... :cry:


Daj palec, a chcą całą rękę... ;)

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Dominika, Wto Mar 26, 2013 10:27 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 10:27 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Oj tam oj tam! :D

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 2:25 am 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
Zandra napisał(a):
Może trybuny pokryją się czerwonymi serdusiami? jak już wspominałam ;)


To bardzo dobry pomysł. Serduszka są wyraziste i powinny być widoczne z daleka. Poza tym kojarzą się z "My Valentine", którą pewnie Paul zaśpiewa. Może wtedy też pokazalibyśmy serduszka, a potem jeszcze podczas "Hey Paul".

Ostatnio wymyśliłam, że bardziej wyrazista i tańsza w wykonaniu mogłaby być grafika podobna do jednej z tych poniżej.

Image

Mam pomysł jak można zrobić taką grafikę. Potrzebne byłoby ok. 500 bristoli B2 lub A2, puszka czarnej farby i "trochę" czasu. Część kartonów byłaby cała biała i z nimi nie trzeba nic robić. Resztę trzeba by pomalować wg wzoru. Zrobienie wzorów to też nie jest problem.

Bluebird napisał(a):
I uważam, że ten motyw ze zdjęciami musi być wcześniej niż na Hey Jude, bo do tego momentu wszystko się rozsypie/pogubi/ludzie wpadną w szał zabawy :D i nie wyjdzie nic tylko chaos.


Mi też pokazanie obrazka na początku koncertu wydaje się sensowne.

Podsumowując z grubsza to, co pojawiło się na forum:
Początek koncertu: "Happy birthday" lub "Sto lat" + obrazek lub/i napis
Podczas "Hey Jude": śpiewamy Hey PAUL + małe zdjęcia lub serduszka (albo zdjęcia w kształcie serca :D )

Osobiście byłabym za zaczęciem "Happy birthday", a potem zaśpiewać "Sto lat" - to byłby taki typowo polski akcent.

Co Wy na to?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 8:42 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Mar 08, 2011 10:13 am
Posty: 22
Jak dla mnie to co za dużo to nie zdrowo. Wiem, że my jesteśmy nienormalni i nas te akcje niesamowicie cieszą. Chcemy być wyjątkowi, ale nie można przesadzić. Powtarzam, nas będzie kilkaset osób, a czy reszta, czyli 30-40tys osób będzie miała ochotę się angażować, tego nie odgadniemy.

Myślę że to niebieskie wąsate zdjęcie jest do zrealizowania, tak jak to planuje ivettebeat.
I wtedy plan byłby taki
-na początku koncertu płyta sektory A3 i B3 wąsate zdjęcie (zobaczymy jak da się wyliczyć ilość miejsc i przeliczyć na ilość"pikseli")- pamiętajmy im mniej tych kartoników tym bardziej prawdopodobny sukces. (albo tylko sektor b3- w a3 będzie dużo tych od potrząsania biżuterią a mam złe wspomnienie po tym jak pan Mann totalnie olał łódeczkę na Ringo)
(jakby zdjęcie okazało się za trudne można wtedy z kartoników na sektorach B ułożyć jakiś napis, jeden z wcześniej wymienianych)
-w tym czasie reszta ma serduszka.

Akcję z serduszkami można powtórzyć w czasie My Valentine, wtedy ilość osób podnoszących serca nie będzie miała wielkiego znaczenia.

No i śpiewanie po pierwszej piosence,kiedy Paul stoi i oczekuje na oklaski :P

Chodzi mi tylko o to żeby rekwizyt był jeden. Taki, który będzie można rozdać czy polożyć na siedzeniach i który ludziom będzie się chciało pilnować czy używać. Jak im damy kartonik od napisu, serduszko i małe zdjęcie to nic sie nie uda.

Poza tym Paul od 60 roku słyszy że ktoś go kocha, pól świata go wielbi i on o tym dobrze wie. To nie jest Bieber i zróbmy to z klasą a nie z fanatyzmem :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 9:51 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
zdecydowanie jestem za tym, żeby zdjęcie było tylko i wyłącznie w B3, po prostu mniej roboty, a do tego można będzie dorzucić napisz w sektorach A :) serduszka wydawały mi się dość banalne, ale kompletnie zapomniałam o "My Valentine", faktycznie przy tym utworze serduszka będą jak znalazł :D co do "Happy Birthday" i "Sto lat", fajnie by było zaśpiewać i jedno i drugie :)
Faktycznie trochę racji w tym jest, że będzie tego sporo, ale załóżmy, że darujemy sobie te mniejsze zdjęcia, to w B3 zostaję kartonik od zdjęcia i serduszka, podobnie by było w kwestii napisu w sektorach A, reszta by miała serduszka, więc nie wychodzi tego dużo, zwłaszcza że zdjęcie i napis pojawiłby się na samym początku, a później zostają same serduszka.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 10:47 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
a może zamiast zabawy z kartonikami tzw. flaga sektorówka? tylko nie wiem ile to będzie kosztowało... jest u mnie w mieście firma, która się tym zajmuje i chyba nawet robiła dla Klubu Kibica Skry, to naprawdę fajnie wygląda, tylko że napewno 5 zł nie kosztuje...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 11:32 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Pomysł z serduszkami jest super. Potrzebujemy koordynatora, kto by ogłosił akcję i zebrał osoby chętne do zaangażowania się. Poprzez zaangażowanie się mam na myśli również zakup czerwonego papieru. A może czerwonego i białego - patriotycznie? :) W każdym razie wydaje mi się, że to powinno być we własnym zakresie - każdy deklaruje, ile serduszek chce wyciąć.

Wówczas możemy wycinać :) Tylko ile sektorów objęłąby nasza serduszkowa akcja? Mnie się wydaje, że tylko te na płycie mają sens.

Myślę, że powinien być to ktoś z kontem na FB (czyli nie ja), bo tam podobno jest też silna grupa pod wezwaniem fanów The Beatles. Pewnie zresztą nie jedna.

Pomysł z flagą sektorową IMO lepszy niż z obrazkami - chociaż mniej efektowny. Jednak boję się, że ten drugi może się nie udać. Jest nas chyba za dużo. Jestem zresztą za tym, by był to napis nawiązujący do Polski/Warszawy, a nie zdjęcia Paula, bo Paul siebie samego widział nie raz ;), a taki napis może mu lepiej zapaść w pamięci.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 11:38 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
Rita, ale napis też jest planowany :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 11:57 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Oki na FB mogę rzucić pomysł - choć już i takowe propozycje się tam pojawiły....

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 11:58 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Chodzi raczej o rzucenie tego konkertnego pomysłu i zebranie ludzi. tak już na super poważnie. Można osobną grupę utworzyć lub coś, nie znam się na tym ustrojstwie ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 12:11 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Nie Mar 24, 2013 11:16 pm
Posty: 10
Sprawdzam codziennie :) kilka stron na fb dot. The Beatles i samego koncertu. Mogę także wrzucić taką wiadomość lub poprosić człowieka, który prowadzi www oraz fp na fb i będzie na płycie (ja na trybunie :( )
Wszystko jest do zrobienia, tylko konkrety poproszę i jedziemy :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 12:15 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ja też jestem za tym, żeby nie "przedobrzać".

Myślę, że można już ogłaszać akcję serduszkową. Najlepiej, żeby osoby, które się zgłaszają, podawały sektor, w którym mają bilet. Będziemy wtedy wiedzieli, w których sektorach są "nasi" i rozłożą serduszka.

Ja mam A3.

Aaaa, i chyba musimy uzgodnić jedną wielkość serduszek, żeby to ładnie wyglądało :) Taka kartka A4 - wycinamy jedno serce? Dwa? Może ktoś obyty graficznie zaproponuje jakiś projekt?

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 3:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Podoba mi się pomysł z sektorówką. Można by na niej napisać jakieś pozdrowienia dla Macci albo coś takiego.
Na tę chwilę nawet skłaniam się bardziej ku sektorówce, niż ku obrazkom.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 3:18 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Hehehe, akcja z serduszkami pasuje, ale kojarzy mi się z koncertem Biebera, właśnie gazeta internetowa poinformowała mnie, że polscy fani Biebera właśnie zaskoczyli go morzem serduszek :p

Ja jestem w sektorze B2.

Jeśli wydrukujemy sporo czegoś, co ustalimy, że pójdzie do góry, to przecież można rozdawać to też ludziom obok siedzącym, i prosić, żeby przekazywali dalej.
Z tyłu można napisać instrukcję obsługi: np. przy tym utworze, albo przed tamtym - do góry!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 3:33 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Mar 08, 2011 10:13 am
Posty: 22
No właśnie, przemyślałam te serduszka i to jest słaba opcja. Raz, że zalatuje Bieberem a dwa...
Jest tu jakiś mężczyzna? Bo mój ojciec, brat, kuzyn i wujek raczej wyśmiali tą akcje bo jest pedalska. Więc coś czuję że odpada.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 27, 2013 3:36 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:38 pm
Posty: 96
Miejscowość: Bełchatów
w takim razie jak nie serduszka to co?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY