Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 7:10 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 12:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Mam nadzieję, że koncert jutro się odbędzie i wszyscy dotrą na miejsce. Jak na razie sytuacja nie przedstawia się ciekawie, bowiem warunki pogodowe sparaliżowały Anglię. Teraz pada deszcz, na zewnątrz temperatura minusowa, ślizgawica wszędzie, a soli i piasku brak na chodnikach. Na jutro zapowiadają śnieg.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 6:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
śnieżyca czy nawet ulewy nie sa w stanie ostudzić determinacji Beatlefanów przed ich głownym celem, wierze, że bedzie dobrze. Powodzenia, Kasiu!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 10:20 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Oj Kasiu, też problem jakaś ślizgawka ;) Zaopatrzeni w kilogram własnej soli mknijcie na koncert i dobrej zabawy!!! :)

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 5:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Mimo, ze w Anglii mroz i kolejowy paraliz, Gietek i Noelka dotarli jakoś do Londynu i z sms'a, który dotarł do mnie kilka minut temu, dowiedziałem się, że wlasnie przekroczyli brame O2 Arena :D

Dzis koncert konczacy grudniowa trase! Czego mozemy sie po nim spodziewac? Na pewno wiele! :wink: Z przeciekow wiadomo, ze moze byc "Mull Of Kintyre" oraz "I've Just Seen A Face", na pewno bedzie "Wonderful Christmas Time", zapoczątkowany podczas niemieckich koncertów w Kolonii oraz zyczenia dla wszystkich zgromadzonych fanow! Licze na kolejne polskie akcenty...zwlaszcza, ze naszych rodakow tam nie zabraknie! :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 23, 2009 3:46 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Czekamy na relację, oczywiście! :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 23, 2009 8:29 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Wiedziałem, ze koncert w Lądku zaskoczy! Po pierwszych recenzjach wiadomo, ze przed Something pojawiło się "Leaning on a Lampost" oraz, ze Macca zagrał "Mull Of Kintyre" z pełną sekcja kobziarzy :wink: Wiadomo też, że głos Paula troche był osłabiony i widac było zmęczenie...

Dotarła do mnie informacja, ze Ringo był obecny w Arenie podczas tego show? Potwierdzamy czy dementujemy? :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 23, 2009 11:58 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
I po koncercie. Macca był świetny, koncert był rewelacyjny. Było rodzinnie, bo podczas A Day In The Life/Give Peace a Chance oraz Hey Jude można było zauważyć na telebimach Nancy, Beatrice, Jamesa, Mary (tyle ja wyłapałam) a co do Ringo - nie mam pojęcia. Mull Of Kintyre było, ale jako z ostatnich bisowanych utworów, byli prawdziwi Dudziarze!
Dla Krzyśka koncert był wspaniałym przeżyciem, nie spodziewałam się, że się tak wzruszy kiedy zobaczył Paula na scenie.
Dla mnie ten koncert był ekstremalnym przeżyciem, pobiłam swój rekord życiowy - 4,5 godziny na wysokościach. Nie mogłam się wyluzować, pierwszy raz nie ruszałam się na koncercie, gdyby nie Krzysiek, którego kurczowo się trzymałam, chyba bym wyszła. I tak mnie nikt nie zrozumie , kto nie ma lęku wysokości.
Scenę z tej odległości było widać super, ale wiadomo, że z takiej wysokości postacie przypominają lalki. Telebimy były częściowo zasłonięte przez aparaturę oświetleniową.
Najgorsze jest to, że 10 minut przed rozpoczęciem koncertu policzyłam wolne miejsca na sektorze niższym: było ich około 200!!! Później nadal świeciły pustkami. Dlaczego tak się stało?
W ogóle sama arena jest koszmarna. W środku organizatorzy zafundowali nam saunę, było tak gorąco, że myślałam, że zaraz zemdleję - do tego lęk wysokości. Kiedy wychodziło się do toalety, różnica temperatur była szokująca, bowiem tam panowały warunki arktyczne.
I jeszcze organizatorzy powinni trochę pomyśleć i zorganizować koncert o 19.30 lub o 20. Mnóstwo ludzi opuszczało koncert na bisowanych utworach. Ludzie spoza Londynu nie mają szans złapać ostatnich pociągów. Do tego panujące niesprzyjające warunki pogodowe spowodowały, że wiele pociągów było odwołanych. To że dotarliśmy do domu o 2 w nocy graniczy z cudem.

Narzekajło się ze mnie zrobiło, tak więc zakończę czymś optymistycznym. Macca wcale nie wydawał się być zmęczony ani nie miał słabszego głosu. Energia go rozpierała, tryskał humorem, nieco się powtarzał :wink: Jak zwykle Macca nie zawiódł.

Mam cichą nadzieję, że pojawi się zapis DVD tego koncertu.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 23, 2009 12:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Gratuluje udanego koncertu!
Ja bym sobie zyczyl DVD z Berlina, ale ostatecznie przystane na miks z calej europejskiej trasy ;)
Noelka napisał(a):
Najgorsze jest to, że 10 minut przed rozpoczęciem koncertu policzyłam wolne miejsca na sektorze niższym: było ich około 200!!! Później nadal świeciły pustkami. Dlaczego tak się stało?
:arrow:
Noelka napisał(a):
Do tego panujące niesprzyjające warunki pogodowe spowodowały, że wiele pociągów było odwołanych. To że dotarliśmy do domu o 2 w nocy graniczy z cudem.
Prawdopodobnie sama odpowiedzialas sobie na pytanie, bo sporo bylo w ostatnich dniach slychac o klopotach komunikacyjnych w UK (pociagi, samoloty...).

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:35 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
macho napisał(a):
.Dotarła do mnie informacja, ze Ringo był obecny w Arenie podczas tego show? Potwierdzamy czy dementujemy? :wink:macho


Na oficjalnym forum Paula można przeczytać, że niektórzy widzieli Ringo i jego żonę, nawet Olivię. Nie wiem czy to jest prawda. Prawie cała rodzinka Paula była na koncercie, pokazali to na telebimach. Gdyby Ringo był pewnie też by go pokazali. Chodzą słuchy, że jednak będzie DVD.
Ktoś napisał, że widział jak Macca podczas wykonywania Dance Tonight ujrzał swoją Beatrice tańczącą przy tej piosence. Zachwyt Paula ponoć był uroczy :)

Tak teraz myślę, że następnym razem (o ile taki będzie) najlepiej zainwestować w ViPowski bilet. Najtańszy kosztował 365 funtów (i to chyba za 2 osoby), do tego była możliwość odsłuchania soundchecku, no i oczywiście lepsze miejsca, a nie wysoko w chmurach.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 1:08 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Noelka napisał(a):
Tak teraz myślę, że następnym razem (o ile taki będzie) najlepiej zainwestować w ViPowski bilet. Najtańszy kosztował 365 funtów (i to chyba za 2 osoby), do tego była możliwość odsłuchania soundchecku, no i oczywiście lepsze miejsca, a nie wysoko w chmurach.
Dokładnie o tym samym myślałam po wyjściu z berlińskiego koncertu... Następnym (...) razem kupuję bilety zgodnie ze staropolską zasadą: zastaw się a postaw się :D

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 9:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Noelka napisał(a):
I tak mnie nikt nie zrozumie , kto nie ma lęku wysokości.


Jak to nikt ;) Mam ta sama przypadłość i szczerze Ci gratuluje, że dałas rade bo wiem o co chodzi - ja nawet mam wątpliwości jak dotykam balustrady na balkonie na...wysokości 1 piętra. Straszny lęk. Widziałem ze zdjec na jakich wysokościach sa ostatnie rzedy w tych obiektach - cos potwornego.

A poza tym gratuluje udanego koncertu, zreszta nie wiem jakie inne w wypadku McCartneya mogłyby być ;)
Skoro nawet kogos kto juz dawno wysłalby Paula na emeryture lub do pracy w ogodku -tez nieżle koncert zauroczył to musi magia wciaz jest po stronie dziadka Beatlesa. :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 12:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Piotrek, możemy podać sobie ręce :D

Dzisiaj na Examinerze podali pewien link: https://myrewardzone.bestbuy.com/offerD ... MCCARTNEY2

Czyżby zapowiedź trasy Paula na 2010?

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 12:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Wiesz co Kasiu? Możesz powiedzieć sobie, że twoje marzenia się spełniają....

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 10:53 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ten typ tak ma ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 5:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Noelka napisał(a):
Piotrek, możemy podać sobie ręce :D


Nasze trzęsace sie z jakichs błachych powodów ręce? ;)
Czemu nie :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Wpadło mi w ręce bootlegowe wydawnictwo DVD pod tytułem "Good Evening Europe". Jest to zbiór piosenek (wg track listy) pochodzących z rożnych koncertów grudniowej trasy. No i bardzo miłym zaskoczeniem było dla mnie oglądnięcie po raz kolejny kilku "youtubowych" zrzutów Karola, które teraz zapewne śmigają w odtwarzaczach fanów rozsianych po całym świecie :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY