Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 7:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 5:01 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
Paul McCartney chce, aby jego córka zaśpiewała w "Shreku"
Paul McCartney chce, aby jego najmłodsza córka zaśpiewała na ścieżce dźwiękowej kreskówki "Shrek 4".
Legendarny Beatles, który podobno użyczy głosu jednemu z bohaterów sequelu, postanowił napisać dla pięcioletniej Beatrice piosenkę do nowego filmu.
- Paul bardzo się cieszy z roli w nowym "Shreku", bo to ulubiona kreskówka Bei. Jego córka nieustannie o tym mówi, więc postanowił pójść jeszcze dalej i zaangażować ją w tą produkcję. Paul pracuje teraz nad piosenką, w której Bea będzie mogła zaśpiewać w chórku. To bardzo muzykalne i inteligentne dziecko, a występ w filmie będzie spełnieniem jej marzeń - mówi znajomy rodziny w rozmowie z brytyjską gazetą "Daily Express".
[url]

http://muzyka.onet.pl/10174,1860830,plotki.html[/url]

Ja tam uwazam że bardzo dobrze...niech talent Beatlesów się dziecziczy a ich legenda bedzie wiecznie żywa... mimo że uwazam że bez małej Bei tez by tak było :p


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 9:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
hmmm...mieszane , BARDZO mieszane odczucia mam co do tego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 10:11 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ja mam raczej negatywne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 10:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
A możecie uzasadnić swoje uczucia?
Tak sobie myślę, że spełnienie marzeń dziecka to nie jest nic złego. Gorzej, jeśli papcio Paul będzie ulegał we wszystkim swojej córeczce, że czasami ona pomyśli, że to takie naturalne, że może we wszystkim zagrać, zaśpiewać, bo ma sławnego tatusia.
Ostatnio czytałam wywiad z Maciejem Stuhrem, tematem wywiadu był film "33 sceny z życia". Na końcu wywiadu Maciej Stuhr opowiadał, iż bardzo często zaprasza aktorów do swojego domu i że jego córka lubi bawić się z nimi.
"Moja córka uwielbia Magdę Cielecką, bo ma piękne blond włosy. W wielkich łaskach był też Jacek Poniedziałek, kiedy występował w „Jak oni śpiewają”. „Tatusiu, on jest taki zabawny. W sobotę grał ze mną w pokoju w piłkę i we frisbee jednocześnie”. Muszę jej jakoś wytłumaczyć, że tak świat nie wygląda, że w każdym domku siedzą ludzie z telewizora. Ostatnio moja córka przeżywała fascynację Bollywood. I ma tam swojego faworyta. Któregoś dnia mówi do mnie: „Tatusiu, a jak ten pan będzie kiedyś w Polsce, to przyjdzie do nas?”. To się zaczyna robić niebezpiecznie naturalne, że to, co ona widzi w telewizji i jej się podoba, czasem przychodzi do naszego domu."

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 11:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Dokładnie z tego co Kasiu powiedziałaś wywodzą się moje odczucia. Założę sie że jest mnóstwo dzieci, które lepiej nadają się do tej roli, no ale Paul mówi Paul ma, nie zdziwiłbym sie jeśli uzależniałby swój występ od zgody na występ córki. Nie mówię, że tak było, to tylko spekulacje, dlatego mówię że odczucia mam mieszane. Może i faktycznie Bea idealnie pasuje do koncepcji twórców Shreka, ale jakoś mało w to dowierzam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 12:54 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Dokładnie tak.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY