Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 7:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 1:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Dzisiaj, jak to już wspomniano w newsach na głównej, Paul otrzymał nagrodę specjalną Ultimate Legend Award w Liverpoolu. Znalazłam jak na razie dwa materiały youtube mówiące o ceremonii rozdania MTV Awards.

http://www.youtube.com/watch?v=adLjVLoV4B4

http://www.youtube.com/watch?v=pKYYe1QP1OY

Interia zaskoczyła mnie, bo jest już relacja na ich stronie:

"...Następny na scenie Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2, zażartował, że "cieszy się będąc w stolicy Wschodniej Irlandii". Artysta wręczył statuetkę dla Legendy Beatlesowi Paulowi McCartney'owi.

"Czuję się jak proboszcz, który ma wręczyć w Rzymie nagrodę papieżowi. Ten facet wymyślił moją pracę. Jest tylko jeden Paul McCartney!" - komplementował liverpoolczyka "Maccę" Bono podczas przemówienia trwającego dobre kilka minut.

"Nie wiem co powiedzieć po TAKIM wstępie. Powiem krótko: Ja też was kocham!" - mówił sir Paul, który podziękował także "kumplom z zespołu": George'owi, Ringo i Johnowi.

McCartney na scenę wchodził... dwa razy. Za pierwszym razem za bardzo się pospieszył - wtedy trwała jeszcze filmowa prezentacja życia Beatlesa. Później wszystko było już zgodnie z planem. A po odebraniu statuetki "Macca" i Bono przez krótki moment pozowali fotografom."

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 7:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Image

Trochę kiepska jakość, ale zawsze coś widać i słychać ;)

http://www.youtube.com/watch?v=sDC9jLrNLJw

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 12:44 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Ciesze się, że kolejna nagroda poleciała w ręce Paula. Jakby nie było McCartney to prawdziwa znakomitość muzycznego świata a jego wpływ na muzykę rozrywkowa XX wieku jest bardziej niż znaczący :wink:

Pod tym adresem wrzuciłem do oglądnięcia lub ściągnięcia materiał pochodzący ze Sky News na którym Paul odbiera nagrodę oraz udziela fajnego wywiadu :wink:

http://www.zshare.net/video/51021347c4bc2eac

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 11:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
A w Rzeczpospolitej można przeczytać artykuł "Żenująca gala MTV". Wybrany fragment:

"Gwoździem do trumny okazał się finał. Do młodziutkiej publiczności wyszedł podstarzały kaznodzieja – wujek Bono, który opowiedział przydługą i naszpikowaną banałami bajkę o czterech chłopcach z Liverpoolu, po czym nazywając Sir Paula lordem, wezwał go na scenę. McCartney odebrał statuetkę dla Artysty Wszechczasów. To była groteskowa scena, bo dzisiejsze dzieci MTV historię muzyki znają słabo. Piszczały nie z szacunku, a z przyzwyczajenia: tak samo jak dla reanimowanego Take That czy drugorzędnych gwiazd, które wręczały tego wieczora statuetki. W wyróżnieniu McCartneya było coś boleśnie niestosownego – ani MTV nie jest dziś instytucją uprawnioną do uhonorowania wielkiego artysty, ani jej widzowie – zdolni, by go naprawdę docenić. Gdy Sir Paul zniknął w kulisach, prowadzący galę okazali się bezradni. Powtarzali głupkowato: „Wow”, „to fantastyczne”, „niesamowite”. "

Całość tutaj

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 1:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Przeczytałam coś, na co wcześniej nie zwróciłam uwagi. Wiecie kto został uznany za Artystę Wszechczasów podczas tegorocznej ceremonii MTV Europe Awards? Rick Astley!, niektórzy zwą go "wymarzony zięć". Pamiętam jedną jego piosenkę powodującą u mnie odruchy wymiotne : Never Gonna Give You Up. Wyprzedził Beatlesów, U2, Nirvanę itd.... Naprawdę to jest żenujące.

Łukasz podał link w którym Paul trzymający swoją nagrodę udzielił krótkiego wywiadu (czy w ogóle ktoś to ściągnął)?
I tutaj też dziennikarz zadający pytania zabłysnął inteligencją. Paul wypowiadał się na temat wyborów prezydenckich. Powiedział, że jest uszczęśliwiony że wygrał Obama i że ma ochotę zaśpiewać piosenkę dla żony prezydenta. I tutaj dziennikarz zabłysnął pytając "a jaką ?" i Paul wyśpiewał "Michelle". Wiem, że nie każdy musi wiedzieć jak ma na imię żona amerykańskiego prezydenta, ale kurna, ten gościu jest dziennikarzem!

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 8:11 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Jest to żenujące, ale chyba to jeden z takich znaków naszych żałosnych czasów... Lecz chyba nikt, kto ma trochę oleju w głowie nie potraktuje takiej nagrody poważnie.

Ja oglądałam wywiad z Paulem! Może ten dziennikarz nie wiedział, że w ogóle istnieje taka piosenka Beatlesów, jak "Michelle" :?: ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 11:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Noelka napisał(a):
Łukasz podał link w którym Paul trzymający swoją nagrodę udzielił krótkiego wywiadu (czy w ogóle ktoś to ściągnął)?

Ja ściągnąłem, dziękuję bardzo.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY