Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 12:01 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 8:56 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Niedługo poznamy dokładne plany kolejnej trasy koncertowej Paula i mam nadzieje, że tym razem odwiedzi nasz kraj... bo będzie to ostatnie takie koncertowe przedsięwzięcie na światową skalę.

Tournee rozpocznie sie jeszcze jesienią tego roku i będzie największa i najdroższa trasa od lat 1989-1990 kiedy to Paula dał 108 występów w Europie, Japonii, USA i Brazylii.

Koncerty swój start będą miały w Europie, potem przeniosą się do Ameryki Północnej, Azji Południowej i zakończą się w Australii - razem około 100 występów.

Jest więc duża szansa na to, że McCartney będzie chciał zagrać tam gdzie jeszcze nie dane było usłyszeć jego muzykę na żywo ze sceny - czyli u nas! Ja jestem optymista i trzymam kciuki.

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 9:10 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Nie chcę być malkontentem....ale tyle razy miałam już nadzieję. Jak się na coś czeka i X razy nie wychodzi - to można stracić nadzieję. Ale będę dobrej myśli - potrzeba organizatorów no i zaproszenia. Pytanie: czy znajdzie się ktoś taki?
A tak na marginesie....to czy Heather nie otrzymała opieki nad Beatrice? Jak Paul zamierza spędzać czas z małą- w weekendy dozwolone przez sąd? :wink:
E tam...pewnie i tak będzie komponował! :D

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 2:42 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Maj 17, 2008 12:45 pm
Posty: 14
Moim zdaniem koncert w Polsce jest praktycznie niemożliwy z problemów natury organizacyjnej (a raczej braku ludzi którzy ową organizacją mieliby się zająć). Bo jakby nie spojrzeć to największe wydarzenia muzyczne tego roku (Clapton, Sex Pistols, Chemical Brothers...) są niejako "organizowane" przez wszelakie firmy promujące swoją markę (małe wyjątki Dylan, Metallica...). Nie wyobrażam sobie np. Paula grającego "Little Willow" na tle butelki Coca Coli czy "Drive my car" przy wielkim nadmuchiwanym telefonie komórkowym.


Czyli to czy Macca wystąpi w Polsce nie za bardzo zależy od "chęci spróbowania nowych rzeczy i nowych miejsc".


A co do komponowania to Paul w jakimś wywiadzie powiedział że na emeryturę nie przejdzie nigdy bo te melodie na zawołanie nie przestaną mu się obijać po bani (czy coś w tym stylu ;)).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 11, 2008 9:11 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
szymeq4 napisał(a):
Moim zdaniem koncert w Polsce jest praktycznie niemożliwy z problemów natury organizacyjnej (a raczej braku ludzi którzy ową organizacją mieliby się zająć).


dokładnie w tym tkwi problem. Paul chciałby do Polski, ale nie ma chętnego, kto by koncert zorganizował. Pewnie Paul myśli, ze go tu nie chcemy. Buuu...

A info o ostatniej trasie jest z brytyjskiego szmatławca więc wiarygodność, delikatnie mówiąc, taka sobie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 8:18 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Wiecie co? Ja czegoś tu nie rozumiem- jak to nie ma chętnego na zorganizowanie? Stonsów zaprosili, Stewarta itd. a na Paula McCartney'a nie ma chętnego? Niemożliwe...... Myślę, że jak by ktoś się znalazł, który podjął by się trudu organizacji koncertu - to zyski by z tego miał na pewno- a i jaki prestiż! :D

A w tym roku wystapili/wystąpią w Polsce
Eric Clapton
Celine Dion
Bob Dylan
Nelly Furtado
Iron Maiden
Alicia Keys
Mark Knopflera
Avril Lavigne
Metallika
Sinead O'Connor
Rihanna
Carlos Santana
The Police
Timbaland
Snoop Dogg

.....

No i dobrze by było - aby te info z brytyjskiego szmatławca było nieprawdziwe (trasa pożegnalna)...

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 7:38 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
Ania1 napisał(a):
Wiecie co? Ja czegoś tu nie rozumiem- jak to nie ma chętnego na zorganizowanie?


no własnie ja też nie rozumiem. Oto Polska.
A dalczego Queen jednak nie zagra u nas we wrzesniu? Bo sponsorzy się nie dogadali. Ech....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 12:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Jak donosi serwis BBC McCartney zapytany o plany koncertowe odpowiedział:

"Staram się grac małe koncerty w rożnych miejscach - robię to od kilku lat i to jest miłe, ze wybieram właśnie takie rozwiązanie zamiast wielkiej trasy. Równocześnie robię tez kilka innych rzeczy ale nic nie jest dokładnie zaplanowane. W każdym razie - żadnej światowej trasy..."

Dla mnie to bez różnicy czy będzie to wielka trasa, czy pojedynczy występ - niech tylko zawita do PL :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 3:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
To tylko marzenia, które nie zależą od siły naszej woli i chęci. Zechce - to przyjedzie, nie zechce - to nie.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 6:22 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
macho napisał(a):

Dla mnie to bez różnicy czy będzie to wielka trasa, czy pojedynczy występ - niech tylko zawita do PL :wink:

He ,he..najlepiej do Brzegu D. ...prawda :D

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 4:41 pm 
Macca mógłby zagrać w Warszawskiej Stodole o !
to jest plan


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 7:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Dolnobrzeskich stodół również nie brakuje, wiec zapraszam do siebie. A tak na poważnie to mógłby zagrać na otwarcie Stadionu na wrocławskich Myślicach zamiast planowanej Madonny czy U2. Coś z tym trzeba zrobić i ruszyć ten temat.

Matik, Greg, macho - do dzieła!

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 1:03 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Sob Lis 24, 2007 9:07 pm
Posty: 1
macho napisał(a):
A tak na poważnie to mógłby zagrać na otwarcie Stadionu na wrocławskich Myślicach zamiast planowanej Madonny czy U2. Coś z tym trzeba zrobić i ruszyć ten temat.


Znaczącym argumentem przemawiającym za występem Paula było to, że nie gościł w naszym kraju, podobnie jak Madonna, co wysuwało ją na prowadzenie w opiniach Wrocławian, kto powinien na tym otwarciu zagrać. U2 byli w Polsce, więc już tak oczekiwani nie są, a jak podaje Onet Madonna ma wystąpić 15 sierpnia na warszawskim lotnisku Bemowo. Nadzieje rosną ?!?. Może należy ożywić hasło "do dzieła" :wink:

pzdr
b.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 8:32 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
tak, slyszalam dzis w Trojce, ze Madonna zagra w PL. podskoczylam na krzesle, oblalam sie herbata i zapiszczalam a moja mama zdziwiona na to - 'od kiedy tak lubisz Madonne?' :D :D :D

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 2:26 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
A dzisiaj w Newsweeku pojawiła się informacja, że polscy organizatorzy chcą zaprosić Paula do Warszawy na Euro 2012!!!
Więcej szczegółów na stronie głównej z newsami lub tutaj

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 4:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Brzmi świetnie, ale nie wiem, chyba za wcześnie jeszcze na takie plany, 2,5 roku to szmat czasu.
Ale trzeba przyznać, że wydarzenie jest adekwatne do kalibru gwiazdy, wiec jeśli nie teraz (znaczy w 2012) to już chyba nigdy.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 4:38 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
I znowu dałam złapać się na wizję "McCartney w Polsce" - mam już gęsią skórkę. Po tylu latach mogłabym nabrać wreszcie rozumu... Twardo tłumaczę sobie, że do Berlina mam tak samo blisko (daleko?) jak do Warszawy, więc czas przestać przejmować się mapą polityczną Europy, ale oleju w głowie nadal jak na lekarstwo.

Tym razem szanse są jakby większe niż do tej pory - sponsora pewnie łatwiej będzie znaleźć, bo to wielka impreza, UEFA może się dołoży, no i co ekstremalnie ważne: inicjatywa wyszła od samych organizatorów (a nie pojawiła się na zasadzie podpowiedzi od fanów), więc może przyłożą się do realizacji własnego pomysłu.

... Więc może kiedyś zobaczymy takie plakaty... z mniej parchatym 'S' ;)

Image

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Ostatnio edytowany przez Matik Pią Lis 13, 2009 9:52 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 6:27 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 18, 2008 10:54 pm
Posty: 29
Miejscowość: Kielce/Warszawa
oj, żeby to była prawda! 8)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 9:18 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Piotrek, wcale nie uważam, że jest za wcześnie!
Skoro nasz ulubieniec ma do dyspozycji (i w Stanach, i w Europie) największe i najświetniejsze areny - na pewno planuje trasy z niezłym wyprzedzeniem. Zauważ, że na stronach obiektów, na których występuje, JUŻ można kupować bilety na koncerty innych gwiazd, zapowiedziane na 2010 i 2011 rok.

Inna sprawa, że o eventach informuje miesiąc/dwa przed. Kalendarzyk zapchany na pewno już ma. Jak na mój gust najwyższa pora pytać o 2012!

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 3:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Matik napisał(a):
Piotrek, wcale nie uważam, że jest za wcześnie!
Skoro nasz ulubieniec ma do dyspozycji (i w Stanach, i w Europie) największe i najświetniejsze areny - na pewno planuje trasy z niezłym wyprzedzeniem. Zauważ, że na stronach obiektów, na których występuje, JUŻ można kupować bilety na koncerty innych gwiazd, zapowiedziane na 2010 i 2011 rok.

Inna sprawa, że o eventach informuje miesiąc/dwa przed. Kalendarzyk zapchany na pewno już ma. Jak na mój gust najwyższa pora pytać o 2012!


Własnie o tym pomyslałem mówiac, że to jakoś za wczesnie na takie dalekie plany. Paul jesli planuje koncert to konkrety rzuca na 2 miesiace przed wydarzeniem, oczywiscie nie zawsze tak jest (Liverpool 2008 ogłosił grubo ponad pół roku na przód), ale bardzo często. Nie wydaje mi sie, że w zwiazku z Euro 2012 zrobiłby znaczacy wyjatek. Myśle, że dopasuje to wydarzenie do swoich planów koncertowych - najwczesniej z wyprzedzeniem o pół roku. W jego zyciu tyle sie dzieje, że planowanie z 2 letnim wyprzedzenim czegokolwiek to dla niego jak przepowiadac przyszłość z fusów. Myslisz, że ma zapchany kalendarzyk na 2 lata - jakos wątpie.

Ale jeśli tak od razu staramy sie o niego to na pewno dobrze świadczy to o organizatorach. Mysle jednak, że dopiero gdzieś w 2011 powinny byc prowadzone tego typu rozmowy z Beatlesem. Do tego czasu powinniśmy zorganizowac sie sami - czyli wiadomo co - zadbac kase.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 4:56 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Myślę, że terminy tras ma na półtorej czy dwa lata w przód spokojnie, bo inaczej nie udałoby mu się zrobić tak zwartej trasy jak chociażby ta w grudniu. To nie jest zbieg okoliczności - szczególnie wolny 22 grudnia w O2 Arena w Londynie. Z samym znalezieniem i wynajęciem miejsca na imprezę jest tyle zachodu - nie mówiąc o całej reszcie rzeczy, jak np. to ile ludu jest zaangażowane w te eventy czy to, że niektórzy muzycy, występujący z Paulem angażują się też we własne kariery solowe czy inne projekty - że potrzeba na to PRZYNAJMNIEJ roku!

Inna sprawa z jednorazowymi występami, jak na Euro - to pojedynczy termin, więc zawsze można jakoś go wcisnąć w kalendarz itp... ale tak czy inaczej trzeba pytać, rezerwować, żeby akurat nie okazało się, że "Good Evening Japan" ma wtedy zaplanowane ;) Oczywiście, tak jak mówisz, bez kasy propozycja nie ma w ogóle sensu. Niestety, tak to już jest z organizacją wielkich imprez, że trzeba działać na wiele frontów równocześnie - i szukać sponsora, i sprawdzać terminarz gwiazdy, a najlepiej to być jeszcze wiarygodnym ze swoją propozycją i jakiś atut (i dla gwiazdy, i dla sponsorów) mieć już na wstępie.

Hee... hee...

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY