Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 4:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 11:01 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ania1 napisał(a):
I tak myślę, że i Joryk i Paweł są wielkimi fanami Paula, Betalesów - są jak John i Paul- mają ten sam cel, aczkolwiek podążają do niego innymi ścieżkami.


Alez nam sie mitologia z tego porobila :D

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 9:10 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
Bartek napisał(a):
co do śmierci Johna to jesteś w wielkim błedzie. Paul spędził ten wieczór z Georgem Martinem. Rozmawiali o Johnie, wspominali....

A co do Heather to zgoda. Wyglupil sie i tyle. Chociaz nie jednego już baba omotała. Wy to potraficie ;-) każdy popełnia błędy. Paul też.

Bartek

Może w błędzie, lecz nie ja. Podałam jak było za prasą z lat osiemdziesiątych. Jestem w posiadaniu owych wycinków. Z którego roku jest ta wersja o Martinie i wspominaniu?
Przeglądając prasę zgromadzoną przeze mnie na przestrzeni ponad dwóch dekad da sie zauważyć pewną ewaluację niektórych "prawd". Vide Paul i jego podejście do żon: od macho do pantoflarza. Sami Beatlesi już się mylą w 'zeznaniach'. I jak ty Joryku się w tym nie gubisz dociekając prawdy? Ja już sobie dałam spokój...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 7:18 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Paul w dniu śmierci Lennona nagrywał wraz z Georgiem Martinem i Dennym Lainem - Rainclouds, piosenkę która później znalazła się na stronie B singla Ebony & Ivory. Był tak przybity, że z sesji nic nie wyszło i spędził cały dzień w studio ukrywając się przed mediami. Wychodząc wieczorem ze studia odpowiedział "słynne" its a drag na pytanie o śmierć Johna.

Pozdrawiam hisoryków i badaczy na całym świecie, :lol:

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 7:04 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
A ja wciąż o tym, że fakty a ich interpretacja to zupełnie coś innego. Faktem jest że Paul nagrywał w dniu śmierci Lennona piosenkę w studio, natomiast interpretacje tego faktu już są różne: a to że chciał zająć czymś skołatane myśli, a to że nieczuły z niego drań, a to się ukrywał przed światem a to wydanie płyty było dla niego ważniejsze. Wersje się zmieniały w zależności od upływu czasui tego czy piszący tekst sympatyzował z bohaterem artykułu. Każdy dziś wierzy w taką wersję, która mu odpowiada. Jak było naprawdę wie tylko sam Paul, ale możliwe że też już zapomniał... Dlatego też pozdrawiam badaczy i dociekaczy prawdy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 12:46 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
pragnę dołączyć się w tym miejscu do pozdrowień. to taki pozytywny przerywnik tej rozmowy. oby nadal się toczyła w takiej przyjemnej atmosferze.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY