Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 1:12 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 29, 2006 4:29 pm 
Offline
starszy fan sztabowy

Rejestracja: Sob Lis 04, 2006 1:59 pm
Posty: 66
Miejscowość: wrocław
beatle napisał(a):
ten cały janek to albo tania prowokacja albo "słabszy na umyśle"; choć sam przyczynek do dyskusji był ciekawy;



ah juz myslalem ze juz nie bede musial pisac w tym watku

slowa "slabszy na umysle" mile nie sa, ale jak myslisz ze tak wlasnie ze mna jest to masz do tego prawo. moze faktycznie, twoj umysl jest "mocniejszy" - nie znam cie

ale o co ci chodzi z tym ze jestem tania prowokacja ?? gdybys napisl ze jestem zsprawca taniej prowokacji, zrozumialbym o co chodzi, ale ze ja sam nia jestem ?? opanuj sie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:27 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Nie Cze 25, 2006 11:48 pm
Posty: 16
Przepraszam że się wtrącam, ale oczywistym jest dla mnie fakt ze można pewnych rzeczy nie pamiętać, w szczególności kiedy zagrało się w życiu kilka tysięcy koncertów. Życie takiego człowieka jakim jest Paul jest zgoła odmienne od życia przecietnego człowieka( np mnie lub Ciebie).I nawet jeżeli faktycznie zagrał kiedyś peppera ale zdarzylo mu się to kilka razy na przestrzeni ok 35 lat, to miał prawo nie pamiętać. Ja czasami nie pamiętam co jadłem na obiad poprzedniego dnia, musiałbym się zastanawiać żeby sobie przypomnieć, a przed kamerą nie ma na to czasu. Abstrachując nieco od wątku McCartneya, pragnę zaznaczyć że w antologii kiedy spytano Georga o drugi koncert na Shea Stadium odpowiedział: o nie wiedzialem ze byliśmy tam dwa razy. Od razu mówie ze to parafraza a nie cytat, ale sens jest ten sam. pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY