Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 8:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Maj 17, 2006 12:54 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Wysoko w chmurach

Szczerze mówiąc, polskiego przekładu się nie spodziewałam :shock:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Śro Maj 24, 2006 10:55 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: High In The Clouds
PostWysłany: Śro Maj 17, 2006 1:11 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Rita napisał(a):
http://www.znak.com.pl/book.php?id=1713

Szczerze mówiąc, polskiego przekładu się nie spodziewałam :shock:

Ha, a ja myślałam, że już wszyscy na forum o tym wiedzą i nie ma po co informować o polskim przekładzie. :oops: Ja poniekąd dowiedziałam się z www.thebeatles.art.pl , która objęła to wydawnictwo patronatem medialnym (jednak, gdy wtedy sprawdzałam na stronie wydawnictwa znak, czy ta książka jest dostępna, to owszem - była na stronie uwzględniona, ale nie podlegała jeszcze sprzedaży. ;) :D).
A co najbardziej zdumiewa, to całkiem przystępna cena! :shock: No, no, no... nie dość, że polski przekład, to i taka cena, hmm... może jednak się pokuszę o zakup tej książeczki. :D A, jeszcze jednak sprawa... czy ja wam kiedyś wspominałam, jak bardzo ubóstwiam wiewiórki?! :D :wink: :lol:
Image
No, czy ona nie jest kapitalna?!! :D No i jakie aerodynamiczne 'pędzelki'. :mrgreen:
Paul chyba czyta mi w myślach, hehehe.

PS Na mózg mi się rzuca z tymi wiewiórkami... może to z braku snu? :wink: :lol: Źle ze mną, lepiej pójdę się oddać w objęcia Morfeusza (może mi się wiewiórka przyśni :lol: *ok, teraz już przegięłam :lol:).
Wiewiórek Wiórek rządzi! :mrgreen:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: High In The Clouds
PostWysłany: Śro Maj 17, 2006 4:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
No, czy ona nie jest kapitalna?!! :D No i jakie aerodynamiczne 'pędzelki'. :mrgreen:


Twoja wiewióra jest śliczna. A 'pędzelki' rzeczywiście bardzo solidne i w ogóle;)


Michelle napisał(a):
Wiewiórek Wiórek rządzi! :mrgreen:


Wszyscy na cześć Wiewiórka Wiórka! Hip hip...! :wink:

Muszę zakupić tę książeczkę! Wreszcie jakaś lżejsza lektura będzie :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 2:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Ha, nie wiem czy ktoś to przeczyta, ale muszę sioę pochwalić, jaką miłą przygodę miałam:D

Otóż wczoraj przchodząc koło spożywczaka przy moim domku zobaczyłam na nim plakat promujący wyżej wymieniona książeczkę. Taki duuuuży i śliczny. Weszłam do sklepu, przeczekałam niewielką kolejkę i z najpiękniejszym uśmiechem, na jaki mnie stać, spytałam, skąd się biorą te plakaty i co z nimi robią, jak zmieniają... Pani powiedziała, że to ktoś przyjeżdża i wymienia te plakaty, nie wiedziały, czy regularnie, czy mam szansę ich dorwać:/ Zaczęłam tłumaczyć, że jestem fanką i bardzo chciałabym mieć taką pamiątkę. Musiałam mieć bardzo tragiczną minę, bo przemiła pani ekspedientka wyszła ze mna przed sklep, rozejrzała się dookoła, po czm wyjęła plakat zza takiego plastiku. Szepnęła konspiracyjnie: "Jakby co, to to nie ja" i została obrzucona podziękowaniamiz mojej strony:D Dziś dałam tej miłej pani konwalie-ucieszyła się;)
KONIEC :wink:

Plakat będzie wisiał w honorowym miejscu : po prawej stronie Lennona i nad Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 2:36 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Audrey napisał(a):
Plakat będzie wisiał w honorowym miejscu : po prawej stronie Lennona i nad Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band :wink:


Gatulacje !! Sympatyczna sprawa :)

Jak cierpliwie jeszcze tydzien poczekam, to prawdopodobnie trafi w moje sliskie raczki angielska wersja wspominanej ksiazeczki :D
Zobaczymy czy pozostal jeszcze we mnie pierwiastek dziecka... 8) :lol:

Znalazlem tez w Monachium niemiecka wersje tej ksiazki za okolo 15 EUR, ale stwierdzilem ze raczej jest to drogo, wiec poczekalem cierpliwie na jakas angielska ebayowa oferte :lol:

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 2:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
hans80 napisał(a):
Gatulacje !! Sympatyczna sprawa :)

:wink:

hans80 napisał(a):
Jak cierpliwie jeszcze tydzien poczekam, to prawdopodobnie trafi w moje sliskie raczki angielska wersja wspominanej ksiazeczki :D


Ech, to mi przypomniało, że jak byłam w Londynie, to widziałam nawet plakat reklamujący książeczkę, ale mną jakoś skołowało i w końcu się tylko zdziwiłam i poszłam dalej :oops:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 8:00 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
hans80 napisał(a):
Zobaczymy czy pozostal jeszcze we mnie pierwiastek dziecka... 8) :lol:


we mnie pozostał. Książeczka jest urocza.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 24, 2006 7:40 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
hehe, książka książką, ale popatrzcie lepiej na tą wiewióreczkę.

Magda, ona jest prześliczna! A jej uszka cudowne! Sama chciałabym mieć taką kitkę.

Skopiowałam sobie to zdjęcie do specjalnego folderu na właśnie takie perełki. Tak mi się spodobało :oops:

(sorry za... zresztą, wiecie za co. Za off- topic :D )

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 4:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Kto juz zakupił książeczkę (oprócz katemacca67, która się już pochwaliła)? Jak Wam się podoba? Ja już mam, ale... nie chcę jej otworzyć, bo mi przykro na myśl, że ją od razu skończę. Na razie gładzę tylko okładkę, te srebrne literki... Już, już chcę otworzyć, ale coś mnie powstrzymuje... Przeczytałam tylko dwa pierwsze zdania i się nimi delektuję:) Wiem, że to nienormalne, ale chcę się jak najdłużej cieszyć z książeczki! :wink: Początek jest w każdym razie cudowny:D chyba się przerzucam na dietę żołędziową :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 4:22 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
a ja tez mam :)

angielska wersje z eBaya sciagnalem :)

powiem tak: cos tam czytac zaczalem, ale jakos mnie na razie nie wciagnelo, a ze ziemniaki akurat gotowalem, to musialem odlozyc ksiazke na polke i poki co wciaz tam lezy 8)

nie wiem jak wasze wrazenia, ale wydaje mi sie ze narracja jakas taka bez wyrazu troszke jest. czegos mi w niej brakuje. ale ok, przeczytam calosc, to sie konkretniej wypowiem. w kazdym badz razie grafika jest jak najbardziej w porzadku - moze sie podobac.

czy polska wersja ma na twardej okladce taka papierowa obwolute (na ktorej w sumie znajduje sie to samo co na wlasciwej okladce)? bo u mnie taka jest, a wydaje mi sie ze na zdjeciu polskiej wersji, ktore gdzies tam na allegro widzialem, ksiazka byla z twarda okladka, bez zadnych dodatkow.

pozdr
Karol

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 9:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
hans80 napisał(a):
a ja tez mam :)

angielska wersje z eBaya sciagnalem :)

powiem tak: cos tam czytac zaczalem, ale jakos mnie na razie nie wciagnelo, a ze ziemniaki akurat gotowalem, to musialem odlozyc ksiazke na polke i poki co wciaz tam lezy 8)

Wiadomo, co najważniejsze. Jedzonko górą! Przyznaj się, czy to były mashed potatoes Paula? I czy gadałeś z rękawicą, jak je gotowałes? :lol:

hans80 napisał(a):
czy polska wersja ma na twardej okladce taka papierowa obwolute (na ktorej w sumie znajduje sie to samo co na wlasciwej okladce)? bo u mnie taka jest, a wydaje mi sie ze na zdjeciu polskiej wersji, ktore gdzies tam na allegro widzialem, ksiazka byla z twarda okladka, bez zadnych dodatkow.

Tylko twarda okładka bez takiej drugiej okładki (obwoluta brzmi jakoś nieprzyjaźnie :? )... Czuję się oszukana :cry: Ja też chcę ten papierek :cry:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 8:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Rewelacyjna informacja. Dzis dopadlem polskie wydanie ksiazki w promocyjnej cenie 9.90 zl :D Z miejsca wzialem 2 egzemplarze. Ksiazka zostala przeceniona z 29.90.

Image

Zainteresowanych odsylam do salonu Traffic Club. Sklep zlokalizowany jest we Wrocławiu w galerii handlowej Arkady Wrocławskie (ul. Powstańców Śląskich 2-4). Wg zapewnien sprzedawcy zostalo jeszcze okolo 13 sztuk :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Ostatnio edytowany przez macho Nie Wrz 02, 2007 4:43 pm, edytowano w sumie 3 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 1:06 am 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
noż wczoraj byłam koło Arkad!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY