Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 7:28 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Slub - Wielki Cyrk.
PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 10:42 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Dwie ciezarowki z kwiatami prosto z Holandii. Kwiaty sa oczywiscie utrzymywane w odpowiedniej temperaturze i wilgotnosci. Specjalni ludzie dbaja o to, zeby nie stracily blasku przed wtorkiem. EMI zaklada mikrofony w kosciele, Ringo pisze nowy tekst do All You Need Is Love, reporterzy nocuja pod zamkiem. Cyrk.
Usiluje nie dac sie porwac temu szalenstwu, tzn. nie czytac tych wszystkich bzdur na temat, co powiedzial wlasciciel zamku Leslie, a co jego pokojówka ...ale i tak czasami przeczytam. Nie da sie inaczej, bo w kazdej gazecie (poza Polska) pisza o tym slubie.
No ale od jutra - mam nadzieje - bedzie spokoj. Pokaze Wam pewnie Heather w sukni slubnej i kilka spekulacji na temat, gdzie pojedzie para w podroz poslubna.
Potem pewnie bedzie cos o wspolnych nagraniach z Ringo ...i mam nadzieje, ze facet zrobi sobie wakacje ...bo latem, to ja musze jechac na Mazury ;-)

:twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 21, 2002 11:53 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Śro Sie 21, 2002 10:38 pm
Posty: 13
Miejscowość: Poznań
Zgadzam się z poprzednikami- Paul troche przegiął, a dodatkowo zadziała oczywiście ta @# prasa! To naprawde cyrk i troche mi wstyd za Paula, ale z drugiej strony... MAKE LOVE NOT WAR- jak tak chciał, to na zdrowie. Wszystkkiego najlepszego, Paul.
Co do biologii- I fully agree. Po czyms takim jak zwiazek z Lindą to moze juz być tylko biologia. Takie czasy- obawiam się, że i bez różnicy wieku- główną rolę w miłości zaczyna odgrywać biologia...

_________________
i tak płyniemy wciąż naprzód, kierując nasze łodzie pod prąd, ktory wciąż wyrzuca nas w przeszłość


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY