Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: McCartney
PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 11:26 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 11:03 am
Posty: 23
Miejscowość: Otwock/Zabrze
McCartney napisał(a):
Witam

W moim rodzinnym miasteczku (Otwock) również jest ulica Johna.A znajduje się na niej jedyne miejsce gdzie można legalnie robić grafiti.Tudzież sklepy hydrauliczne i zakład MZO.... jak widać na załączonym obrazku bardzo beatlesowskie (czyt. nawiązująca do tematu)miejsce :wink:

pozdrawiam Hubert


Właśnie miałam napisać o tej uliczce w Otwocku, a tu widzę, że Hubert jest też z Otwocka i już to zrobił. Ja mieszkam tuż koło tej ulicy i cieszę się bardzo, że w Takim małym miasteczku też są fani beatles i to nawet tacy dobrzy fani, że spowodowali nadanie nazwy Lennona na małej, bo małej, ale zawsze ulicy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 9:52 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sty 11, 2003 6:23 pm
Posty: 158
Miejscowość: Warszawa
Jak będzie ciepło to zorganizujcie u siebie jakieś leśne spotkanko. Może być bardzo fajnie, może i fajniej niż w centrum molocha.
Przyjedziemy z własną drużyną polo i namiotami.
Ha?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 10:20 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 11:03 am
Posty: 23
Miejscowość: Otwock/Zabrze
Jasne, nie ma sprawy. Nie tak dawno temu zrobiliśmy zlot wegetarian własnie w Otwocku. Lasy się mieszczuchom bardzo podobały :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 10:35 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
..."There'll come a time
When all of us must leave here
Then nothing Sister Mary can do
Will keep me here with you
As nothing in this life that I've been trying
Can equal or surpass the art of dying
Do you belive me?..."

George Harrison "Art of Dying"

29 listopad, ulica Johna Lennona, godz. 18...
Powinniśmy dziś tu być...


Ostatnio edytowany przez Dorothy, Pon Lis 29, 2004 12:57 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 11:46 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sty 11, 2003 6:23 pm
Posty: 158
Miejscowość: Warszawa
OK. Tylko nie mam działającej gitary. Tak w ogóle to czy ci, którzy przychodzą, to po to by postać, czy jakieś formy aktywności przysługują?


Ah, no i 'surpass'.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 6:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja byłem 2 razy na tej słynnej uliczce. Chociaż jak pierwszy raz tam byłem to się strasznie rozczarowałem, bo trudną ją było nazwać ulicą. Dość egzotyczne miejce trzeba przyznać jak na centrum Warszawy. Z jednej strony park a z drugiej stare budownictwo, takie stare drewniane chatki, po środku alejki czasem jakieś krzaki rosną... Ale z drugiej strony jest to bardzo intymne miejsce, chyba dobre do spotkań fanów. Pamiętam, że jak zobaczyłem tabliczkę 'Lennon' to się od razu uśmiałem bo ktoś na niej dopisał...Paul! :lol: Pomyślałem sobie wtedy, że jednak fani czuwają. :) Kiedyś jak byłem w stolicy rok po tamtym dniu i na dodatek znowu powodem przyjazdu był koncert to już nie miałem w planach odwiedzenia tej uliczki... ale coś mnie tam skierowało. Szedłem sobie jaką arterią, gdy w pewnym momencie strasznie zachciało mi się...siku :oops: :lol: A że było to już po 19 wszelkiego rodzaju WC były pozamykane, no to szukałem jakiegoś spokojnego miejsca i trafiłem na właśnie takie coś. Jak już opróżniłem pęcherz to coś mi się zaczeło rozjaśniać, że te miejsce wygląda mi jakoś znajomo i dopiero jak przeszedłem całą uliczkę zorientowałem się, że jestem na ulicy Johna Lennona :shock: :shock: Dlaczego nie poznałem od razu tej uliczki? Bo wszedłłem tym razem z innej strony i stamtąd wyglądało wszystko inaczej. Poczułem się jak w domu... Chyba od tamtego momentu przestałem wierzyć w przypadki. Naprawdę przez długi czas nie mogłem zrozumieć jak ja mogłem tam trafić...

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue, Wto Paź 18, 2005 11:45 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 7:18 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
Ja byłem 2 razy na tej słynnej uliczce. Chociaż jak pierwszy raz tam byłem to się strasznie rozczarowałem, bo trudną ją było nazwać ulicą. Dość egzotyczne miejce trzeba przyznać jak na centrum Warszawy. Z jednej strony park a z drógiej stare budownictwo, takie stare drewniane chatki, po środku alejki czasem jakieś kszaki rosną... Ale z drugiej strony jest to bardzo intymne miejsce, chyba dobre do spotkań fanów. Pamiętam, że jak zobaczyłem tabliczkę 'Lennon' to się od razu uśmiałem bo ktoś na niej dopisał...Paul! :lol: Pomyślałem sobie wtedy, że jednak fani czuwają. :) Kiedyś jak byłem w stolicy rok po tamtym dniu i na dodatek znowu powodem przyjazdu był koncert to już nie miałem w planach odwiedzenia tej uliczki... ale coś mnie tam skierowało. Szłem sobie jaką arterią, gdy w pewnym momencie strasznie zachciało mi się...siku :oops: :lol: A że było to już po 19 wszelkiego rodzaju WC były pozamykane, no to szukałem jakiegoś spokojnego miejsca i trafiłem na właśnie takie coś. Jak już opróżniłem pęcheż to coś mi się zaczeło rozjaśniać, że te miejsce wygląda mi jakoś znajomo i dopiero jak przeszedłem całą uliczkę zorientowałem się, że jestem na ulicy Johna Lennona :shock: :shock: Dlaczego nie poznałem od razu tej uliczki? Bo weszłem tym razem z innej strony i stamtąd wyglądało wszystko inaczej. Poczułem się jak w domu... Chyba od tamtego momentu przestałem wierzyć w przypadki. Naprawdę przez długi czas nie mogłem zrozumieć jak ja mogłem tam trafić...


Rety, jak mogłes obsikać uliczkę Lennona? :wink:

ps. "drógiej", "kszaki", "szłem", "pęcheż", "weszłem"... - Boże, Yer Blue nie załamuj nas... :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 11:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
ale sie wrzyscy ostatnio ortopoprawni robiom:) Ale to chyba dobże, bo lepiei jak społeczeństwo mniej błendów robi :)

A co do ulicy..to zgadzam sie..jak mogłeś olać ulice Johna!!!??? :?: :!: :wink: :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 11:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Przepraszam wszystkich!!! Ale sikając (!) nie wiedziałem wówczas, że jestem na tej legendarnej ulicy! Naprawdę!!! Sam byłem na siebie zły, jak dojrzałem gdzie ja właściwie jestem :wink: :roll: no ale przynajmniej się przyznałem...
A z tymi ortografami to mi naprawdę głupio, ale już nie długo...
Może i w tym poście coś pokręciłem :wink:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 12:15 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
Byłem kilkakrotnie na ulicy Johna w Warszawie. Za pierwszym razem oczywiście byłem rozczarowany bo tak jak pisał Yer Blue nie można tego za bardzo nazwać ulicą. Ale z czasem coraz bardziej mi się ona podobała. To naprawdę coś fajnego, że w centrum miasta znajduje się tak spokojne miejsce jak ta ulica. Nie wszyscy napewno byli na tej ulicy i nie wszyscy ja widzieli dlatego załączam link do fotki wykonanej przezemnie tego lata: http://img445.imageshack.us/my.php?imag ... 3308bv.jpg

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 9:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Zdjęcia z 22 czerwca 2013, z okolic godziny 15-stej, przed koncertem Paula McCartney'a. Może ktoś rozpozna siebie lub znajomych.
ImageImageImage
http://imgup.pl/di/WEL8/dsc01623.jpg
http://imgup.pl/di/QKK3/dsc01624.jpg
http://imgup.pl/di/1WP3/dsc01625.jpg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 10:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Byłem wczoraj pod pomnikiem Lennona w Wilnie. Jest bardzo skromny ale całkiem piękny. Na zdjęciach wypada dziwnie, na żywo robi większe wrażenie. Jak na centrum Wilna okolica pomnika wyjątkowo mało ciekawa - wokoł nowoczene budowictwo i wszystko sterylne. Prawie nie ma zieleni ten cały skwer Johna. Nasza uliczka w Wawie pomimo braku pomnika robi korzystniejsze wrażenie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 5:25 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
Dzień dobry. Ulica to trochę za dużo powiedziane, raczej chodnik w parku wylany asfaltem po którym chodzą piesi. Drugi skan to info z "Wieczoru Wybrzeża" z marca 83r :)
Image . Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 5:34 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
Będąc kilka dni temu w stolicy zauważyłem, że ul.Lennona ma inny wygląd. Nie jest to asfaltowa ścieżka, ale szeroka wyłożona kostką alejka. Choć zaśnieżona ale widać. Od alejki G. Harrisona, która jest kilkaset metrów dalej, jest dłuższa i stoją przy niej domki, choć nie wiem, czy one w adresie nie należą do ulicy Jazdów ? Fajna sprawa, mieć w adresie kogoś takiego jak JL.
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY