Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 12:00 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: QUEEN dla Johna Lenona
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 4:13 pm 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 19, 2004 7:28 pm
Posty: 44
Nie wiem czy Wy - fanie The Beatles wiecie, ale zespół Queen zrobił niespodziankę The Beatles. Mówiąc ściślej - Johnowi Lenonowi... otóż gdy on umarł QUEEN pracowało nad płytą Hot Space (wg. mnie niezbyt udaną...). Może tego też nie wiecie, ale czlonkowie zespołu Queen lubili i szanowali Lennona. Dokładnie chodzi o to, że na tej płycie pod nr. 7 jest piosenk o tytule Life Is Real (Song For Lennon). Czyli w wolnym tłumaczeniu Życie Jest Rzeczywiste (Piosenka Dla Lennona).

I żebyście potem nie mówili, że nic Queen dla Was nie zrobił :lol: ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 4:21 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Wiemy o tym przynajmiej ja wiem i mam to. Jest to wersja demo z płyty najmniej lubianej przez fanów tej grupy.Okładka tez jest niezbyt ale cóz...
Moim zdaniem wersja Life is Real jest dobra ale uważam że John by to wykonał z dusza i lepiej.
Takie utwory to w stylu Johna jak np. Oh My Love



Pozdrawiam

P.S Nie bój sie ja znam historie Queen.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 9:31 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Pią Paź 22, 2004 11:42 am
Posty: 33
Dla mnie jest tylko jeden problem... Nie przepadam z Qeenem... Osobiście uważam, że Beatlesi byli od niego o niebo lepsi, ale ta piosenka to miłe z ich strony...
Pozdrawiam :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 9:41 pm 
Ok... ile razy jeszcze będziemy przerabiali temat - co lepsze - Queen czy Beatlesi?
Dajcie spokój.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 10:15 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Zgadzam sie z drogim przedmówcą. Takie porównanie jest nierealne i nierówne .Przecież gdzie tam Queen do Beatlesów. Inna klasa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 10:21 pm 
No ale ja nie to miałem na myśli....... ech....................


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 10:33 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
Jeśli o to chodzi ja też nie jestem najgorszy w temacie Queenów.Najlepsze płyty wg.mnie Jazz (poezja w całośći),News Off The World,Made In Heaven.A propo dziś oglądałem Queen On Fire At The Bowl.Super sprawa... chociaż braki w Somebody To Love na trasie słyszalne....

A co do tematu Fredek i spółka wykonali również na scenie Imagine Johna.Dostępne na jakimś boocie... Na jakim konkretnie użytkowniku Queen ??

All The Best :)
Hubert


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 10:35 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Mam wyk. Imagine przez Queen i Happy Xmas:-)


DZIEKI MJK


P.S Ja to wiem Gietek :P :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 24, 2004 9:57 am 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 19, 2004 7:28 pm
Posty: 44
gietek napisał(a):
Ok... ile razy jeszcze będziemy przerabiali temat - co lepsze - Queen czy Beatlesi?
Dajcie spokój.

Ja nie mówiłem czy lepsze Queen czy Beatlesi... tylko chciałem powiedzieć... nie miałem najmniejszego zamiaru tego mówić :!: A że Tomek pierwszy zaczął
Tomek napisał(a):
Moim zdaniem wersja Life is Real jest dobra ale uważam że John by to wykonał z dusza i lepiej.

i.... ? :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 24, 2004 10:10 am 
Queen napisał(a):
Ja nie mówiłem czy lepsze Queen czy Beatlesi... tylko chciałem powiedzieć... nie miałem najmniejszego zamiaru tego mówić :!: A że Tomek pierwszy zaczął


No ale ja nic o Tobie nie wspominałem!
Kurczę, znów zaczyna się beznadziejna dyskusja i jak tak dalej będzie to ją zablokuję.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 24, 2004 11:43 am 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
No k...a za raz sie w...e.Czy ja chciałem znów zacząc to idiotyczną gatkę. Udzieliłem tylko swego pieprzonego zdania do którego zwany Queen znów sie przyczepił. Boże bo uważam że John w takich balladach szczególnie miał swoją charyzme i dyskutując kiedys o tym utworze z innym fanem Beatlesów tez uważał że wykonanie Johna było by inne i lepszej( ja dla mnie fana Johna) jakosci do tego utworu. I jesli "Queen" uważasz że zacząlem sie z tobą kłócić to sie grubo mylisz.Najlepiej nic nie bede mówił nic pisał spiewał mruczał bo każde zasrane zdnie bedzie przeciwko Queen przeciwko fanom i przeciwko ludzkosci!!!!

Przepraszam ale nie zemną te numery, wiec to szczególne miejsce i nie chce tu nieporozumień.

i O.... grzecznie od moich zdań na temat tego sznownego zepołu Queen bo ja wcale ich nie krytykuje tylko wyrażam swoje zdanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 24, 2004 11:54 am 
Widzisz Tomku, Ty jesteś fanem The Beatles a "Queen" jest fanem Queen. Do porozumienia nie dojdziecie i dlatego nie warto zaczynać żadnej dyskusji, że John zaśpiewał to bardziej charyzmatycznie, czy Queen zrobili to lepiej. To bez sensu.
Natomiast drogi Queenie... jako fani The Beatles chyba nie oczekujemy od zespołu Queen niczego. (Szczerze mówiąc, osobiście mi to "wisi" czy Freddie zaśpiewał Imagine czy cokolwiek innego.)

Pomijając powyższe moje stwierdzenia i majac na uwadze tylko i wyłącznie dobro tego forum blokuję temat uznając go za "kłótniotwórczy".

P.S. Poza tym Tomku zwróć szczególną uwagę na to JAK piszesz.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY