Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 8:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Nie ma chyba na świecie fana Beatlesów, który nie zastanawiałby się jak dalej potoczyłoby sie zycie Johna.
Ile fantastycznych piosenek poszło sie paść na niebiańskiej łące, możemy sie jedynie domyślać.
Dlatego może zabawa, w co by było gdyby?
Wyobrażmy sobie współczesne koncerty Johna Lennona. Czy wciąż grałby z Yoko(pół na pół), jak w przypadku ich
ostatniego, okazało się albumu? Czy pogodziłby sie z niektórymi piosenkami wczesnych Beatlesów?
Proponuję więc zabawę na ułożenie set listy współczesnego koncertu Johna Lennona. Może byc ciekawie, bo każdemu z nas
wydaje się , że znał go najlepiej :wink: . Kazdy ma swoje wyobrażenie takiego idealnego koncertu. Z drugiej strony, fajnie by
było, gdybyśmy kierowali sie bardziej tym, co wybrałby on sam, a nie naszymi upodobaniami.
Ja, wobec notorycznego ostatnio braku czasu, swoja listę dołączę pózniej(zarys w głowie mam juz dawno), ale jesli ktos chciałby
juz cos zapodac, podyskutowac i pogdybać, to...
zapraszam do zabawy :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 10:40 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
1. Come Together
2. Women Is the Nigger of the World
3. I Don't Want To Be a Soldier
4. Be-Bop-A-Lula
5. Dear Yoko
6. Instant Karma
7. In My Life
8. Happiness Is a Warm Gun
9. Beatiful Boy (Darling Boy)
10. Glass Onion
11. Mind Games
12. I Am the Walrus
13. A Day In the Life
14. Lucy In the Sky With Diamonds
15. Julia
16. Give Peace a Chance

Myślę, że patrząc na Paula, którego set w większości zajmują piosenki Beatlesów, Lennon po latach przełamałby się i grał piosenki Fab Four, ale raczej tylko swoje. Oczywiście nie wiadomo jakie cuda by jeszcze wydał, ale wybierając z tego co zdążył zrobić - uważam, że taki set byłby możliwy. Kto wie, może grałby "Beatiful Boy (Darling Boy)" z Seanem?
Myślę, że Yoko i John w pewien sposób "rozdzieliliby" się muzycznie, grali osobne koncerty, ale planowali wspólne trasy, nagrywali osobne płyty, lecz nawiązywaliby do płyty partnera (tak jak np. okładki na ich płytach Plastic Ono Band). Na koncercie Yoko - John na gitarze, na koncercie Johna - Yoko w chórkach.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 11:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Trudną piłkę Helter wymyślił, bo im dłużej się myśli tym więcej możliwości takiej setlisty. Żeby za długo nie myśleć, wymyśliłem koncert zatytułowany (za Lennonem) ‘Lif(v)e Begins At 40’. A skoro to Fantazja :wink: , to ożywiłem paru Muzyków, a koncert skompilowałem z 40 tytułów i podzieliłem na kilka części. Chętnie bym posłuchał…

John Lennon Live Begins At 40

Intro
(przy wygaszonych światłach z głośników leci wstęp do Power To The People - pętelka zrobiona z intro z klaskaniem - coraz głośniej, a publiczność oczywiście klaszcze w tym rytmie…)

Gra wstępna
1. New York City [połączone z następnym utworem]
2. Revolution
3. Gimme Some Truth
4. Instant Karma! (We All Shine On)
5. Watching The Wheels
6. Bless You [dedykowane Mimi]
7. Medley: Girl / Woman [na lewym ekranie zdjęcie Cynthii, na prawym zdjęcie Yoko]

Winston solo z gitarą akustyczną
8. You've Got To Hide Your Love Away [dedykowane Epsteinowi :wink: ]
9. Norwegian Wood (This Bird Has Flown) [z gościnnym udziałem Micka Jaggera, grającym partię sitaru na grzebieniu :wink: ]
10. Julia [dedykowane matce]
11. Oh My Love [z gościnnym udziałem Yoko, grającej na japońskich warzywach :wink: ]
12. It's Only Love [dedykowane Astrid]

Przebojowo
13. (Just Like) Starting Over [trzy dzwoneczkowe uderzenia w intro - w gościnnym wykonaniu Phila Spectora]
14. Whatever Gets You Thru The Night [oczywiście z gościnnym udziałem Eltona Johna]
15. Nowhere Man [dedykowane Stu]
16. Lucy In The Sky With Diamonds [z gościnnym udziałem Juliana]
17. Beautiful Boy (Darling Boy) [z gościnnym udziałem Seana]

Winston solo z fortepianem
18. Love
19. Because
20. In My Life [dedykowane George’owi i Ringo :) ]
21. Jealous Guy [dedykowane… Paulowi :wink: ]
22. Grow Old With Me [dedykowane Yoko]

Rock & Roll
23. Rock And Roll People [z gościnnym udziałem Johnny Wintera]
24. Sweet Little Sixteen [z gościnnym udziałem Chucka Berry]
25. Stand By Me [z gościnnym udziałem Ben E. Kinga i Roya Orbisona]
26. Slippin' And Slidin' [z gościnnym udziałem Little Richarda i Jerry Lee Lewisa - pojedynek dwóch fortepianów]
27. Hound Dog [z gościnnym udziałem… Elvisa :wink: ]

Wielki Finał
28. I Am The Walrus [z gościnnym udziałem… grupy MoCarta, zapowiedzianej przez... Piotra Metza :wink: ]
29. Strawberry Fields Forever [z gościnnym udziałem George’a Martina - na mellotronie]
30. Yer Blues [z gościnnym udziałem Erica Claptona]
31. Don't Let Me Down [z gościnnym udziałem Billy Prestona]
32. Everybody’s Got Something To Hide Except For Me And My Monkey [z gościnnym udziałem Klausa Voormanna]
33. Come Together [z zaskakującym, trzymanym w tajemnicy udziałem Ringo]
34. Hey Bulldog [z zaskakującym, trzymanym w tajemnicy udziałem George'a H.]
35. I Want You-She's So Heavy [wersja z rozbudowanym finałem - jakieś 10-15 minut, z udziałem wszystkich muzyków]

Bis 1
36. Imagine

Bis 2
37. Medley: All You Need Is Love / Give Peace A Chance

Bis 3
38. Across The Universe

Ach...

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:27 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Setlista Argusa bije na głowę moją! Jak mogłam zapomnieć o tylu świetnych piosenkach?
Chcę takiego koncertu, teraz, tutaj. :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 1:11 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 265
Miejscowość: Pepperland
Ale zes Argusie wykombinowal swietna setliste. Az sobie to wszystko wyobrazilem :D

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 1:30 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Myślę, że Sean nie czuł by się komfortowo przy Beautiful Boy i by zabronił ojcu grać tego kawałka w swojej obecności publicznie :)
Co do Norwegian Wood to tutaj gościnnie może być tylko jeden facet - George na sitarze.
I trochę brakuje Paula: Panie i panowie, mój stary kumpel z Liverpoolu, dziś przyznaję, że jednak stworzył coś więcej niż Yesterday - powitajcie Beatlesa Eda i wspólnie wykonują We Can't Work It Out, wiadomo kto co śpiewa.

Poza tym setlista geniusz, Argusie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 1:39 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 265
Miejscowość: Pepperland
we CAN work it out :D

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 2:03 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 07, 2014 8:26 am
Posty: 104
To takie Lennowsko negatywna przeróbka ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 2:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Sgtpepper napisał(a):
we CAN work it out :D


Oj tam, oj tam :)

Lennow? Zakamuflowana opcja rosyjska? ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 2:23 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 07, 2014 8:26 am
Posty: 104
Zostałem zdekonspirowany ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 7:03 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Czekałem na taki temat, bo uważam, że setlista Lennona (gdyby żył :cry: ) byłaby świetna i chętnie takową ułożę :) .

1.New York City
2.Stand By Me
3.John Sinclair
4.Mind Games
5.Going Down On Love
6.I Found Out
7.Cleanup Time
8.Meat City
9.Happiness Is A Warm Gun
10.God
11.Mother
12.Instant Karma
13.Imagine
14.How ?
15.Jealous Guy
16.Across The Universe
17.Nobody Loves You
18.Give Peace A Chance
19.Woman
20.Norwegian Wood
21.Come Together
22.Woman Is The Nigger Of The World
23.Gimme Some Truth
24.I Know
25.Whatever Gets You Thru The Night
26.Cold Turkey/Power To The People (reprise)
27.It's So Hard
28.Just Like Starting Over
29.Yer Blues
30.Aisumasen (I'm Sorry) (bis)
31.Intuition (bis)
32.Real Love/Imagine (reprise) (bis)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 1:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Yer Blue napisał(a):
Myślę, że Sean nie czuł by się komfortowo przy Beautiful Boy i by zabronił ojcu grać tego kawałka w swojej obecności publicznie :)

Rzeczywiście masz rację - w kontekście słów tej piosenki bardzo niezręcznie by to dla (dorosłego) Seana zabrzmiało. Tylko jakim utworem to zastąpić, żeby na scenie tego koncertu wśród Ważnych dla Lennona Osób pojawił się Sean?
Yer Blue napisał(a):
I trochę brakuje Paula

Korciło mnie, aby umieścić (ponownie) na jednej scenie Winstona i Jamesa, ale… Zjawiska Wyjątkowe (słowo ‘kultowe’ jest obecnie bezmyślnie nadużywane) mają to do siebie, że Ich Wyjątkowość polega na Ich Wyjątkowości.

Pomyślałem, że ‘lepiej’ byłoby nie ‘ryzykować’ Takiego Spotkania. (zły los ‘wyręczył’ zarówno McCartneya, jak i Lennona od takiego ‘dylematu’.)
Yer Blue napisał(a):
wspólnie wykonują We Can't Work It Out, wiadomo kto co śpiewa.

We Can Work It Out to dobra propozycja na reunion, ja myślałem o bardzo lubianym przeze mnie (i muzycznie, i tekstowo) i ‘pasującym’ Two Of Us, ale to jest utwór Maccowy, więc…

Problem Dwóch Gigantów polega na tym, że John Lennon MÓGŁ pojawić się (jako gość) na koncercie Eltona Johna, Paul McCartney MÓGŁ pojawić się (jako gość) na koncercie np. Billy Joela, ale (moim zdaniem) ani John, ani Paul nie przełknąłby roli ‘gościa’ na koncercie swojego ‘rywala’.

Takie Wspólne Muzyczne Spotkanie mogło być (ewentualnie) możliwe na scenie ‘neutralnej’ - np. Grammy. Tak mi się wydaje.

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 7:23 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
W takim razie moje przemyslenia. Przede wszystkim uważam, ze John nie grałby tak długich koncertów jak zwierze koncertowe Paul.
No i na pewno rzadziej(choc duzo więcej niz np George :wink: ). Ot, trasa w największych miastach USA,moze Londyn, Berlin i Tokio.
Odrębność artystyczna raczej na pewno, choc niewykluczone, że Yoko towarzyszyłaby mu podczas koncertów. Sean i Julian gościnnie.
Setliste zmieniałem dziesięciokrotnie, więc pewnie jutro może byc inna :lol: . Na chwile obecną , myślę, że wyglądałaby tak:

1.Come Together
2.Instant Karma
3.It's So Hard
4.Mind Games
5.Revolution
6.I Found Out
7.Watching The Wheels
8.Don't Let Me Down
9.Happiness Is A Warm Gun
10.Hey Bulldog
11.Everybody’s Got Something To Hide Except For Me And My Monkey
12.God
13.Sexy Sadie
14.Real Love
15.Lucy In The Sky With Diamonds
16.Just Like Starting Over
17.Nowhere Man
18.Sweet Little Sixteen
19.I Call Your Name
20.Yer Blues
21.Woman Is The Nigger Of The World
22.Oh Yoko
23. Strawberry Fields Forever/I Am The Walrus medley

Bis
24.Across The Universe
25.Imagine
26.Give Peace A Chance


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 9:44 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 3:13 pm
Posty: 452
Miejscowość: Kłobuck
Miło pomarzyć o koncertach Johna Lennona... Myślałem o mojej liście ale to trudne zadanie, szczególnie jeśli miałaby to być lista prawdopodobna. Łatwiej wyobrazić sobie listę moich ulubionych piosenek. Wydaje mi się, że tak jak napisał Helter John nie koncertowałby tak często jak Paul. Biorąc pod uwagę kilkuletni okres wycofania się z twórczości nie mogę wykluczyć, że byłby w trasie niewiele częściej niż George. Sprawę bardzo utrudnia nieprzewidywalność Johna. Duże znaczenie ma również czas - dość łatwo wyobrazić sobie, że ewentualna trasa koncertowa, która była bardzo prawdopodobna na początku lat osiemdziesiątych zawierałaby przede wszystkim utwory z Double Fantasy i kolejnego planowanego albumu. Raczej na pewno nie zabrakłoby na niej Yoko. Jeżeli jednak wybierzemy późniejsze czasy nie ma pewności czy Yoko byłaby nadal z Johnem w ogóle, nie tylko na scenie... Jak wymienić utwory z późniejszych albumów, których nie poznaliśmy? Zakładając, że para będzie razem oraz obecną aktywność Yoko należałoby się spodziewać jej ostatnich piosenek.

Dla ułatwienia przyjmuję opcję koncertu po wydaniu Double Fantasy a przed jakimkolwiek następnym albumem oraz obecność Yoko:

1. (Just Like) Starting Over
2. Give Me Something
3. Stand By Me
4. Woman
5. Yes I'm Your Angel
6. I Saw Her Standing There
7. Instant Karma!
8. Come Together
9. Cold Turkey
10. Hard Times Are Over
11. Every Man Has A Woman Who Loves Him
12. Whatever Gets You Thru The Night
13. Mother
14. Imagine
15. Beautiful Boy
16. Lucy In The Sky With Diamonds
17. What'd I Say

bis:

18. Move Over Ms. L./Give Peace A Chance

_________________
you can boogie if you try


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 16, 2014 8:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Argus9 napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Myślę, że Sean nie czuł by się komfortowo przy Beautiful Boy i by zabronił ojcu grać tego kawałka w swojej obecności publicznie :)

Rzeczywiście masz rację - w kontekście słów tej piosenki bardzo niezręcznie by to dla (dorosłego) Seana zabrzmiało. Tylko jakim utworem to zastąpić, żeby na scenie tego koncertu wśród Ważnych dla Lennona Osób pojawił się Sean?


Choćby In My Life. Muzycznie dobre byłoby Tomorrow Never Knows. Sean obecnie siedzi w psychodelicznych klimatach i uczestnictwo w tym klasyku jakoś by mi do niego pasowało.

Argus9 napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
I trochę brakuje Paula

Korciło mnie, aby umieścić (ponownie) na jednej scenie Winstona i Jamesa, ale… Zjawiska Wyjątkowe (słowo ‘kultowe’ jest obecnie bezmyślnie nadużywane) mają to do siebie, że Ich Wyjątkowość polega na Ich Wyjątkowości.

Pomyślałem, że ‘lepiej’ byłoby nie ‘ryzykować’ Takiego Spotkania. (zły los ‘wyręczył’ zarówno McCartneya, jak i Lennona od takiego ‘dylematu’.)
Yer Blue napisał(a):
wspólnie wykonują We Can't Work It Out, wiadomo kto co śpiewa.

We Can Work It Out to dobra propozycja na reunion, ja myślałem o bardzo lubianym przeze mnie (i muzycznie, i tekstowo) i ‘pasującym’ Two Of Us, ale to jest utwór Maccowy, więc…

Problem Dwóch Gigantów polega na tym, że John Lennon MÓGŁ pojawić się (jako gość) na koncercie Eltona Johna, Paul McCartney MÓGŁ pojawić się (jako gość) na koncercie np. Billy Joela, ale (moim zdaniem) ani John, ani Paul nie przełknąłby roli ‘gościa’ na koncercie swojego ‘rywala’.

Takie Wspólne Muzyczne Spotkanie mogło być (ewentualnie) możliwe na scenie ‘neutralnej’ - np. Grammy. Tak mi się wydaje.


Jeśli John wróciłby do koncertowania to byłaby szansa na taki reunion. Chwilowy przypływ sentymentu jednego i drugiego, jakaś okazja typu właśnie Grammy czy Live 8 (Glmoura i Watersa, chociaż sie do dziś nie lubią, taka idea połączyła). Wręcz wszyscy by na to czekali. Mam nieodparte wrażenie, że gdyby John żył to wydarzyc się mogło wszystko, nawet reunion Beatlesów, choćby na kilka koncertów. Tym bardziej, że Lennon z McCartneyem mogli się spokojnie na dobre pogodzić i zwyczajnie do siebie zatęsknić. Zatęsknić też za dzieleniem sceny. A Yoko nie mogłaby przecież w nieskończoność być ku temu przeszkodą.
Przypuszczając hipotetycznie, że doszłoby do koncertów Beatlesów - wyobraźnia zaczna szaleć jeśli chodzi o repertuar. Pewnie skupili by się głównie na utworach Beatli z lat 66-69 czyli takich, których nigdy razem nie wykonywali na żywo. To byłaby dopiero sensacja.
A jesli chodzi o jeden utwór, na którym by najlepiej wypadli to przypomniał mi się A day In The Life - to a propo gościnnego udziału Paula na koncercie Johna.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 10:27 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 3:13 pm
Posty: 452
Miejscowość: Kłobuck
Yer Blue napisał(a):
Przypuszczając hipotetycznie, że doszłoby do koncertów Beatlesów - wyobraźnia zaczna szaleć jeśli chodzi o repertuar. Pewnie skupili by się głównie na utworach Beatli z lat 66-69 czyli takich, których nigdy razem nie wykonywali na żywo. To byłaby dopiero sensacja.


Wybór piosenek mógłby być zaskoczeniem. Kto by przypuszczał na przykład, że John z całego bogactwa Białego Albumu wybierze właśnie Yer Blues? Myślę, że gdyby John żył taki reunion byłby nieunikniony choć niekoniecznie trwały - żaden z nich nie zniósłby dominacji drugiego. Sądzę, że wybraliby jakiś dobrze znany i przećwiczony repertuar, na pewno parę piosenek z początków kariery ale w wersjach przypominających I Saw Her Standing There śpiewane z Eltonem Johnem. Bardzo prawdopodobne byłoby Two Of Us, zarówno ze względu na treść jak i na dobre zaznajomienie się z tym utworem (mnóstwo wykonań w styczniu 1969). I jestem prawie pewien, że fanów The Beatles czekałyby również niespodzianki w postaci nigdy wcześniej nie wydanych wczesnych utworów takich jak I Lost My Little Girl :D

_________________
you can boogie if you try


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 10:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
svarog napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Przypuszczając hipotetycznie, że doszłoby do koncertów Beatlesów - wyobraźnia zaczna szaleć jeśli chodzi o repertuar. Pewnie skupili by się głównie na utworach Beatli z lat 66-69 czyli takich, których nigdy razem nie wykonywali na żywo. To byłaby dopiero sensacja.


Wybór piosenek mógłby być zaskoczeniem. Kto by przypuszczał na przykład, że John z całego bogactwa Białego Albumu wybierze właśnie Yer Blues? Myślę, że gdyby John żył taki reunion byłby nieunikniony choć niekoniecznie trwały - żaden z nich nie zniósłby dominacji drugiego. Sądzę, że wybraliby jakiś dobrze znany i przećwiczony repertuar, na pewno parę piosenek z początków kariery ale w wersjach przypominających I Saw Her Standing There śpiewane z Eltonem Johnem. Bardzo prawdopodobne byłoby Two Of Us, zarówno ze względu na treść jak i na dobre zaznajomienie się z tym utworem (mnóstwo wykonań w styczniu 1969). I jestem prawie pewien, że fanów The Beatles czekałyby również niespodzianki w postaci nigdy wcześniej nie wydanych wczesnych utworów takich jak I Lost My Little Girl :D


Na pewno ważnym kryterium przy doborze repertuaru byłoby łatwe odegranie i pewna przebojowość. A George pewnie znowu byłby skazany na margines, o ile by na to poszedł. Jego pewnie najdłużej trzeba by było przekonywać do takiego reunionu. Walka o własne utwory byłaby zaciekła.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 12:09 am 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 3:13 pm
Posty: 452
Miejscowość: Kłobuck
Yer Blue napisał(a):
A George pewnie znowu byłby skazany na margines, o ile by na to poszedł. Jego pewnie najdłużej trzeba by było przekonywać do takiego reunionu.


Mnie również się wydaje bardzo prawdopodobne, że George wykręciłby się od tego przedsięwzięcia a John i Paul raczej nie namawialiby go zbyt długo. Tym bardziej, że sama współpraca Johna i Paula mogłaby powstać bardzo spontanicznie i być przejściowa.

_________________
you can boogie if you try


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY