Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:54 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 9:53 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
W Media M znalazłem w cenie 29,99 zł książkę pt „John Lennon” wg oryginalnego wydawnictwa „In His Life”, autor John Blaney, wydana w 2009r, natomiast w Polsce wyszła w 2010r, jest to jak informuje okładka, ilustrowana biografia. Ponad 260 stron , dużo zdjęć, wszystkie czarno białe, oprócz dwóch. Sporo informacji, choć zdecydowana większość tych informacji wszystkim fanom dobrze znana. Oto kilka stron.
Image Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image . Image .

I tak przy okazji, te zdjęcia z książek pt. "Jagger" i "Mick Jagger".
Image . Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 6:30 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Mam tę książkę. Informacji w niej niewiele, choć dla laików może być to jakąś wiedzą. Kolorowych zdjęć jest trochę więcej (dokładnie jest ich 12). Okres beatlesowski całkiem zgrabnie przedstawiony, jest sporo mniej znanych fotografii, ale późniejsze lata są pokazane strasznie pobieżnie (1970-1980 to raptem 20 stron). Swój egzemplarz wyrwałam w komplecie z "John Lennon we wspomnieniach" bodaj za 30zł. Nie wiem, czy ilustrowaną biografię wzięłabym osobno za tyle. Jako ładny dodatek do kolekcji, który się bierze co jakiś czas do ręki się sprawdza, jako źródło informacji i nie wiadomo jak rzadkich zdjęć nie do końca. ;) A, stron jest 267, zdjęć chyba ok. 300.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY