Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 5:12 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Witam!
Dzięki Macho możemy posłuchać audycji o Johnie Lennonie, ale audycji a może trzeba powiedzieć cykli audycji w polskim radio o Beatlesach było sporo. Wspomnę o niedzielnych audycjach w RMF FM, to było dawno temu...,ale mnie interesuje i poszukuję audycji z III programu PR, te programy były nadawane w piątki w godzinach 18.30-19.00, to było bardzo dawno temu... chyba 25 lat. Audycję prowadzili panowie Wojciech Mann i Piotr Metz. Może ktoś ma nagrane te audycje? Posiadam klika na kasetach, fakt nie są to kompletne audycje ale zawsze coś.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 7:39 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Maj 17, 2010 10:09 pm
Posty: 5
...


Ostatnio edytowany przez Mr. Moonlight, Pią Maj 21, 2010 1:11 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 8:17 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Witaj Mr. Moonlight w naszych szeregach!
Co do skopiowania nagrań ze szpul na CD niestety, na dzisiaj, nie mam środków . Ale jest wśród nas Fanów jeden a imię jego Macho który mógłby nam pomóc. Dobry z niego Fan :).
Jeśli nikt nie podejmie się tego zadania to obiecuję na wakacje ja biorę sprawy w swoje delikatne dłonie ;o).
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 8:41 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Maj 17, 2010 10:09 pm
Posty: 5
...


Ostatnio edytowany przez Mr. Moonlight, Pią Maj 21, 2010 1:10 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 9:56 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Przemyślałem sprawę. Od jutra zaczynam szukać sprzętu. Jeśli udami się skompletować wszystko dam znać.
A może ktoś inny będzie szybszy ;o)
Mam tylko jedno pytanie: Na jakim magnetofonie szpulowym nagrywałeś Mr. M. te audycje?
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 10:27 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Maj 17, 2010 10:09 pm
Posty: 5
...


Ostatnio edytowany przez Mr. Moonlight, Pią Maj 21, 2010 1:13 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 12:23 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Jakby coś, mam dostęp do "szpulowca" na chodzie. Niestety nie jest to mój magnetofon, ale wstępnie telefonicznie rozmówca wyraził chęć pomocy przy przegrywaniu taśm. Nie wiem tylko jak będzie z samym sprzętem: czy pożyczy na weekend czy może będzie chciał to zdigitalizować w zaciszu swojego mieszkania. Oczywiście sprawa jest do obgadania a ja sam upierać się będę przy pierwszej opcji.

Swoją drogą magnetofon szpulowy nie jest wcale taki drogi. W okolicy 100 złotych można dopaść na aukcjach w miarę dobre stereo. Jeśli będzie potrzeba - zakupie :wink: Sam jestem bardzo ciekaw tych taśm... bo do takich materiałów zawsze podchodzę z wypiekami na twarzy!

pozdrawiam
macho

ps. nie odrzucam również opcji chwycenia sprzętu pod pachę... i wyruszenia w kraj w poszukiwaniu zachowanych magnetycznych pasków :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY