Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 7:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Beatlesi śpiewający "Poker Face" Lady Gagi czy "Rehab" Amy Winehouse? To nie żart. Ciekawa podróż w aranżacje przypominające muzykę lat 60. The ReBeatles Project to połączenie pasji do The Beatles i "puszczanie oka" do słuchaczy lubiących oldschool. Płyta "Get Back!" jest ich kolejnym materiałem, który warto poznać.

Image

Genialna stylizacja The Beatles Coverbandu pochodzącego z Niemiec pokazuje, że muzyka to zabawa w każdym miejscu i w każdym czasie, a fascynacja klasyką lat 60. może zachwycać także teraz, 50 lat później. Łączą współczesne teksty z muzyką sprzed pół wieku.

4 młodzieńców zafascynowanych "czasami twista" zapuściło dłuższe czupryny i ruszyli na ponowny podbój świata z dźwiękami "prawie" The Beatles. Jeden z nich nazywa się Hannes Ordziniak, więc doszukuję się w nim polskich korzeni (a przynajmniej słowiańskich).

Po przesłuchaniu tych utworów nikt już nie może zarzucić Niemcom brak poczucia humoru. W tych wykonaniach są łudząco podobni do The Beatles. Używają podobnych instrumentów, ale przede wszystkim dzięki swoim głosom fundują wszystkim fanom podróż wehikułem czasu.

Ze swoim show stylizowanym na koncert Beatlesów odwiedzili już większość państw Europy, ale również inne zakątki świata. Magia "niemieckich chłopaków z Liverpoolu" tworzy niepowtarzalny klimat. Byli zapraszani do większości telewizji w swoim kraju. Zbierają świetne recenzje...

Przykładem niech będą dwa teledyski. Pierwszy z nich do utworu "Do You Really Want to Hurt Me" z repertuaru Culture Club

http://www.youtube.com/watch?v=DCLgYJ1tFzI&feature=fvw

Drugi, to klip do piosenki "Get The Party Started" którą pierwotnie wykonywała Linda Perry

http://www.youtube.com/watch?v=rxVWoeiMEMw

:wink:

Źródło: students.pl

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 10:29 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Chodziłem dzisiaj dość długo po Saturnie w Galerii Krakowskiej szukając płyty, którą mógłbym sobie sprezentować z okazji zdanego na 5 ostatniego egzaminu w przedostatniej sesji - i pamiętam, że zauważyłem tę płytę (tak jak zauważam wszystko inne ze słowem "Beatles"). Tyle że nawet się nie przyjrzałem, bo od razu pomyślałem: "Aaa, pewnie jakiś następny cover-band" :P A tymczasem okazuje się, ze to coś naprawdę ciekawego! Szkoda, że nie wrzuciłeś tu tej informacji wcześniej, może właśnie na tę płytę bym się dziś zdecydował :wink: Chociaż nie mogę powiedzieć, żebym żałował ostatecznego wyboru - kupiłem świetne "Śpiewam pieśń dla bluesa" Janka Skrzeka :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY