Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:28 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 10:21 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Szukałem na bootlegzone, googlach i różnych hubach w dc. Niestety nic nie znalazłem.
Może ktoś wie czy jest w obiegu kolekcjonerkim?

za odpowiedz będę wdzięczny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 10:52 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Na pewno jest. Ale niekoniecznie na DC - trzeba poszukac na stronach bootlegowych fanow Stonesow. Z ciekawostek ja znalazlem koncert Page/Planta z Katowic z 98 roku i Erica Claptona-- uwaga z 1979 roku ze Spodka (rowniez Katowice)!!!

:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: i mamy dylemata
PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 5:10 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Spróbuję dowiedzieć sie czegoś...........mam znajomego w Australii który jest mocno stuknięty na tle the rolling stones..... byc moze w ich otoczeniu coś mają.....sam jestem ciekaw czy ktoś to zarejestrował.........a może telewizja - chyba jakieś fragmenty szły w naszej telewizji , coś gdzieś mi błysnęło :idea:
Ja mam te same problemy z bootlegami Abby... niby działali tak niedawno a dostać ich bootlegi to naprawdę ogromne szczęście ............szukam i nic ..a dodam że traderzy ABBY nie są tak życzliwi jak traderzy w naszym gronie bitelsowskim......


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 7:07 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Widziałem kiedyś fragment koncertu w teleekspresie. Widocznie materiał filmowy (lub jego fragmenty) są w posiadaniu telewizji.

Jak uda ci się porozmawiać z tym gościem z Australii napisz na forum czego się dowiedziałeś

Z góry dzięki za fatygę!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 21, 2004 10:49 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Niestety poszukiwania nie powiodły sie ...zadzwonił do mnie przed chwilką znajomy z trader z Australii...i niestety tak jak przypuszczałem NIC...dowiadywał sie w Stanach u ludzi jeszcze bardziej postrzelonych na tle Rolling Stones którzy posiadają ogromne kolekcje , jak duże nie wspomnę bo mnie wywaliło.. i tylko Stonesów i dowiedział się że niestety nic nie ma w temacie Warszawy............przypuszczają że może gdyby to było, byłby to rarytas nie do zdobycia .....bo ponoć są ludzie którzy mają różne rzeczy ,ale niestety tylko dla siebie....... .
Jedyna rzecz która jest do zdobycia, to fragment występu Stonesów który można było zobaczyc w kronice filmowej....to jest na VCD , ale to wszystko co mają .....niestety koncert bezpowrotnie przepadł bo i ja przypuszczam że w archiwach TV też nic nie mają bo na tamte czasy był to owoc zakazany i pewnie taśmy z zapisem wykasowano.......a została tylko wzmianka w PKF........
no i to na tyle poszukiwań........przykro..............
Beatles


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 27, 2004 10:56 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Śro Lip 17, 2002 4:02 pm
Posty: 3
Miałem problemy, aby się zalogować. Zmieniłem dane i mam nadzieję, że będzie ok.
Jeżeli chodzi o koncert R.Stones w W-wie w 1967 roku to był rejestrowany wieczorny set + migawki z za sceny dla potrzeb magazynu "Pegaz" prowadzonego wówczas przez G.Lasotę. Materiały te były powtarzane przy różnych okazjach jeszcze w latach 70-tych. Niestety jak większość archiwów TV w okresie stanu wojennego poszła na przemiał. Aczkolwiek od pewnego czasu ukazują sie dziwnym trafem materiały z tych archiwów, tak jaby ktoś przewidział ich potrzebę, ale po wiadomej stronie granicy.
W okresie od jesieni 1965 do wiosny 1967 w Polsce było wielu wykonawców z samego óczesnego szczytu, Animals, Hollies, Artwoods, LuLu & Luvvers, Billy J, Kramer czy kumple Fabs- Gerry & the Pacemakers, którzy wystąpili tylko w TV i śpiewali z playbacku. Taśma telerecordingowa była jeszcze w posiadaniu TV w 1972 roku. Co teraz się z tym materiałęm dzieje, nie wiadomo, ale z pewnością jest wart fortunę!!!!!!!! Wracając do RS, jeżeli ktoś szuka informacji na temat ich pobytu wtedy w Polsce niech sięgnie po czerwcowy numer miesięcznika JAZZ 06.1967 tam jest krótki wywiad z grupą i opis tego co się działo wokół pałacu. NME z 21.04.1967 zamieścił duzy artykuł, okraszony zdjęciami i ciekawym komentarzem. To tyle co pamietam i mam w szpargałach.
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY