Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:16 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 6:23 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Rewelacja! Jednym słowem okreslam najnowsza płytę Toma Petty. Powrót do korzeni rock`n`rolla z niesamowitymi smaczkami gitarowymi.
Fanów Łilbursów, zachęcac pewnie nie musze :wink: , węc Svarog, Argus , Rysiu lektura obowiązkowa. A jesli ktoś szuka jakiejś
bezpretensjonalnej muzy do autka na długie trasy, to tylko "Hypnotic Eye", 13 studyjny album Tom Petty & The Heartbreakers, o której jak
mówi sam Tom: "Chciałem nagrać płytę rockandrollową. Nie mieliśmy takiego bezpośredniego albumu od wielu, wielu lat"
Ja, na Petty`ego trafiłem niejako z urzędu, po objawieniu Travelingów :D , ale mam tez zaprzyjażnionego gitarzystę, kolegę, wielkiego
fana i on troszeczke poszerzył mi horyzonty o tego amerykańskiego "brzydala"
Płyta w moim odczuciu doskonała, więc wyróżnianie poszczególnych utworów nie ma sensu, no może blusior "Burnt Out Town" :wink: w którym
na początku myslałem, ze gościnnie zaprosił...Dylana, no i to rozwinięcie...ech...dziękować Bogu, że tym wielkim sie jeszcze chce.
Naprawde polecam!
A Wy jak odnajdujecie Toma Petty na swojej muzycznej mapie?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 8:13 am 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 3:13 pm
Posty: 452
Miejscowość: Kłobuck
Helter-Skelter napisał(a):
Płyta w moim odczuciu doskonała


Świetny album! I w sam raz do samochodu. Kiedy dojechałem do pracy właśnie brzmiał ostatni utwór. Być może dlatego to właśnie on teraz chodzi mi po głowie :D

Shadow People to wspaniała piosenka, która przywołuje skojarzenia do kilku moich ulubionych utworów. Ma swój własny charakter ale jednocześnie balansuje gdzieś pomiędzy Let Me Roll It, Old Siam Sir, Cold Turkey i I Want You (She's So Heavy).

Dziękuję za informację o płycie i polecam wszystkim, nie tylko fanom Traveling Wilburys!

_________________
you can boogie if you try


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY