Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:47 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Lista piosenek: I_-I'm
I Want To Hold Your Hand 6%  6%  [ 2 ]
I Want To Tell You 0%  0%  [ 0 ]
I Want You (She's So Heavy) 29%  29%  [ 9 ]
I Will 0%  0%  [ 0 ]
I'll Be Back 6%  6%  [ 2 ]
I'll Cry Instead 0%  0%  [ 0 ]
I'll Follow The Sun 3%  3%  [ 1 ]
I'll Get You 3%  3%  [ 1 ]
I'm A Loser 3%  3%  [ 1 ]
I'm Down 0%  0%  [ 0 ]
I'm Happy Just To Dance With You 3%  3%  [ 1 ]
I'm Looking Through You 3%  3%  [ 1 ]
I'm Only Sleeping 23%  23%  [ 7 ]
I'm So Tired 19%  19%  [ 6 ]
Razem głosów : 31
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 1:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Wszyscy juz potwornie zniecierpliwieni, wiec dzis duuuuża dawka piosenek:)

a oto obecny top 10:) Literka H istotnie nabroiła:)
A Day In Life 9,87
I Am The Walrus 9,71
Here Comes The Sun 9,40
Come Together 9,27
Helter Skelter 9,00
Across The Universe 8,93
Don't Let Me Down 8,93
Eleanor Rigby 8,93
Happiness Is A Warm Gun 8,87
Hey Jude 8,87


Ostatnio edytowany przez greg Pią Mar 23, 2007 6:32 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 1:18 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Dzięki Gregu za nowy zestaw, wreszcie! :P :D

I Want To Hold Your Hand - nigdy do mnie nie przemawiał ten wielki skąd inąd przebój - 6

I Want To Tell You - nie lubię tego nagrania, psuje Revolvera jak dla mnie - 3

I Want You (She's So Heavy) - kiedyś nie lubiłem, bo nie rozumiałem co to blues! teraz daję 9!

I Will -no cóż, przyjemne - 5

I'll Be Back - nudy na pudy i flaki w oleju! fatalne zakończnie A Hard Day's Night, szkoda! - 2

I'll Cry Instead - może być - 5

I'll Follow The Sun - perełka! typowy Paul - niby proste, a jakie genialne! 8

I'll Get You - mój faworyt, po prostu mam słabość do tego nagrania! :oops: 9

I'm A Loser - 10 (oddałem zresztą swój głos na tę piosenkę!)

I'm Down - super wydzierający się Paul. Jest power na dwa głośniki! 8) 9

I'm Happy Just To Dance With You -słodkie - 5

I'm Looking Through You - świetne słowa i muza też niczego sobie, może za mało gitar elektrycznych, dlatego - 6

I'm Only Sleeping - jest awangarda, ale za tym konkretnym nagraniem aż tak bardzo nie przepadam... - 5

I'm So Tired - Super Lennon, kolejna perła na Białym Albumie - 8

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 1:48 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
No to teraz się zacznie :P

I Want To Hold Your Hand - Taka klasyka, że aż nie wiadomo co powiedzieć. Melodia nie kipi amicją, tekst zresztą też nie wznosi się nad wyżyny literacko-muzycznych możliwości Fabsów, ale to nie lada sztuka napisać zgrabną i chwytliwą melodię. A oprócz tego napisali ten kawałek na początku swojego muzycznego rozwoju. :shock: - 7
I Want To Tell You - Takie coś nie coś, ale niestety nic specjalnego. - 4
I Want You (She's So Heavy) - Świetny, mocny kawałek Lennona, który mnie zawsze wgniatał w ziemię. Ale to wszystko za mało, co bym nie powiedziała to profanacja! :P Niestety na niektóre dzieła nie znam słów określenia, :wink: żeby odpowiednio uhonorować wielkość takiego cuda. :D - 9
I Will - Zgrabna i nie przeckliwiona ballada Macci. Naprawdę, niesamowite, że potrafili takie rzeczy pisać. I te zwolnienia i przyspieszenia tempa. Świetne. - 8
I'll Be Back - 5
I'll Cry Instead - 4
I'll Follow The Sun - Chyba tak naprawdę zawsze lubiłam tę piosenkę właśnie za to, że nie była skomplikowana. Sentyment, zwłaszcza, że to była jedna z pierwszych, którą nauczyłam się grać. :wink: - 6
I'll Get You - Ale to był szok i konsternacja kiedy się dowiedziałam w jakim wieku Beatlesi grali takiego zgrabnego rock&roll`a. :shock: - 7
I'm A Loser - Nawet całkiem niezły tekst jak na ten okres ich twórczości i przepiękna wokalna harmonia. :) - 7
I'm Down - Sama melodia jest naprawdę niczego sobie, ale po parudziesięciu sekundach zaczyna mnie lekko nudzić :wink: no, ale wrzaski ratują utwór od tego mankamentu. :wink: - 6
I'm Happy Just To Dance With You - Jedna z moich ulubionych piosenek na "A Hard day`s Night". Zawsze miałam dziwne wrażenie, że już kiedyś ją słyszałam... Ładny głos Harrisona + przyjemna kompozycja = 7 :lol:
I'm Looking Through You - Jak ta melodia się do mnie przyczepiła z początku :shock: I naprawdę zawsze miałam w głębokim poważaniu opinie 'życzliwych' jak bardzo ta piosenka zbliża się do maniery muzyki country :roll: dla mnie zawsze to będzie bombowa kompozycja. - 7
I'm Only Sleeping - Absolutny faworyt z tego zestawienia! Jeden z najpiękniejszych utworów jakie kiedykolwiek zrodził się w umyśle Johna. Przepiękny tekst, który dałby się (oczywiście według mnie - dyletantki :wink: :lol: ) nawet podciągnąć pod poezję. Słowa przepiękne i cudowna muzyka (ajajaj... powtarzam się. :oops:) - 10
I'm So Tired - Nie pamiętam ile razy przesłuchałam to nagranie kiedy pierwszy raz wpadło w moje ręce. Wiem tylko, że byłam oczarowana i totalnie rozbita. Beatlesi są nie do przebicia - to była moja pierwsza myśl. :wink: - 8

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 2:26 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
I Want To Hold Your Hand - 5
I Want To Tell You - 7
I Want You (She's So Heavy) - 10
I Will - 9
I'll Be Back - 3
I'll Cry Instead - 4
I'll Follow The Sun - 8
I'll Get You - 5
I'm A Loser - 6
I'm Down - 6
I'm Happy Just To Dance With You - 4
I'm Looking Through You - 8
I'm Only Sleeping - 10
I'm So Tired - 10

Relatywnie dużo dziesiątek daję, ale są to utwory Fab4, bez których świat byłby dla mnie o wiele uboższy. Jest to najwyższa półka w odniesieniu nawet do samych Beatlesów. 10-tki mógłbym jeszcze porozróżniać mając do dyspozycji oceny takie jak: genialny, super-genialny oraz tak genialny, że się w głowie nie mieści :lol:

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 9:25 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
I Want To Hold Your Hand - 6
I Want To Tell You - 5
I Want You (She's So Heavy) - 8
I Will - 6
I'll Be Back - 5
I'll Cry Instead - 4
I'll Follow The Sun - 9
I'll Get You - 3
I'm A Loser - 5
I'm Down - 2
I'm Happy Just To Dance With You - 3
I'm Looking Through You - 4
I'm Only Sleeping - 7
I'm So Tired - 7

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 1:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
I Want To Hold Your Hand - 7
I Want To Tell You - 5
I Want You (She's So Heavy) - 9
I Will - 6
I'll Be Back - 7
I'll Cry Instead - 8
I'll Follow The Sun - 9
I'll Get You - 6
I'm A Loser - 7
I'm Down - 5
I'm Happy Just To Dance With You - 3
I'm Looking Through You - 8
I'm Only Sleeping - 9
I'm So Tired - 7


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 5:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
I Want To Hold Your Hand - 8
I Want To Tell You - 7
I Want You (She's So Heavy) - 8
I Will - 5
I'll Be Back - 10 - Cudo! Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy kawałek na "A Hard Day's Night"! Ale chyba jestem osamotniony w tej opinii... :wink:
I'll Cry Instead - 5
I'll Follow The Sun - 6
I'll Get You - 7
I'm A Loser - 8
I'm Down - 5
I'm Happy Just To Dance With You - 7
I'm Looking Through You - 9
I'm Only Sleeping - 10
I'm So Tired - 9

Jeszcze dodam, że zmieniłem swoją ocenę "Across The Universe" z 8 na 10 (heh, rozkręcam się z tymi dziesiątkami... :wink: A w planach na początku miałem, żeby dać 10 tylko dwóm utworom... :lol: Okazało się to nierealne...)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 6:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
I Want To Hold Your Hand - 6
I Want To Tell You - 5
I Want You (She's So Heavy) - 10
I Will - 9
I'll Be Back - 7
I'll Cry Instead - 4
I'll Follow The Sun - 7
I'll Get You - 5
I'm A Loser - 7
I'm Down - 6
I'm Happy Just To Dance With You - 6
I'm Looking Through You - 10
I'm Only Sleeping - 7
I'm So Tired - 8

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 04, 2006 9:20 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
I Want To Hold Your Hand - 9
I Want To Tell You - 6
I Want You (She's So Heavy) - 10

I Will - 3
I'll Be Back - 3
--// nigdy nie lubiłem powyższych dwóch :)

I'll Cry Instead - 1
--// szczerze go nie znoszę

I'll Follow The Sun - 4
I'll Get You - 7
I'm A Loser - 6
I'm Down - 9
I'm Happy Just To Dance With You - 8
I'm Looking Through You - 9

I'm Only Sleeping - 4
--// tak tak, wiem, to świetny kawałek, ale jakoś tak... niezbyt... dla mnie :)

I'm So Tired - 6


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 1:06 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
No, nareszcie :D .

I Want To Hold Your Hand - dziwi mnie, że to ten utwór, a nie np. już She Loves You podbił Amerykę... chórki całkiem przyjemne jednakże, no a poza tym... dużo tego beatlesowskeigo czaru :) - 7

I Want To Tell You - a ja bardzo lubię ten kawałek - jak i zresztą cały Revolver... Nabiera on całkiem innego znaczenia wobec faktu, że tak naprawdę chodzi w nim o niemożność wypowiedzenia się pod wpływem narkotyków 8) Jak się dowiedziałam, od razu zaczął mi inaczej brzmieć :wink: - 8

I Want You (She's So Heavy) - doskonale pamiętam, gdy usłyszałam to po raz pierwszy "świadomie". Nie znałam oczywiście angielskiego, ale szybko zorientowałam się, że facet śpiewa ciągle to samo i czekałam na dalszy "rozwój akcji". Cóż, nie doczekałam się :wink: . To taka mała dygresja do mojej oceny, która brzmi 9, bo utwór powalającym jest i już.

I Will - w porządku, ale jakoś za mało wyrazisty jak dla mnie... 5

I'll Be Back - bardzo przyjemna ballada, może nic szczególnie wielkiego, ale moim zdaniem doskonała po dość energicznym "You Can't Do That" - 6

I'll Cry Instead - hmmmm.... wahałam się, ale jednak dam 6.

I'll Follow The Sun - przepadam za tym kawałkiem od momentu usłyszenia go w Pradze... można powiedzieć, że odkryłam go na nowo - 8.

I'll Get You - to są właśnie wcześni Bitle, jakich lubię :D - 8

I'm A Loser - Fantastyczne, a urasta do rangi genialnego po tych wszystkich "ględzeniach" o miłości. - 10

I'm Down - Coś niesamowitego:!: Bardzo lubię takiego Paula... Zresztą, jego wykonanie tego utworu jest znakomitym dowodem na to, że nie tylko John "dodawał pieprzu" :D - 9

I'm Happy Just To Dance With You - bardzo przyjemne, a przy tym nie za słodkie. 7

I'm Looking Through You - Przepraszam... ale w konfrontacji z Johnem Paul na "Rubber Soul" nieco u mnie traci... Doceniam utwór za jego żywiołowość. 7

I'M Only Sleeping - no nie. Jak można tego nie kochać :?: Przecież to poezja... ten senny klimat i delikatny, lekko rozmyty vocal Johna... i znakomite dopełnienie w postaci sitaru... 10 :!:

I'm So Tired - fantastyczne. Swego czasu zaczynałam słuchanie "Białego Albumu" właśnie od tego kawałka. Zawsze z niecierpliwością czekam na to ekspresyjne "I'm going insane" w drugiej zwrotce :wink: - 8.

Podrawiam
Anna

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 4:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dzisiaj zdąrze tylko jedną...

I Want To Hold Your Hand - Najgorszy autorski utwór Bitlów dla mnie i jeden z 2 najgorszych jakie Lennon kiedykolwiek skomponował :wink: :? Totalnie mi nie podchodzi kawałek, a tekst to kicha do ptęgi! Sam John się nawet wstydził po latach tego nagrania. Nawet jak bylem mały to wyjatkowo mi ten utwór odstawał od reszty. Może ze 3 razy go sobie świadomie w życiu włączyłem :oops: :wink: Dlatego... 2/10

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue, Pon Sie 28, 2006 3:09 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 4:58 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
I Want To Hold Your Hand - 7 (klasyczny Lennon/McCartney,wspaniały środek w którym Paul pierwszy raz gra dwudzwiękami na basie)

I Want To Tell You - 4 (dość ciekawy riff ale w zasadzie nic więcej)

I Want You (She's So Heavy) - 10 (w pełni zawansowany rock, genialny podział instrumentów i gotujący się hammond..uczta pełną gębą)

I Will - 8 (cudowna, banalna miniaturka - idealne urozmaicenie białego albumu)

I'll Be Back - 8 (Hard Day's Night...i wszystko jasne)

I'll Cry Instead - 6 (plus za zejście basu w refrenie, ciekawe troche slidowe intro i rytm)

I'll Follow The Sun - 10 (idealnie tak samo jak u Rity, kawałek odkryty na nowo po zeszłorocznej summer tour, najprzyjemniejsza akustyczna lekkość na każdy dzień)

I'll Get You - 10 (jedyny 100% Mersey Beat Beatlów z genialnym Middle Eightem - do dzisiaj zastanawiam się czy naszemu tandemowi pomaga w tym miejscu w dolnych partiach Ringo..)

I'm A Loser - 5 (nie wiem czemu...ale mnie nie chwyta, nie pomaga nawet walking Hofnera w refrenie)

I'm Down - 6 (najbardziej typowy rock and roll, nigdy nie zapomnimy wersji z Shea)

I'm Happy Just To Dance With You - 7 (naprawde miły kawałek z fajnymi Lennonowskimi przycinankami)

I'm Looking Through You - 8 (za intro, refren i bardzo ciekawą melodie)

I'm Only Sleeping - 10 (nie może być inaczej....)

I'm So Tired - 6 (fajnie się rozkręca ..ale czegoś brakuje)

_________________
www.inrock.prv.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 10:26 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
I want to hold your hand -6 -W porządku. Prosta, fajna i zgrabna, chociaż brakuje jej czegoś...

I want to tell you - 4 - Zgodnie z opinią Michelle - nic specjalnego.

I want you (she's so heavy) - 10 - cudeńko! Jedna z moich ulubionych. Najbardziej podoba mi się ten "ryk" Johna gdzieś tak w połowie i to że jest taka długa :)

I will - 8 - spokojna, McCartney'owska melodia... Podoba mi się, chociaż znacznie bardziej lubię, gdy Paul się wydziera :P

I'll be back - 6 - ja uznaję tylko i wyłącznie wersję z Anthology 1, ze słowami Johna: "it's too hard to sing" :D :)

I'll cry instead - 7

I'll follow the sun - 8 -*patrz "i will" :)

I'll get you - 8 - Wczesno - beatlesowski, ale porządny utwór...nie mam nic przeciwko.

I'm a loser - 9 - Ma wszystko, czego potrzeba, tekst i melodię... Nie będę się wymądrzać, i tak wszyscy wiedzą o co chodzi :D :P

I'm down - 9 - Fantastyczne! Taki wokal Paula lubię najbardziej. No i to jajcarskie wykonanie na Shea...ech... :D

I'm happy just to dance with you - 4 - coś - nie coś. Nie przepadam.

I'm looking through you - 6 - nie jest porywająca, ale niczego sobie. Melodyjna, rytmiczna... :P

I'm only sleeping
- 10 - Tak tak tak!! :D Naprawdę, John przeszedł samego siebie, tworząc coś tak cudownie miłego dla ucha..

I'm so tired - 8 - najbardziej zachwyca mnie ta melancholia... Ten utwór to jedna z ozdób Białego Albumu.

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 10:24 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pią Lis 04, 2005 9:05 am
Posty: 21
I Want To Hold Your Hand - 8
I Want To Tell You -
I Want You (She's So Heavy) - 9
I Will - 6
I'll Be Back - 6
I'll Cry Instead - 4
I'll Follow The Sun - 5
I'll Get You - 9
I'm A Loser - 9
I'm Down - 9
I'm Happy Just To Dance With You - 5
I'm Looking Through You - 7
I'm Only Sleeping - 10
I'm So Tired - 10


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 10:25 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pią Lis 04, 2005 9:05 am
Posty: 21
i jeszcze
I Want To Tell You - 4


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 4:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
I'll Be Back - jestem w szoku przedzawałowym, że nie doceniacie tego skarbu :wink: jeden z 3-4 najlepszych kawałków w epoce przedrevolverover dla mnie. Tyle ciepła ma w sobie, że naprawdę ujmuje! Korciło mnie by wlepić dyszkę... 9/10

I Want To Tell You - wspaniały numer 'dojrzałego' Georga. na tym Revolcie to mu aż 3 nagrania pozwolili umieścić - rekord świata! 7/10

I Will - Chyba jedyny utwór na Białym, który nic nie wnosi nowego do obrazu tej przebogatej płyty. 5/10

I'll Get You - bardzo lubie wszystkie strony B singlii... oprócz tego. Wszystkie inne to dla mie ukryte skarby, a ten taki przeciętniak... 2/10

c.d.n.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 5:14 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Yer Blue napisał(a):
I'll Be Back - jestem w szoku przedzawałowym, że nie doceniacie tego skarbu :wink: jeden z 3-4 najlepszych kawałków w epoce przedrevolverover dla mnie. Tyle ciepła ma w sobie, że naprawdę ujmuje! Korciło mnie by wlepić dyszkę... 9/10
I Want To Tell You - wspaniały numer 'dojrzałego' Georga. na tym Revolcie to mu aż 3 nagrania pozwolili umieścić - rekord świata! 7/10
I Will - Chyba jedyny utwór na Białym, który nic nie wnosi nowego do obrazu tej przebogatej płyty. 5/10

I'll Get You - bardzo lubie wszystkie strony B singlii... oprócz tego. Wszystkie inne to dla mie ukryte skarby, a ten taki przeciętniak... 2/10

c.d.n.





No nareszcie ktos docenił te dwa numery... świetnie :D

pzdr

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 6:24 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Yer Blue napisał(a):
I'll Be Back - jestem w szoku przedzawałowym, że nie doceniacie tego skarbu :wink: jeden z 3-4 najlepszych kawałków w epoce przedrevolverover dla mnie. Tyle ciepła ma w sobie, że naprawdę ujmuje! Korciło mnie by wlepić dyszkę... 9/10


Trzeba było wlepić :wink: Byłyby już dwie... 8) Chociaż dwie dychy to i tak stanowczo za mało jak na taką piękną rzecz...
A swoją drogą fajnie, że nie tylko ja kocham ten kawałek :D

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 3:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
I'll Cry Instead - bardziej klimat niż kolejny przebój, taki jakiś inny od reszty... 5/10
I'll Follow The Sun - To im się udało! :D Tylko przyklasnąć! 7/10
I'm A Loser - Pierwszy utwór Johna napisany pod wpływem Dylana. I szczery do bólu tekst, żadne tam I Feel Fine. 5/10
I'm Looking Through You - Paul jednak trzymał pewien poziom po niżej którego nie schodził. :) 6/10
I'm Down - Bardziej to kojaże z wykonania Aerosmith, ale Beatlesi tez dali czadu! 5/10
I'm Happy Just To dance With You - świetne jak całe A hard Day's Night. 5/10
I'm Only Sleeping- Fantastyczny psychodelik i gitarki puszczane wstecz. Uwielbiam tekst. 9/10
I'm So Tired - Takiego Lennona to kocham! :D Przeklinanie też mu wyszło :) :lol: :wink: Ma Whitology są bardziej uwypuklone psychodeliczne aspekyty tego diamentu. :) 10/10

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 3:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Adam_S napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
I'll Be Back - jestem w szoku przedzawałowym, że nie doceniacie tego skarbu :wink: jeden z 3-4 najlepszych kawałków w epoce przedrevolverover dla mnie. Tyle ciepła ma w sobie, że naprawdę ujmuje! Korciło mnie by wlepić dyszkę... 9/10


Trzeba było wlepić :wink: Byłyby już dwie... 8) Chociaż dwie dychy to i tak stanowczo za mało jak na taką piękną rzecz...
A swoją drogą fajnie, że nie tylko ja kocham ten kawałek :D


Mnie nie zdziwiłoby jakby I'll Be back wygrało całe to kompedium. Dobrze, że jest nas dwóch. :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY