Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:30 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Lista piosenek Be-C:
Because 24%  24%  [ 9 ]
Being For The Benefit Of Mr.Kite 11%  11%  [ 4 ]
Birthday 3%  3%  [ 1 ]
Blackbird 0%  0%  [ 0 ]
Blue Jay Way 5%  5%  [ 2 ]
Boys 0%  0%  [ 0 ]
Can't Buy Me Love 3%  3%  [ 1 ]
Carry That Weight 8%  8%  [ 3 ]
Chains 3%  3%  [ 1 ]
Come Together 26%  26%  [ 10 ]
Cry Baby Cry 18%  18%  [ 7 ]
Razem głosów : 38
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 6:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Oto nastepna seria piosenek do oceny od Because po Cry Baby Cry:) Moim zdaniem to dośc mocna grupa... chociaż to tylko moje zdanie i nie koniecznie (jak sie okazało w poprzednim głosowaniu) musicie sie z nim zgadzać:)

miłych ocen:)

Skala jak zwykle 1-10

10- NIEBO
9- klasyka absolutna
8- rewelacja
7- bardzo dobry
6- dobry
5- w porządku
4- średni
3- taki sobie
2- słaby
1- kicha

A tak kształtuje się top 10 naszego rankingu:

1. A Day In Life 9,82
2. Across The Universe 8,91
3. All You Need Is Love 8,64
4. Back In The USSR 8,45
5. And Your Bird Can Sing 7,82
6. And I Love Her 7,55
7. A Hard Day's Night 7,18
8. Any Time At All 7,0
9. All My Loving 6,91
10.Bad Boy 6,8

Przystepujmy więc do oceny:)


Ostatnio edytowany przez greg Pią Mar 23, 2007 6:27 pm, edytowano w sumie 4 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 9:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Because 7
Being For The Benefit Of Mr.Kite 8
Birthday 5
Blackbird 8
Blue Jay Way 7
Boys 5
Can't Buy Me Love 7
Carry That Weight 7
Chains 3
Come Together 8
Cry Baby Cry 9

Podsumowanie
średnia grupy wg mojej oceny to 6,(72) :roll: :lol: :D

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 9:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Because - 10 (według mojej opinii jeden z najlepszych utworów Beatlesów, mógłby być grany na moim pogrzebie :roll: klimat bardzo smutny, ale uwielbiam ten kawałek)

Being For The Benefit Of Mr.Kite - 6 (ciekawy eksperyment :wink: choć Beatli stać na więcej :P )

Birthday - 8 (nic nie trzeba dodawać :D )

Blackbird - 10 (Paul miał smykałkę do takich rzeczy :P :wink: )

Blue Jay Way - 7

Boys - 4 (mimo radosnego wokalu Ringa to nie ma w tej piosence nic porywającego...oczywiście to tylko moje zdanie :wink:)

Can't Buy Me Love 7

Carry That Weight - 8

Chains - 5

Come Together - 10 (był taki czas, kiedy z koleżanką słuchałyśmy tego na okrągło :wink: )

Cry Baby Cry - 9

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 11:24 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Because - cudo, jednakże zawsze miałam jakieś takie wrażenie, że - nazwijmy to tak - "gubi się" trochę pomiędzy spokojnym "Here Comes The Sun" a melancholijnym początkiem "You Never Give Me Your Money". Daję 7.

Being For The Benefit Of Mr. Kite - jakże ja kiedyś nie znosiłam "poplątanych" dźwięków w tym utworze... Teraz jest dokładnie na odwrót... Chyba to jest właśnie to, co mi się w tej piosence podoba najbardziej, a przy tym fantastycznie oddają one jarmarczną atmosferę cyrku. 8.

Birthday - George Martin podobno próbował przekonać Beatlesów do wydania jednego kapitalnego LP zamiast podwójnego. Wydaje mi się, że to chyba jeden z tych kawałków, jakie chyba miałby ochotę wyrzucić... Niemniej jednak, na samym Białym Albumie znajdzie się kilka piosenek o wiele dla mnie słabszych. Najbardziej odpowiednią oceną chyba będzie 6.

Blackbird - wielkie dzięki temu komuś, kto wpadł na pomysł wplecenia w ten utwór śpiewu ptaka, bo bez tego to nie jestem pewna, czy by tak chwytał mnie za serce... Ponownie 6.

Blue Jay Way - pewnie nic to wybitnie specjlanego, ale ja po prostu kocham takie klimaty i nic na to nie poradzę :) Tę senność, rozmarzenie, zawieszenie między jawą a snem, zanim George "may be asleep"... Stąd kolejna ósemka w zestawie.

Boys - w życiu nie pojmę, dlaczego Beatlesi zdecydowali się nagrać akurat TĘ piosenkę (wykonywaną pierwotnie przecież przez żeńską grupę Shirelles ) :shock: i dlaczego, jakby tego jeszcze było mało, powierzyli główny vocal w niej Ringo... Nie pomaga tu nawet pewna dwuznaczność tekstu powstała wskutek zmiany vocalu z żeńskiego na męski. Dlatego z wielką przykrością stawiam 2.

Can't Buy Me Love - no cóż, fani McCartney'a pewnie wezmą mi to za złe, ale to kolejny "uwielbiany" song Paula w którym ja nie dostrzegam niczego szczególnego, no może poza faktycznie chwytliwą melodią. To dlatego kwalifikuje się on u mnie jedynie na 5.

Carry That Weight - wspaniały dowód na to, ile można władować do tak krótkiego utworu... Dla mnie jest on naprawdę świetny i uważam go za swego rodzaju punkt kulminacyjny fantastycznej suity na stronie B Abbey Road... Daję mu więc pierwszą dziś 9.

Chains - sama nie wiem, za co ten song mi się tak naprawdę podoba.... Może za swój swoisty wczesnobeatlesowski klimat. I pewnie za to, że podczas gdy słucham "Please Please Me" nie sprawia, że - w odróżnieniu do "Boys" - dostaję bialej gorączki. Myślę, że piąteczka mu się należy.

Come Together - jeden z moich absolutnych faworytów, chociaż bardziej za tekst, niż za melodię, ale i ona liczy się oczywiście - 8.

Cry Baby Cry - bardzo lubię za typowo lennonowski klimat w tekście i za ten jego lekko "rozmyty" vocal. 8.

No to zaszalałam dziś z ósemkami, aż cztery postawiłam... Mam nadzieję, że słusznie.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 9:08 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Because 10
Being For The Benefit Of Mr.Kite 7
Birthday 7
Blackbird 5
Blue Jay Way 3
Boys 2
Can't Buy Me Love 7
Carry That Weight 7
Chains 3
Come Together 9
Cry Baby Cry 7


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 1:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Because 4
Being For The Benefit Of Mr.Kite 7
Birthday 9
Blackbird 7
Blue Jay Way 1
Boys 3
Can't Buy Me Love 7
Carry That Weight 10
Chains 5
Come Together 10
Cry Baby Cry 6

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 2:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dla mnie to najlepsza grupa jak dotychczas :)

CRY BABY CRY- Kiedyś szalałem na punkcie tego numeru, dzisiaj niestety odrobinkę mnie przynudza :wink: W sumie to tylko 5 zwrotek i refrenów i żadnych fajerwerków. Ale jest za to cudny rodzynek na koniec - niespodziewana koda autorstwa McCartneya, dzięki której utwór fajnie zapada w pamięć, no i niesamowicie wprowadza słuchacza w szalony świat dzwięków... 8/10
BIRTHDAY- Tutaj muszę pochwalić utwór. No nie wyobrażam sobie lepszego wejścia drugiej 'białej' płyty! Maksymalna prostota ale za to ile radochy! Po za tym rozpoczyna go najlepszy riff Beatlesów jaki słyszałem w życiu- jest genialny w swojej prostocie!- ciekawe kto go wymyślił? Tenże riff rozpoczynał kiedyś sportową audycję w radiowej trójce, tylko ja wtedy niewiedziałem jeszcze, że to dzieło Beatlesów :) 9/10
BLACKBIRD- Jak byłem trochę młodszy to był to jeden z moich absolutnych faworytów, jak go pierwszy raz usłyszałem to się popłakałem ze szczęścia! Jak Paul wyciąga to"Flyyy" to się robi cieplutko w serduchu...
No i jeszcze te ptaszki. Raj dla uszu :) 8/10
COME TOGETHER- Legendarny początęk "Abbey Road" ale mam do niego pewne zastrzeżenia. Niestety. Otóż jak usłyszałem wersję z Anthology 3 to ta oficjalna wyraznie mi zbladła :( Tamta po prostu aż kipi od energii, ma szybsze, zagrane z wykopem tempo a Lennon po prostu wychodzi z siebie- porywająco wręcz zaśpiewał (jakże tego mi brakuje w wersji z Abbey Road!) Ale kompozycja mimo wszystko świetna. 6/10
CHAINS- Milutka dla ucha pioseneczka. Wstydu Beatlesom nie przynosi :)
3/10

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue, Pon Sie 28, 2006 3:02 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 8:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
CAN'T BUY ME LOVE- Dla mnie najbardziej zjechany (czyt. osłuchany) utwór naszej Czwórki. Ale oczywiście nie mogę niedocenić jego wartości. 5/10
BOYS- Tego z kolei słuchałem może 10(!) razy w życiu (oczywiście świadomie). Zawsze omijałem ten kawałek z daleka. Kompozycja taka jakbym ją sam napisał :lol: Na plus wychodzi tylko wokal - jednak Ringo ma dość oryginalną barwę głosu, przynajmniej dla mnie. 2/10
BEING FOR THE BENEFIT OF MR. KITE!- Może i McCartney wymyślił "Pieprza" ale to Lennon wyciągnął z rękawa asy. Właściwie o sile tego longa stanowią kompozycje Johna i utwór Georgea (to tylko moje zdanie). Klasyczny psychodelik jak się patrzy! Strasznie pokręcony...i bardzo dobrze. :) 8/10
BECAUSE- Piękno tego utworu na długo pozostaje gdzieś w 'środku' po jego wysłuchaniu. Podobno Lennon przetworzył w nim melodię "Sonaty Księżycowej" Ludwika Van Beethovena- ktoś słyszał oryginał? Ocenić go inaczej jak na 10 to grzech, ale... 9/10
BLUE JAY WAY- Dla mnie kapitalny kawałek z rewelacyjnego Magical Mystery Tour! Niesamowity, mroczny, 'naćpany' klimat- najlepiej słuchać go w totalnej ciemni, gdzieś ok 2 nad ranem. Już pierwsze dzwięki hammonda wprowadzają mnie w dziki trans. Niezwykłe cofanie taśm we wzrotkach też robi swoje. Poważnie zastanawiałem się nad dychą. 9/10
CARRY THAT WAIT- Ja go traktuje jako całość z Golden Slumbers i The End- nawet nie wiem, w którym momencie się kończy. Tą drugą część suity zawsze słucham z wypiekami na twarzy. 8/10

P.S. Pawle, czy do twojej oceny do Because przypadkiem nie wkradł się jakiś 'chochlik'?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 9:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Yer Blue napisał(a):
BECAUSE- Piękno tego utworu na długo pozostaje gdzieś w 'środku' po jego wysłuchaniu. Podobno Lennon przetworzył w nim melodię "Sonaty Księżycowej" Ludwika Van Beethovena- ktoś słyszał oryginał? Ocenić go inaczej jak na 10 to grzech, ale... 9/10


Ja słyszałam, bo lubię...muzykę klasyczną... :roll: (nie śmiać się :wink: )
i szczerze mówiąc już wtedy, gdy pierwszy raz przesłuchałam "Because" to usłyszałam podobieństwo :D
ale to nie tak konkretnie, jesli Lennon rzeczywiście czerpał inspirację z sonaty fortepianowej "Księżycowej" to według mnie wtedy tylko z Adagio sostenuto :wink:, bo jeśli chodzi o Allegretto i Presto agitato to nie ma to nic wspólnego z "Beacuse"
oczywiście nie jest to idealne odwzorowanie tylko właśnie coś w rodzaju "odwróconego" :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 9:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Nie wiem co to jest Adagio sostenuto czy inne Allegretto i Presto ale dzięki za wyczerpującą odpowiedz :) :D ... znawczynio od muzyki klasycznej. :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Yer Blue napisał(a):
Nie wiem co to jest Adagio sostenuto czy inne Allegretto i Presto ale dzięki za wyczerpującą odpowiedz :) :D ... znawczynio od muzyki klasycznej. :)


oj tam, do znawczyni mi bardzo daleko... raczej zawsze będę początkująca :wink:
za to znam takich, że po prostu szczęka w dół opada z wrażenia, taką mają na ten temat wiedzę! :P :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2005 3:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Because 10
Being For The Benefit Of Mr.Kite 7
Birthday 9
Blackbird 8
Blue Jay Way 7
Boys 2
Can't Buy Me Love 5
Carry That Weight 9
Chains 4
Come Together 10
Cry Baby Cry 9

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2005 3:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Czas na moje oceny :)

Because - uwielbiam ten utwór i podzielam to wszystko co zostało tu wyzej o nim powiedziane:) 9

Being for the benefit of Mr.Kite
- kiedyś bardzo lubiłem Beinga, ale osttanio mi sie troche osłuchał...dlatego 7

Birthday
-...hmmm jak dla mnie nic wielkiego, jest to jedna z pierwszych piosenek fab4 jakie poznałem, no ale nie zmieni to faktu że raczej za nią nie przepadam. 3

Blackbird
- prawdziwa rewelacja, bardzo ja lubie sobie grać, rześka (jakkolwiek to się pisze), budząca nadzieje etc. 8

Blue jay way
- mam podobny stosunek do tej piosenki jak Yer Blue :wink: , ale ja dam "tylko" 8

Boys
- :oops: te piosenke to mogliby sobie darować :P :evil: to będzie (chyba) moja jedyna 1


Cant buy me love
- cóż...jest ok, bardziej popularna niz jakaś rewelacyjna moim zdaniem, choc przyznam miło posłuchać :) 6

Carry that weight - jeśli chodzi o całą stronę B Abbey Road, to jest to jak dla mnie najsłabszy jej punkt i najsłabszy punkt słynnej suity (moze poza mean mr.mustard), nie przepadam jakoś za tym..nie wiem dlaczego..moze dlatego ze zamiast kolejnego refrenu mojego ukochanego Golden Slumbers nagle słyszę coś innego..i wcale sie to mojej podświadomości nie podoba :wink: 5

Chains - początek mnie troche denerwuje, ale ogólnie jest to miła i przyjemna piosenka bez rewelacji 5

Come Together - kiedys ta piosenka była mi obojetna, nie zachwycałem sie nad nią zbytnio..ale ostatnio jest coraz lepiej:) 8

Cry baby cry - :):) sam nie wiem...ale to super piosenka 8


PS
Mam takie jakieś odczucie że byłem dzis dość surowy..raczej zaniżałem niż zawyżałem te oceny..no ale trudno...taki dzień :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2005 6:52 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
Because - 5
Being for the benefit of Mr.Kite -5
Birthday - 8
Blackbird - 9
Blue jay way- 5
Boys -3
Cant buy me love - 6
Carry that weight - 9
Chains - 5
Come Together - 9
Cry baby cry - 7

_________________
www.inrock.prv.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 7:56 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Yer Blue napisał(a):
P.S. Pawle, czy do twojej oceny do Because przypadkiem nie wkradł się jakiś 'chochlik'?


Owszem, oceniłem na 4 :)
Głosowałem na Come Together 8)
Because nie powala mnie,
wersja acapella z Antologii jest wręcz śmieszna,
a co do oceny, to Ty potrafisz słownie ocenić utwór jako najpiękniejszy miodzio i dać...... 5 :wink: :lol:

Yer Blue napisał(a):
A TASTE OF HONEY- Dla mne najpiękniejszy 'cudzak' na wszystkich ich płytach. Naprawdę miodzio. 5/10


(zdaje się, że Hubert dał przed chwilą 5 dla Because :P )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 11:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Tak, określiłem A Taste Of Honey jako najpiękniejszy...ale 'cudzak'- to pewna różnica! :!: Natomiast wcale nie czepiam się do Twojej oceny Because - miałem nadzieję, że się tylko pomyliłeś. :wink: A o Blue Jay Way wcale nie chcę wspomnać (cholera, właśnie to zrobiłem! :wink: ) Szkoda jednak, że nic nie słyszysz w tym utworze, ale nic mi do tego. Swoją drogą jestem ciekawy co zrobisz z takim Tomorrow Never Knows? Czysta, głupia ciekawość...
Pozdrawiam

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 11:53 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
A jak byś ocenił Stand By Me Lennona? (toż to też cudzak :idea: )
Tomorrow Never Knows?
to proste: "10" czyli Niebo! 8)


pozdrawiam :)

ps: podtrzymuję "1" dla Blue Jay Way :P :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 12:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Paweł, nie musiałes uprzedzać faktów z tym Tomorrow Never Knows, na wszystko przyjdzie czas :wink: Ale jestem :o pozytywnie rzecz jasna!
A Stand By Me w wykonaniu Lennona, uwierz mi nigdy nie robiło na mnie żadnego wrażenia. Podchodzę raczej z dystansem do przeróbek, chyba że 'odchodzą' od oryginału. A słyszałeś może co Tori Amos zrobiła z Happiness Is A Warm Gun? To się nazywa dopiero własna wizja cudzego utworu! 8) :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 25, 2005 8:51 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Because - 10
Being For The Benefit Of Mr.Kite - 8
Birthday - 8
Blackbird - 10
Blue Jay Way - 8 (wysoka ocena, bo mam do tego kawalka duzy sentyment - kiedys z dwoma kumplami nagralismy nasza wlasna wersje, a nasz 'perkusista' wtedy po raz pierwszy w zyciu trzymal w dloniach palki od perkusji i wydawal charakterystyczne dzwieki uderzajac nimi o kaloryfer :lol: - generalnie hardcore ;) )
Boys - 4
Can't Buy Me Love - 6
Carry That Weight - 7
Chains - 5
Come Together - 10
Cry Baby Cry - 9

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Paź 26, 2005 6:55 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Because 10
Being For The Benefit Of Mr.Kite 9
Birthday 6
Blackbird 5
Blue Jay Way 10
Boys 2
Can't Buy Me Love 7
Carry That Weight 7
Chains 7
Come Together 10
Cry Baby Cry 9


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY