Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Lista piosenek An-Ba:
And I Love Her 24%  24%  [ 9 ]
And Your Bird Can Sing 37%  37%  [ 14 ]
Anna (Go To Him) 3%  3%  [ 1 ]
Another Girl 0%  0%  [ 0 ]
Any Time At All 11%  11%  [ 4 ]
Ask Me Why 3%  3%  [ 1 ]
Baby, You're A Rich Man 5%  5%  [ 2 ]
Baby It's You 0%  0%  [ 0 ]
Baby's In Black 3%  3%  [ 1 ]
Back In The USSR 11%  11%  [ 4 ]
Bad Boy 5%  5%  [ 2 ]
Razem głosów : 38
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2005 10:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Oto kolejne piosenki do Waszej oceny. W chwili obecnej lista wszechczasów przedstawia się (według obliczeń Macho :D ) w nastepujacy sposób:

1.A Day In The Life - 9,78
2.Across The Universe - 8,67
3.All You Need Is Love - 8,67
4.A Hard Day's Night - 7,11
5.All My Loving - 6,78
6.All I'v Got To Do - 5,56
7.All Together Now - 4,56
8.A Taste Of Honey - 4,44
9.Act Naturally - 4,33

Czas dodać do niej kilkanaście nowych utworków:)
skala ocen (w porównaniu do skali szkolnej)

1 = 1
2 = 2
3 = 2+
4 = 3
5 = 3+
6 = 4
7 = 4+
8 = 5
9 = 5+
10 = 6

OCENIAJCIE!!!

PS
Ta grupa wydaje sie wyraźnie słabsza od poprzedniej, nie sugerujcie sie jednak otoczeniem w grupie, a całą twórczością fab4 :)


Ostatnio edytowany przez greg Sob Lis 24, 2007 5:18 pm, edytowano w sumie 4 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2005 10:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
And I Love Her - 5 (troszkę osłuchane ale ostatnio ta gitarka wpadła mi w ucho jakoś :wink: :P i jakoś tak z sentymentu dałam 5)

And Your Bird Can Sing - 7 (tekst mnie zawsze rozkłada na łopatki, nie mogę nie wybuchnąć śmiechem :wink: nawet to lubię u Fab Four :P )

Anna (Go To Him) - 7 (coś w niej jest :D )

Another Girl - 5

Any Time At All - 6 (za świetną jak dla mnie melodię :wink: chwyta :wink: )

Ask Me Why - 3 (przeszkadza mi to całe uuuuu :wink: ale to Beatlesi więc im wybaczam :P )

Baby, You're A Rich Man - 8 (nie wiem co mi się w niej podoba ale najwyraźniej coś w niej jest :roll: )

Baby It's You - 7 (jak dla mnie jedna z najlepszych z "Please Please Me :D )

Baby's In Black - 4 (Beatlesów stać na więcej a do tego dochodzi jeszcze ogranie tego kawałka do obrzydliwości na koncertach :wink: :P wybaczcie, wiem, że nie tym powinnam się kierować ale tego nie dało się nie brać w tym przypadku pod uwagę :roll: )

Back In The USSR - 9 (komentarz zbędny :P )

Bad Boy - 4 (ani mnie nie ziębi ani parzy :wink: )

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2005 11:01 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
No to, ladies first, a więc...

And I Love Her - jak na rok 1964, coś fantastycznego :!: Naprawdę bardzo piękna ballada, jakby się tak w niej pogrążyć i zasłuchać... Chociaż to może tylko moje kobiece ego mi tak podpowiada :wink: Zobaczymy, co na to Panowie :wink: . Stawiam 7.

And Your Bird Can Sing - John podobno nie przepadał za tym utworem... i może rzeczywiście nie było to tym, czym miało być. Ja jednak uwielbiam ten song... Bo a/ jest na moim ukochanym Revolverze b/ tchnie optymizmem (a jeszcze fajniejsza jest wersja z np. "Revolving", gdy chłopaki pękają ze śmiechu c/ jest dowodem pokręconego poczucia humoru Johna. Do dziś nie jestem pewna, o co tak naprawdę w tej piosence chodzi :wink:. A przecież ledwie kilka miesięcy wcześniej John śpiewał jeszcze utwory w stylu "Run For Your Life"... Dla mnie 9.

Anna - przepadam za tym uroczą piosenką, może dlatego, że jest o mojej imienniczce :wink: . W wykonaniu Johna jakoś faktycznie tchnie żalem i frustracją, przynajmniej ja tak to odbieram... Dlatego daję 7.

Another Girl - ja wiem :?: Zawsze miałam wrażenie, że Paul mógł się więcej postarać... Niczego szczególnego w tym songu nie odnajduję, lecz z drugiej strony, nawet na "Help :!:" znalazłby się gorszy utwór. Stąd po prostu 5.

Any Time At All - genialny początek, ogólnie song bardzo żywiołowy i jak dla mnie z powodzeniem mógłby się znaleźć na ścieżce dżwiękowej do AHDN. Let it be 6.

Ask Me Why - jak obserwuję, piosenka nie należy do szczególnie lubianych, ale ja sądzę, że jest całkiem dobra... Nawet to wspomniane przez Michelle "uuuu" może być ciekawym rozwiązaniem, jakby tak się przysłuchać :wink: . A poza tym, toż to był rok 1963 :!: Staram się popatrzeć z ówczesnej perspektywy i wychodzi mi 5...

Baby You're a Rch Man - zawsze podobał mi się nagły kontrast pomiędzy spokojmą zwrotką a głośniejszym, bardzo żywiołowym refrenem. Ogólnie piosenka jest świetna, ale fakt, że mniej więcej w tym samym czasie powstały takie cuda jak Strawberry Fields, All You Need Is Love, I Am The Walrus czy A Day In The Life nie pozwala mi dać tej piosence więcej niż 7.

Baby It's You - hmmmmmmm... łatwo wpada w ucho, to prawda, jest całkiem, całkiem przyjemna, ale to "sha-la-la-la-la" działa mi na nerwy :? Może to głupie obniżać notę za taką drobnostkę, lecz jakoś nie mogę zrobić inaczej... 4

Baby's In Black - bardzo, bardzo lubię. Jedna z moich ulubionych na płycie Beatles For Sale. W sumie sama nie wiem, za co. Może za przypuszczenie, że została napisana dla Astrid :?: Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że to pewnie nie jest nic takiego wielkiego... Tak czy owak, piąteczka.

Back In The USSR - bardzo dużo upłynęło czasu zanim dotarło do mnie, jak fajna jest ta piosenka... Siódemkę ode mnie zawdzięcza przede wszystkim bardzo chwytliwej melodii. Pewnie żadne to kryterium, no ale...

i wreszcie Bad Boy - to nawet całkiem to niedawna był utwór, który znałam stosunkowo najmniiej... Ale gdy się wreszcie w niego wsłuchałam, coś we mnie pękło. John śpiewa to tak... hmmm, jakby tu powiedzieć... ekspresyjnie :?: I to fantastycznie zaśpiewane "Behave yourself" :!: Dla mnie rewelacja i mówcie sobie co chcecie :wink: :arrow: 8

Oj, widzę, że nie ma żadnej dziesiątki. A wcale nie sugerowałam się wypowiedzią grega... No cóż... Może następnym razem :) .

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:43 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
And I Love Her 9
And Your Bird Can Sing 6
Anna (Go To Him) 7
Another Girl 8
Any Time At All 7
Ask Me Why 5
Baby, You're A Rich Man 5
Baby It's You 7
Baby's In Black 3
Back In The USSR 7
Bad Boy 4


Ostatnio edytowany przez walrus, Wto Wrz 20, 2005 12:46 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:18 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Skoro Panie rozpoczęły, Walrus wtórował....to może teraz ja:)

AND I LOVE HER - ta piosenka to absolutnie jedna z moich najwiekszych Bitelsowskich miłości początkowych okresów fascynacji :D Powala mnie ta przejmująca gitara na "She gives me..." i wygrana potem linia melodyczna...z takim jakimś głębokim.... zamarzeniem:) Dlatego daję jej bez zastanowienia 9

AND YOUR BIRD CAN SING - całkiem lubie tę piosenkę , ale nie powala mnie ona na kolana...troche chyba denerwuje mnie ta gitara...dziwna jakaś :?: .... 6

ANNA - hehe..ostatnio oglądałem odcinek Bundych , w którym Al'owi chodziła po głowie jakaś melodia, marudził wszystkim i powtarzał rozpaczliwie "Go with him" nie mogąc przebolec , ze nie może sobie przypomniec co to była za piosenka. Od czasu tego odcinka jakoś bardziej doceniłem ten utwór- chyba dlatego że się w niego bardziej wsłuchałem...wcześniej za nim wyjatkowonie przepadałem...ale dziś spokojnie daję ... 5

ANOTHER GIRL - podoba mi się skoczność tej piosenki, duzo czasu z nią spedziłem kiedyś bo na któryś wakacjach miałem przy sobie walkmana i tylko jedną kasete- Help:)...dlatego 7

ANY TIME AT ALL - to zdecydowanie obok And I love her najmocniejszy kawałek w tym zestawie w mojej ocenie:) Przeplatające głosy tworzą coś pieknego. Zdecydowane 8

ASK ME WHY - no nie wiem, dla mnie to jest całkiem przyjemne, żadna rewelacja, ale z please please me tak szybko tego nie bede wyrzucał (Michelle :wink: ) 5

BABY YOU`RE A RICH MAN - podoba mi sie tutaj intro i wokal na zwrotkach 6

BABY, IT`S YOU - to shalalalala faktycznie zabija :? , tak samo jak "cheat, cheat". W ogóle nie przepadam za ta piosenką, ale trzeba dostrzec tez pozytywy... wokal Paulowy całkiem przyjemnie się miota więc: 3

BABY`S IN BLACK - tekst przynudnawy, melodia też smutaśna i monotonna, aczkolwiek wypełniaze gitarowe całkiem w porządku... 4

BACK IN THE USSR - no:):) wreszcie bardzo bardzo dobra piosenka po tej małej zapaści na "Baby`ch" :wink: " ..... that Georgia`s always on my mi-mi-mi-mi-mi-mi-mind" i gitara która wchodzi po tym to sam miód :) 8 (zapomniałem o tym gdy pisałem o any time at all)

BAD BOY - albo jeszcze sie do tego nie przekonałem, albo juz sie nie przekonam... hmm... jest w tym coś..ale yu mnie tylko 4

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Czy tylko ja lubię "Baby It`s You"? :roll: No, ja nie wiem co w tym jest ale jakoś do tego "shalalala" i "cheat cheat" przywykłam a do tego "uuuu" w Ask Me Why nie :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 12:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Czas na mnie, choć ja będe oceniał jak zwykle 'na raty'. Ta porcja utworów jest wyraznie słabsza od popszedniej, nawet miałem problemy ze wskazaniem faworyta :wink:

BAD BOY - Dla mnie ten utwór od pierwszej sekundy powoduje machanie dynią! :lol: Czad niesamowity! Ach ten Lennon... Ciekawe czemu zabrakło mu miejsca na płytach. Jakby tak kończył "Beatles For Sale" to byłby to z pewnością klasyk a i krążek miałby sto razy lepszy finał. 7/10
BABY'S IN BLACK - Bardzo rzadko go słucham, więc nie miał szansy mi się jeszcze znudzić. No cóż fajny kawałek. 4/10
AND I LOVE HER- Reprezentant niesamowicie równej płyty.To Paul jakiego kocham. Ballady zawsze miał piękne. :) 6/10
BACK IN THE USSR- Ten utwór rozpoczyna najważniejszą płytę w moim życiu i już tylko z tego powodu zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Kapitalny rock & roll. I świetny tekst. Uwielbiam Paula śpiewającego o niczym ale za to z 'jajem' :) 8/10
ANY TIME AT ALL- Niezwykle porywający numer Johna, w dodatku maksymalnie łatwo przyswajalny, no i skubaniec jakoś nie może mi się znudzić. No ale "A Hard Day's Night" ma to do siebie, że jest ponadczasowe. 6/10

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 2:42 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
And I Love Her 9
And Your Bird Can Sing 9
Anna (Go To Him) 8
Another Girl 7
Any Time At All 10
Ask Me Why 8
Baby, You're A Rich Man 4
Baby It's You 6
Baby's In Black 7
Back In The USSR 10
Bad Boy 7

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 5:10 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
And I Love Her - 9 - bodajże pierwszy z tych klasycznych autorskich "McCartneyowskich Love Songów" (pisany dla Jane Asher :) ) wszystko chodzi tutaj jak w zegareczku. Niesamowita partia klasycznego Framusa (wogóle gitara hiszpańska u Beatlów to rzadkość ...chyba istnieją tylko 2 przypadki powyższy i Till There Was You)klimatyczne bongosy i przedewszystkim niepowtarzalny wokal Paula. Od wersji płytowej wolę mix który został wykorzystany w filmie (bodajze soundtrack capitolu) jeśli chodzi o wykonanie Live ... już pisałem o tym jednak przypomne iż moim zdaniem najwspanialsza wersja to ta pochodząca z Milanu (2 luty 93). Niebo ....

And Your Bird Can Sing -7- Dla mnie najciekawszy i najbardziej smakowity riff George'a z lat 63-68. Zdecydowanie wyczuwalny rockowy pazur (zapewne zasługa Gibsona SG którego pózniej tak rozsławili Black Sabbath czy AC/DC) Bas Paula (w wersji śmiechowej o której mówiła Rita :)zawartej i na Revolving i na Anthology 2 i na setce innych bootów) to poprostu potęga ... brak słów. (Ciekawostka - najbardziej prestiżowe magazyny gitarowe sporządziły ranking 100 najlepszych gitarowych solówek. George z And Your Bird zajął 69 miejsce stojąc u boku Steve'a Vai'a, Jimiego Hendrixa, BB Kinga, Jimmy'ego Page'a,Santany, Zappy i wieeeelu innych)


Anna -8- ładunek uczuć i emocji jakie John władował w ten utwór do dzisiaj wywołuje u mnie niesamowite ciary na plecach. Zaczyna się dosyć niewinnie... w Middle Eighcie zaczynają jednak dziać się rzeczy (podsycone wyczuwalnym żalem i rozpaczą w głosie) o których długo nie zapominamy... Dzięki mistrzu !

Another Girl -5- po 3 cudownych utworach musiało wejśc coś gorszego... fakt chwytliwa melodia jest ale to przecież standard u Beatlów. Dla mnie za mało....

Any Time At All - 6 - utwór cudownie pasujący do Hard Day's Night.. bardzo ciekawa solówka i załamanie tempa... Pyszotka

Ask Me Why - 8 - jedna z najpiękniejszych ballad beatlesowskich wogóle. Cudownie nakładające sie głosy, przepiękna robota Harrisona (Gretscha czuć na kilometr !!!! :wink:), genialna konstrukcja i naprawde cudne zakończenie... Niemcy to mieli cholera dobrze że im takie utwory grali praktycznie co wieczór.

Baby You're A Rich Man -2- kaszana totalna ...TOP 5 największych niewypałów Fabsów. Szkoda wogóle pisać.. (oczywiście to moja opinia)

Baby It's You - 6- milutka dla ucha piosenka (pamiętam że w wykonaniu Revival robiła na mnie zawsze dużo większe wrazenie - być może dlatego że grają ją po prostu perfekcyjnie oddając w 100% brzmienie i klimat wersji z BBC)

Baby's In Black -5- od początku do końca typowy, klasyczny do granic możliwości tandem Lennon/McCartney. Pod względem wokalnym i muzycznym nie można się do niczego przyczepić..ale zgadzam się z innymi. Utwór katowany na trasie zarówno w 65 i 66 roku (a w tych latach naprawdę mieli w katalogu utwory które bezproblemu mogły by to zastąpić)

Back In The USSR -9- powrót do klasycznej rock and rollowej formuły (zamkniętej na 3 lata kawałkiem Dizzie Miss Lizzie) Super tekst, rasowy beat, wszechobecny Jet (robiony zresztą przez Paula),ciekawe solo i świetny wokal. Wszystko to składa się na absolutny killer koncertowy i godne rozpoczęcie Białego Albumu. Mam dodatkowy sentyment do tego kawałka gdyż i mi zdarza się grać go na koncertach z zespołem (zawsze jest miło przyjmowany)

Bad Boy -5- wcześniej dałbym temu utworowi zdecydowanie bardzo wysoką notę, jednak fakt że od półtora roku na stałe w moim odtwarzaczu zadomowiła się ścieżka dzwiękowa do filmu Backbeat postanowiłem wogóle nie oceniać coverów Beatlów (ale tylko tych 10 które znajdziemy iwłasnie na soudtracku) Nie było by to poprostu obiektywne....

pozdrawiam
Hubert

_________________
www.inrock.prv.pl


Ostatnio edytowany przez McCartney, Czw Kwi 20, 2006 10:14 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 6:02 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
And I Love Her 9
And Your Bird Can Sing9 [Anthology2 ;) ]
Anna (Go To Him) 9
Another Girl8
Any Time At All 8
Ask Me Why6
Baby, You're A Rich Man5
Baby It's You6
Baby's In Black 7
Back In The USSR9
Bad Boy 7

_________________
Ic-Zaps


Ostatnio edytowany przez satfreee Śro Wrz 21, 2005 5:14 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
ale szalejecie z tymi ocenami.... troche umiaru ludzie :) cala skala jest tylko dla piosenek bitli... wiec nie przesadzajmy z tymi 9 i 10 :) zeby potem byla jakas różnorodnosc na liscie wsEchczasów...a nie wsyztskie piosenki miedzy 7 a 10 :)

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Po 100 kroć zgadzam się z Gregiem!!! Powtórzę nawet jego słowa: Skala jest tylko dla piosenek Bitlów. Np. 3 czyli taki sobie - to tylko odniesienie do całej twórczości Czwórki, w rzeczywistości to może być nawet swietna kompozycja, tylko, że porównując z innymi utworami Beatlesów może faktycznie wypaść blado- tak sobie.
Pozdrawiam i cieszę się, że również nowe osoby się tutaj wpisują :D :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 10:59 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
And I Love Her 6
And Your Bird Can Sing 10
Anna (Go To Him) 7
Another Girl 4
Any Time At All 6
Ask Me Why 2
Baby, You're A Rich Man 6
Baby It's You 7
Baby's In Black 7
Back In The USSR 9
Bad Boy 10

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 11:04 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
greg napisał(a):
ale szalejecie z tymi ocenami.... troche umiaru ludzie :) cala skala jest tylko dla piosenek bitli... wiec nie przesadzajmy z tymi 9 i 10 :) zeby potem byla jakas różnorodnosc na liscie wsEchczasów...a nie wsyztskie piosenki miedzy 7 a 10 :)

pozdrawiam

Z pełnym szacunkiem dla dotychczasowej skali i Yer Blue'a, ale ja bym proponował zawęzić skalę do powiedzmy 6 stopni (podobnie jak w szkole)
Będzie łatwiej wyczuć jaką ocenę postawić.
Ja osobiście nie widzę róznicy nadzwyczajnej pomiędzy Niebo a Rewelacja albo Bardzo Dobry. Nie czuję tego i wygląda na to że większośc tego też nie czuje.
Proponuję skalę od 6 (celujący) do 1 (niedostateczny=fatalny).
Może wtedy "ludzie (i ja też) przestaną szaleć" :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 11:51 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Oczywiscie Pawle..mozna by to zrobic, ale...po co??
po pierwsze...zrobilismy juz jedna dawke piosenek, i nie chce trobic teraz bałaganu...a miłoby było gdyby po tym całym ocenianiu powstała jedna wielka lista
po drugie... nie widze różnicy miedzy skala szkolna a nasza, proponuje stosowac nastepujacy przelicznik

1 = 1
2 = 2
3 = 2+
4 = 3
5 = 3+
6 = 4
7 = 4+
8 = 5
9 = 5+
10 = 6

I czy jest jakas różnica?? Nie wydaje mi sie.
10 jest dla piosenki absolutnie absolutnie najlepszej, takiej której by szukac ze świeca nawet w repertuarze Fabów, 8 to piosenka bardzo dobra, której nie brakuje nic a nic, moze poza kroplą geniuszu?, a 9?? a 9 to coś pomiedzy jesli jest za dobra na tylko 8, a jeszcze nie 10:)

No Kochani...proszę Was:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 12:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
dzięki Greg, Twój system plusów przy ocenach trochę rozjaśnia sprawę punktacji. To dobry pomysł, żeby tak sobie wyobrażać ocenę, teraz mamy coś konkretnego czego można się trzymać :)
Czyli taki kompromis między moją propozycją, a propozycją Yer Blue'a :wink: :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 12:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Ciesze sie że mogłem pomóc..i jeszcze raz dzięki za piosenkę:D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 12:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Paweł to mnie trochę zaskoczył. Żeby teraz wszystko zmieniać w tak dość zaawansowanym momencie??? Nie wyobrażam sobie innej skali jak 1 do 10, zresztą nikt się jakoś specjalnie na nią wcześniej nie skarżył. Natomiast moje
przypisywanie ocenom typu NIEBO bądz klasyka absolutna najzwyczajniej możecie olać, niech każdy ocenia tak jak sam czuje, chociaż oczywiście miło jak ktoś je bierze pod uwagę.
Zgadzam się z tym co wymyślił Greg :) Teraz Pawle możesz właściwie oceniać w swojej ukochanej szkolnej skali :) Greg wynalazł złoty środek :D
Pozdrawiam

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 12:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Niepotrzebnie się denerwujesz Yer Blue :(

Zaproponowałem zmianę skali, bo sam Greg uznał, że "ludzie szaleją", że trudno sprawdzić czy wszyscy dobrze rozumieją Twoją skalę i czy w związku z tym wszyscy stosujemy podobne kryteria oceny.
Propozycja Grega jest uzupełnieniem Twojej propozycji, nic jej nie ujmuje.
Yer Blue, nie chcę zabierać Tobie Twojego "dziecka". Spokojnie :wink:

Skala od 1 do 10 jest dobra.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 21, 2005 4:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja tylko chcę powiedzieć, że to nie jest moje "dziecko" tylko nasze wspólne jakkolwiek to rozumieć. :) :wink:
A co do oceniania to fajnie, że wszyscy są zadowoleni. :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY