Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 2:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 12:48 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ale mnie teraz pomysł naszedł! Apstrachując od tej zabawy, kochani maniacy
a może by tak wszystkie utwory Bitlów omówić- jeden po drugim, chronologicznie, alfabetycznie- jakimkolwiek kluczem. Dajemy na tapetę np. THE WORLD i każdy się na jego temat wypowiada jak tylko chce- niech będą to np. osobiste wspomnienia, uczucia względem tego kawałka, ciekawe anegdotki z nim związane, jakie zrobił wrażenie jak pierszy raz go słuchaliście (o ile ktoś pamięta?) -po prostu wszystko, a na końcu walnąć jego ogólną ocenę wskali 1do 10. Wten sposób nie dość, że poznamy swoje opinię o wszystkich utworach to stworzylibyśmy po podliczeniu punktów LISTĘ NAJLEPSZYCH NASZYM ZDANIEM UTWORÓW THE BEATLES. Najlepiej coś na kształt TOP 100 (ciekawe co by było na pierwszym?) o ile nie będą się powtarzać pozycje. Do tego potrzebna jest oczywiście jak największa ilość osób. A po za tym napiszemy po prostu księgę wspomnień i wiedzy o utworach Bitlów. Kochani ludzie CO WY NA TO??? Nie zawiedżcie mnie pomysł wydaje mi się genialny!!!



-------------------------
greg: stworzylem na to nowy temat bo watek McCartneya jest dość specyficzny i nie toleruje za bardzo bałaganu, jako ze ścisle okreslone jest co w nim nalezy robic, mam nadzieje ze Wam to nie przeszkadza
pozdrawiam
-------------------------

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 7:34 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Najlepiej zaloz taki temat i zobaczymy co z tego bedzie. Tylko ze jesli bedziemy omowac utwor po utworze to nie bedzie mozna wracac do tych o ktorych juz bylo mowione po pozniejszym czasie, bo sie zrobi balagan. Chyba trzebaby na kazda piosenke zalozyc osobny temat. Czyli kilkaset takich tematow:)

Dobry pomysl ale trzeba go dopracowac. We Can Work It Out.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 10:58 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Oczywiście,że trzeba będzie założyć taki temat o ile będzie pozytywny odzew z WASZEJ strony- liczę na WAS! Jasne jak słońce jest to,że każdemu utworowi trzeba będzie założyć oddzielny temat. Najlepiej wrzucić na początek wszystkie na literę A i każdy (oddzielnie) omówić aż temat się wyczerpie, potem B i dalej i dalej i ... i...Aż po jakimś czasie wykrystalizuje nam się OGÓLNOPOLSKA LISTA NAJLEPSZYCH UTWORÓW ZESPOŁU THE BEATLES. Kochani, jak macie jakieś pomysły z dopracowaniem całości to walcie śmiało- co 10 głów to nie jedna.

Pozdrawiam :)

Piotrek

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 12:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jeżeli chodzi o organizację to wystarczy żeby się zebrało około 20 (minimum 10 ) pozytywnie zakręconych fanów Czwórki przystających na mój dość śmiały trzeba przyznać pomysł. Zainteresowanie nie powinno aż tak bardzo osłabnąć, jeżeli ktoś naprawdę KOCHA Beatelsów- chociaż trudno jest przewidzieć jak to naprawdę by było. Ja osbiście nie mogę wyobrazić sobie coś bardziej fascynującego od usłyszenia Waszych opinji i ciekawostek na temat każdego uworu Bitlów, prwadzenia o nich różnych ciekawych dysksji itp. Po za tym każdy z nas dowiedziałby się wiele ciekawych rzeczy jak myślę.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 1:44 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Do tego przedsiewziecia to chyba trzeba by w ogole zalozyc osobny dzial.

--



-------------------------
greg: Wybacz mi ten cutting
-------------------------

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 2:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Sadze ze pomysl Yer Blue jest swietny, nie sadze jednak by potrzebny by byl na to nowy dzial, raczej powinno to sie znalesc w dziale recenzje, a zeby nie robic bałaganu proponuje co nastepuje:

1.Zakladac po kolei tematy "Piosenki na A, B.." etc
2.Na wstepie wymieniloby sie wszystkie te piosenki (najlepiej zrobic to w formie ankiety zeby bylo wszystko widoczne, a i przyokazji moznaby zaglosowac na najlepsza piosenke danej literki :wink: )
3. Kazdy przedstawialby w tym temacie swoje zdanie na wymienione piosenki i oceny do nich, niekoniecznie wszystko w jednym poscie, ale jak mu sie zachce, bo w niekytórych literkach ("I", "A", "T") bedzie całkiem tego sporo.
4. na koniec, powiedzmy po 2 miesiacach od owarcia tematu jedna osoba, moge sie podjac jesli chcecie, podliczylaby to wszytsko i przedstawila ładna statystyke zamykajac temat i tworzac golden book of letter A :wink: :wink: z srednia ocen itp.

Jeśli jesteście za to powiedzcie, zajmiemy sie literka A:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 2:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
greg napisał(a):
Jeśli jesteście za to powiedzcie, zajmiemy sie literka A:)


jestem za :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 2:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
...a ja przed!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 2:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
macho napisał(a):
...a ja przed!


no to się przyznam... jestem z boku :oops: :oops: :lol: :wink: :lol: (bez skojarzeń :wink:)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 4:29 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Każdy sensowny pomysł jestes świetny i wart naszych starań. Macie moje poparcie na bank. Głównym pytaniem jest organizacja tego.Bez aprobaty Joryka dużo tu nie zdziałamy.
Czekamy wiec na szefa.A potem byc moze odjazd hehehe :D






Pozdrawiam

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 5:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Strasznie bardzo się ciesze, że 'chwyciliście' ten jakże szalony pomysł :D Jest już 6 osób- nieżle jak na początek.
Jeżeli chodzi o punkty Grega. Oczywiście też jestem za tym by zaczynac od litery A. Jak rozumiem nowe tematy przypisane będą wszystkim utworom na daną literę- OK. Do utworów na literę A(bądż I czy T) można porobić nawet i po 3 oddzielne tematy żeby nie zrobił się rozgardiasz skoro jest tak dużo numerów na te litery. Natomiast podliczać średnią do utworów możemy na bierząco-jak kto chce. I jak rozumiem zgadzacie się oceniać każdy utwór indywidualnie w skali 1 do 10. Tylko nie przesadzajcie z dziesiątkami- sam bym ją wystawił połowie, ale u mnie zasłuży na nią tylko pierwsza dziesiątka- czyli absolutny top. Powodzenia!

...i pozdrowiena wszystkim! :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 9:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
nie sadze zeby pomoc Joryka była nam potrzebna, trzeba po prostu założyć nowe wątki i wpisywać w nich posty, nic trudnego:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 07, 2005 2:08 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
greg napisał(a):
nie sadze zeby pomoc Joryka była nam potrzebna, trzeba po prostu założyć nowe wątki i wpisywać w nich posty, nic trudnego:)



No tak ale wtedy zrobi sie taki bałagan że szkoda gadac!!!!

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 7:18 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
Powinniście zatem zacząć zapewne od "A day in the life" bo jest pierwszy (chyba) jeśli chodzi o spis alafabetyczny. No i w zasadzie można chyba na tym zakończyć bo jestem prawie pewien że ten utwór będzie na pierwszym miejscu rankingu :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY