www.beatles.kielce.com.pl
https://beatles.kielce.com.pl/phpbb2/

Revolver - Salon Niezależnych
https://beatles.kielce.com.pl/phpbb2/viewtopic.php?f=13&t=3936
Strona 1 z 1

Autor:  John [ Nie Paź 29, 2023 2:23 pm ]
Temat postu:  Revolver - Salon Niezależnych

Czy ktoś zna to wydawnictwo? Wygląda na to, że w Polsce legalne, oryginalne nagrania, żadne remixy czy inne covery. 1998 The Beatles / Salon Niezależnych – Revolver / Salon Niezależnych album cover
Image . Image

Autor:  Noelka [ Nie Paź 29, 2023 6:30 pm ]
Temat postu:  Re: Revolver - Salon Niezależnych

Wydawnictwo Selles. Co miesiąc ukazywały się płyty The Beatles z gazetami. To była fajna rzecz dla początkującego fana. Wtedy to był rarytas dla mnie. Moje początki pracy na poczcie. Pamiętam, jak pani z kiosku obok wysyłała do mnie klientów, który trzymali numer z płytą Abbey Road i pytali mnie czy na tej płycie jest "She Loves You".

Przykładowe numery znalezione w sieci:
Image

P.S. Ale również dobrze pamiętam, jak redaktor Fabis w lokalnej bydgoskiej rozgłośni klnął na te wydawnictwa narzekając głośno na jakość przegrywanej muzyki. Ponoć wydawnictwo przegrywało z płyt winylowych. Teraz pewnie bym to wychwyciła.

Autor:  svarog [ Nie Paź 29, 2023 9:36 pm ]
Temat postu:  Re: Revolver - Salon Niezależnych

Pamiętam magazyn Selles. Pierwszy numer zawierał płytę "Yesterday and Today" będącą połączeniem Runner Soul i Revolvera. Ta płyta miała nawet dobrą jakość i zachęciła mnie do dalszych zakupów. Myślałem, że tanim kosztem zdobędę pierwsze trzy albumy w stereo ale niestety, chyba były trochę za bardzo odszumione bo nie dałem rady ich słuchać.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/