Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sie 29, 2007 8:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
No coz...dzis przypadkowo stalem sie posiadaczem tego wydawnictwa wiec o nim slow kilka. Jako, ze ostatnia plyta Starra zostala wydana ponad 2 lata temu, czas przypomniec sie fanom muzyki - a najlepiej zrobic to odgrzewajac stare szlagiery! Ten krazek jest wlasnie kompilacja najwiekszych przebojow z solowej kariery Ringo. Skompletowanie 20 hitow z 35 letniej solowej kariery nie bylo dosc trudnym zadaniem wydawcy. Jak wiemy eks-beatles nie rozpieszczal sluchaczy przebojami...i choc nie jestem zbytnim milosnikiem jego wokalno-muzycznych poczynan stwierdzam, ze wybor utworow jest jak najbardziej trafny.

Image

01. Photograph
02. It Don't Come Easy
03. You're Sixteen (You're Beautiful And You're Mine)
04. Back Off Boogaloo
05. I'm The Greatest
06. Oh, My My
07. Only You (And You Alone)
08. Beaucoups Of Blues
09. Early 1970
10. Snookeroo
11. No-No Song
12. (It's All Down To) Good Night Vienna
13. Hey Baby
14. A Dose Of Rock 'N' Roll
15. Weight Of The World
16. King Of Broken Hearts
17. Never Without You
18. Act Naturally
19. Wrack My Brain
20. Fading In And Fading Out

Na szczegolna uwage zasluguje "Act Naturally". Jest to wersja nagrana w duecie z Buck Owens'em i wydana w 1989 roku. Jako ciekawosc dodam, ze utwor byl nominowany do Country Music Association oraz nagrody Grammy w kategorii najlepszy wokalny duet.

Krazek stanowi wiec bardzo ciekawa propozycje dla tych ktorym muzyczna kariera Ringo nie jest obca...oraz swietna pozycje dla wszystkich tych, ktorzy chca poznac solowa tworzosc jednego z beatlesow.

Płyta CD ukazala się w standardowym pudelku z 12 stronicowa wkladka z klasycznymi fotografiami Ringo Starra, natomiast wydanie kolekcjonerskie CD oraz DVD (siedem niepublikowanych wczesniej materialow filmowych i teledyskow) - w ekskluzywnym rozkladanym digipaku.

Zapraszam wiec wszystkich na ta ponad godzinna muzyczna Sentimental Journey :wink:

pozdrawiam
macho

ps. ale co sie stalo z "La De Da"? :shock:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2007 4:38 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
Również zakupiłem to wydawnictwo. Jak dla mnie 2/3 utworów zawartych na płycie to takie sobie muzyczne banały a nie żadne "very best" (z twórczości Ringo znałem tylko Vertical Man i Ringo Ramę). Niektóre kawałki są tak do bólu rewiowe, że aż ciężko mi ich słuchać :oops:
I również jestem zskoczony brakiem "La De Da" - toż to w końcu prawdziwy hit Ringo, który swego czasu nieźle powalczył w wielu stacjach radiowych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re:
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 10:56 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Squork napisał(a):
I również jestem zskoczony brakiem "La De Da" - toż to w końcu prawdziwy hit Ringo, który swego czasu nieźle powalczył w wielu stacjach radiowych.

No widzicie , ja tez :? bo (chyba) La De Da jest najbardziej melodyjna piosenka Ringa :wink: :lol:


pozdrawiam
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 16, 2016 7:13 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Paź 12, 2015 1:25 am
Posty: 77
Nawet i z Ringo chęć szczera i możliwość grania z najlepszymi zrobiły muzyka niekiedy wartego posłuchania.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY