Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 7:13 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Gdybym dostal bootleg takiej jakosci i o takiej zawartosci to bym go natychmiast wyrzucil.
To wersja zdecydowanie najmniej mi sie podoba. Jest brudna (jakosc techniczna), a niektorych piosenek nie da sie sluchac (Across The Universe) bo sa zaaranzowane na czajnik z gwizdkiem i lancuchowa pile spalinowa.

Uwaga! mój opis i ten wątek dotyczy 'przedpremierowej' wersji LIBN krążącej w internecie zanim ukazała się orginalna płyta.


Ostatnio edytowany przez admin_joryk, Wto Lis 25, 2003 10:23 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: sama sprawdze
PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 7:27 pm 
nie wiem jakie bedą moje wrażenia ale ja czekam z niecietrpliwością na tą płyte- po|yjemy zobaczymy- ale na pewno napisze jak mi sie spodobala :)


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Paź 30, 2003 2:04 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Właśnie przesłuchałem pierwszy utwór z tego albumu, jaki udało mi się zdobyć, czyli Across The Universe (KaZaA rules :D ) i jak dla mnie, to cała ta robota nie miała sensu... Od początku uważałem, że Spector wykonał kawał dobrej roboty. Wg części z Was zburzyło to koncepcję albumu, poszczególne utwory do siebie nie pasują (na oryginalnym Let It Be) itd. Ja myślę, że lepiej mieć album, na którym utwory do siebie nie pasują, ale można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki, a za takową uważam np. spectorowską wersję Across The Universe. Na Let It Be... Naked jest ona zbyt, hmmm, surowa...? Wiem, wiem, taka była początkowa koncepcja albumu, ale mimo wszystko wolę wersję Spectora. No ale to wyłącznie moje zdanie, zresztą może zmieni się ono po wysłuchaniu reszty utworów :) .

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 07, 2003 11:28 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Sie 03, 2002 10:53 pm
Posty: 112
Miejscowość: Olsztyn
No Joryczku, odpalam KAZAA i też chcę słuchac tego!!
Ostatnio zaniedbałem forum, ale byłem w Lądku Zdroju (gdyż nie ma takiego miasta Londyn) Wiem, że Bareja nie jest Ci obcy, więc zrozumiesz o co chodzi...
Pozdrowki All!!
Lechu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 25, 2003 9:32 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Adam_S napisał(a):
Ja myślę, że lepiej mieć album, na którym utwory do siebie nie pasują, ale można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki, a za takową uważam np. spectorowską wersję Across The Universe. Na Let It Be... Naked jest ona zbyt, hmmm, surowa...? Wiem, wiem, taka była początkowa koncepcja albumu, ale mimo wszystko wolę wersję Spectora.


A mi to wygląda - jeśli się można wtrącić - na szukanie dziury w całym i bezmyślne powtarzanie po Joryku, któremu w dodatku nie wiadomo o co chodzi (Across The Universe zaaranzowany na czajnik z gwizdkiem i lancuchowa pile spalinowa?).

Naprawdę nie wiem co Wy chcecie od tego nieszczęsnego Across The Universe, tak samo ładna wersja, jeszcze z sympatycznym echem na końcu, bez jakichś chórów kościelnych, nie wiem czego się spodziewaliście, co, mieli zrobić identyczne jak na Let It Be albo na Past Masters? To wtedy byście narzekali, że bez sensu, bo takie same. :roll:
Ja jestem zdania że wersja na Past Masters wymiata (bo jest zrobiona po mistrzowsku), ale po pierwsze to ma być porównanie wersji z Let It Be, a po drugie miało być surowo, to jest surowo.
"Jest brudna (jakosc techniczna)" - tego jakoś też nie potrafię dostrzec, przecież Naked jest w dodatku pozbawiony tych wszystkich wstawek pomiędzy utworami, mi się zdaje że jest raczej lepsza jakość techniczna, wszystko wyczyszczone i jeszcze raz przefiltrowane nową, cyfrową techniką.


Ostatnio edytowany przez MichMistrz, Czw Lis 27, 2003 8:01 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 25, 2003 10:20 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
nie wiadomo o co chodzi (Across The Universe zaaranzowany na czajnik z gwizdkiem i lancuchowa pile spalinowa?).


Ten wątek założyłem pare tygodni przed oficjalna premierą. Opisywałem pierwsze wrazenia na temat tego, co pojawiło się w sieci, bo oficjalnej płyty przecież nie mogłem jeszcze mieć. Nie mogłem się doczekać i sciągnąłem co było do ściągnięcia.
To sie nie potwierdziło na oficjalnej płycie ale 'przedpremierowa' wersja Across'a miała tak gdzies od połowy narastające w tle 'gwizdy' i jakies inne 'coś'. Zbulwersowany wywaliłem tą płytę ...i nawet nie miałem zamiaru kupować orginalnej :?

Cytuj:
"Jest brudna (jakosc techniczna)" - tego jakoś też nie potrafię dostrzec


To nadal dotyczy wersji ...hm ...przedpremierowej. Na szczescie oficjalna płyta jest czyściutka jak niemowlaczek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 25, 2003 10:44 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
A to w takim razie przepraszam najmocniej i odszczekuję pokornie wszystko co napisałem, mogę nawet skasować mój wpis, choć nigdy tego nie preferowałem.

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 26, 2003 9:33 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
mogę nawet skasować


spokojnie, bardzo dobrze, ze zwróciłes uwage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 26, 2003 5:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
MichMistrz napisał(a):
Adam_S napisał(a):
Ja myślę, że lepiej mieć album, na którym utwory do siebie nie pasują, ale można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki, a za takową uważam np. spectorowską wersję Across The Universe. Na Let It Be... Naked jest ona zbyt, hmmm, surowa...? Wiem, wiem, taka była początkowa koncepcja albumu, ale mimo wszystko wolę wersję Spectora.

A mi to wygląda - jeśli się można wtrącić - na szukanie dziury w całym i bezmyślne powtarzanie po Joryku

Chcę tylko podkreślić jedną rzecz: NIGDY nie powtarzam bezmyślnie czyichś poglądów :!: Ani Joryka, ani nikogo innego! Poglądy, które wyrażam, są tylko i wyłącznie moje własne. A jeżeli Joryk też tak akurat myśli to czy to moja wina?

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 26, 2003 8:24 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
MichMistrz napisał(a):
A to w takim razie przepraszam najmocniej i odszczekuję pokornie wszystko co napisałem.
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY