Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 5:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sie 21, 2003 10:44 am 
Offline
Dr Robert

Rejestracja: Nie Sie 25, 2002 6:54 pm
Posty: 280
Miejscowość: Gdańsk
Ponieważ dzięki Kasi [dzięki Kasiu} stałem się posiadaczem "Oryginal Version" Let It Be, chciałbym Was spytać [oczywiście tych, którzy też ją słyszeli], która z wersji tej płyty bardziej Wam się podoba - ta wydana oficjalnie, czy ta o której mówię. Ja muszę przyznać, że jestem tą oryginalną wersją zachwycony - uchwycony został tu zamiar zespołu [a może tylko Paula] zarejestrowania grupy podczas nagrywania płyty, baz żadnych nakładek, z "brudami". Dzięki temu płyta "żyje", muzyka brzmi świeżo, spontanicznie.
Tego nie można powiedzieć o wersji Spectora, a szczególnie przygotowanych przez niego utworów Let It Be, The Logn and Winding Road i Across The Universe. Te chóry anielskie, te kościelne organy według mnie odebrały tym utworom coś magicznego, brzmią sztucznie, szczególnie na tle "surowizny" w postaci Two of Us, Dig A pony czy One After 909. Oryginalna wersja jest o wiele bardziej spójna, prawdziwsza. Słyszałem o projekcie wydania jej oficjalnie, ale coś chyba nie wyszło. Szkoda.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY