Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 6:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2003 11:43 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Hej!!
Oglądaliśta już Antologię, jak wrażenia?? Jestem ciekawy Waszych opinii.
Ja żałuję tylko że nie ma polskiego tekstu, ale gdyby to zrobiono pewnie wyszłaby za kilka miechów. Jednak to zbyt nie przeszkadza, bo Bitle mówia prostym językiem, skumałem conajmniej 95% całości także spoko.
Poza tym większość tekstów znałem z Antologii telewizyjnej, która jest tak jakby okrojoną wersją tej z DVD, po prostu jest powycinane mnóstwo rzeczy. Jedna sprawa która jest naprawdę SIUPER EKSTRA to jakość, naprawdę jakość jest wypasowa, np. Oglądając Stadion Shea odniosłem wrażenie jakbym widział Bitlów z koncertu np. sprzed kilku lat - taka jakość obrazu i dźwięku, nie mówiąc już o późniejszych czasach.
Oczywiście Bitle to temat rzeka i studnia bez dna, sądzę że możnaby jeszcze zrobić kolejnych kilka godzin, w których np. opowiedzieliby o zabawnej historii uśmiercenia Paula, w Antologii to by zajęło z 10-15 min.
W każdym razie - mimo że jest dużo powtórzeń i identycznych scen jak w telewizyjnej wersji Antologii - mi się bardzo podobała, po obejrzeniu tego już nie ma się wątpliwości co do najdoskonalszej kapeli na Ziemi i uważam że nie mógłbym tego nie mieć będąc fanem Bitlów, a co Wy sądzicie??

pozdrawiam

MichMistrz


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2003 1:14 pm 
Mam antologie na video i jak będzie po polsku i na dodatek na dvd to się wkurzę :P.
Jest genialna. Coś wspaniałego. OGlądałam ją już w całości (8 kaset) chyba 14 razy i za każdym razem jest w niej coś nowego. Trzeba ją zlobaczyć. :)


Góra
  
 
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2003 1:22 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Polythene Pam napisał(a):
Mam antologie na video i jak będzie po polsku i na dodatek na dvd to się wkurzę :P.


No ja właśnie tez mam po polskiemu wersję telewizyjną, ale teraz pisałem o DVD, kosztowało jakby kogoś interesiło 290 zł, na pewno już jest we wszystkich empikach, bodajże 1 kwietnia ją zakupiłem.

pozdro

MichMistrz


Ostatnio edytowany przez MichMistrz, Pon Kwi 07, 2003 12:08 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2003 3:20 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 03, 2002 5:12 pm
Posty: 155
Miejscowość: wadowice
Bu...
Ja mam jeszcze tylko telewizyjną ; (


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY