Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 3:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Wrz 23, 2004 11:20 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Nowa żona Paula wzbudza wciąż wielkie zainteresowanie na Wyspach i w USA.
Jest to postać kontrowersyjna, o której krążą skrajne w obie strony wypowiedzi.

Parę dni temu wybuchła nowa afera, gdy okazało się, że Paul zwolnił z pracy swojego wieloletniego przyjaciela i człowieka od Public Relations - Geoff'a Baker'a.
Baker był ostatnio oskarżany o fatalne prowadzenie image'u Paula.
Z drugiej strony jest też chwalony za świetne pomysły (np: nauka 11 obcych języków na ostatnie tournee) i świetny występ Paul w Glastonbury w czerwcu.

Nie do końca wiadomo dlaczego więc Paul 'wylał' Geoffa.
Plotki mówią, że namówiła go do tego Heather, której nie podoba się styl życia (narkotyki itp) Geoff'a, i nie chce by 'taki ćpun' odpowiadał za image Paul'a w mediach....

Co myślicie?

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 23, 2004 12:48 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Choinka wie jak to było, ale faktem jest, ze Paul jest stosunkowo niedawno z tą swoją nowa. A jak chłop jest z nową kobietą to czasem robi głupoty, faktycznie.
Ale jak to było naprawdę....??

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 12, 2004 11:00 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
Nie lubię baby i już! A Paul chyba na głowę upadł biorąc sobie za żonę taką "siksę"! Jakoś mam żal, że tak szybko po Lindzie się pocieszył a ponoć kochał ją niesamowicie. Heather nawet jeżeli jest najsympatyczniejszą osobą na świecie to:
- na taką nie wygląda
- jest w wieku jego dzieci! - skandal!
- poleciała na sławę i pieniądze, bo kto by nie poleciał i się nawet nie zakochał w 60-letnim facecie ( i jego koncie he, he!)
Ponadto uważam, że to skandal, by sobie sprawiać dzieciaka w tym wieku, zwłaszcza, że dobre ćwierćwiecze temu Paul, po urodzeniu się Jamesa, oświadczył, że chcieliby mieć z Lindą więcej dzieci, ale byłoby to niekorzystne dla owego potomstwa mieć starych rodziców. A teraz to co? A nadto jeżeli to prawda, ze swoje dorosłe dzieci wydziedziczył, bo mu miały za złe związek z Heather, to ja po prostu wysiadam!
No, ulżyłam sobie!
Tak po prawdzie Linda też nie była lubiana z początku, ale przynajmniej nie występowały wtedy brzydko pachnące problemy rodzinne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 6:26 pm 
Offline
he was from the House of Lords

Rejestracja: Sob Paź 09, 2004 5:54 pm
Posty: 135
Miejscowość: Kraków
Nic nie sądzę o Heather,ponieważ nie czytam brukowców.Nie wierzę w to by Paul wydziedziczył swoje dzieci.To tylko głupie ploty.Paul dał i wciąż daje nam wspaniałą muzykę i wzruszenia z nią związane.

_________________
wojti


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: PIERDOŁY
PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 8:14 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Zastanawiam się czym w końcu zajmują się fani Paula .......czy konsumpcją jego muzyki..........czy jednak konsumpcją jego związku z Heater........... .
No i wydaje się że jednak konsumpcją bzdur, bo o to łatwiej aniżeli o zdobycie nowych płyt do kolekcji........
To że Paul ożenił się z Heater, dla mnie osobiście było bez znaczenia......ponieważ nie wnikam w szczegóły jego życia rodzinnego....a swoją drogą co możecie jej zarzucić.........jest ładna ( mam nawet jej rozbierane zdjęcia), młoda, mam nadzieję że kochają się z Paulem........więc o co chodzi.....przecież ONA nie zmuszała Paula do żeniaczki........
A rodzina ......z rodziną najlepiej na zdjęciach sie wychodzi.........
Tak że moi mili państwo..........szukajmy nowych wieści o tym, kiedy ukaże się nowa płyta, kiedy ruszy w trasę, a nie kiedy dziennikarze zaczną wyciągać brudy.............. .
ALL THE BEST !!!!!!!!!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 8:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
D O K Ł A D N I E Beatles!!!

To jest ich sprawa i moje zdanie tutaj jest takie samo jak w temacie o Yoko (fakt że wpływ Yoko na Johna był ogromny, ale nie wchodźmy w szczegóły, chodzi tutaj mi o proste znaczenie wątku). Z jednej strony jest ona -Heather- wybranką człowieka którego uwielbiam-Paula- i jakby nie patrzeć moze być to argument na plus, poza tym działa żywo na rzecz pokoju, rozbrojenia, whatever, no i to też dobrze i mło z jej strony, a z drugiej strony?? Z drugiej strony nie ma nic, nic co kazałoby mi jej nie lubić, no bo niby co to miałoby być?? Jakieś wycinki z głupich gazet, jak powiedział Beatles?? Nie bądźmy śmieszni i dajmy ludziom układać sobie życie po swojemu. Szanując ich szanujmy ich decyzje.

POKÓJ MIŁOŚĆ


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 11:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Greg, Beatles, nikt nie mówi tu o nie szanowaniu prywatności Paula, a ty Marku chyba za bardzo oddzielasz życie prywatne Paula od jego muzyki i wydawnictw. Ja mam też podejście takie, że płyty są najważniejsze, ale należy doecenić fakt jak życie prywatne artysty wpływa na jego formę artystyczną, nie mówiąc już o jego psychice. Skrajnym przykładem jest Cat Stevens, który jak zmienił swoje życie prywatne to w ogóle przestał nagrywać.
Należy interesować się życiem Paula, a nie tylko tym kiedy wyjdzie jego nowa płyta...
też Pokój i Miłość :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 9:46 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Pawełku najdroższy.........
Prawdziwy artysta nie pozwoli sobie ,aby jego życie rodzinne wpływało na formę artystyczną.......bez przesady.....czy uważasz że Paul w czasach bitelsowskich był żonaty........... nie i nic nie miało wpływu na to co tworzył.....pisał co chciał i jak chciał........ożenił się i nadal robił to samo.......został wdowcem....robił to samo.......ożenił sie powtórnie i dalej robi to samo.....jakoś nie widzę wpływu obcego ciała ,na jego karierę muzyczną......
A Cat....... bez komentarza...........nawet teraz się go czepiają.....

A interesować sie życiem Paula w wydaniu dziennikarskim ......to tak jak gdyby zaglądać mu codziennie w spodnie ,aby zobaczyć jakie majtki dzisiaj ma ubrane.........owszem o ile jest to wywiad z nim - to rozumiem....ale i to w poważnej gazecie... .
Podsumowując jednak wolę muzę od plotek............

KOCHAM CIĘ BRACIE...... :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 31, 2004 10:55 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
A ja się będę interesować życiem prywatnym Paula, bo się w nim kiedyś podkochiwałam! :D . A te majtki... no owszem... mogłabym wiedzieć, czemu nie?! :lol: :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 02, 2004 2:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
beatles napisał(a):
Pawełku najdroższy.........
Prawdziwy artysta nie pozwoli sobie ,aby jego życie rodzinne wpływało na formę artystyczną.......bez przesady.....czy uważasz że Paul w czasach bitelsowskich był żonaty........... nie i nic nie miało wpływu na to co tworzył.....pisał co chciał i jak chciał........ożenił się i nadal robił to samo.......został wdowcem....robił to samo.......ożenił sie powtórnie i dalej robi to samo.....jakoś nie widzę wpływu obcego ciała ,na jego karierę muzyczną......
A Cat....... bez komentarza...........nawet teraz się go czepiają.....

A interesować sie życiem Paula w wydaniu dziennikarskim ......to tak jak gdyby zaglądać mu codziennie w spodnie ,aby zobaczyć jakie majtki dzisiaj ma ubrane.........owszem o ile jest to wywiad z nim - to rozumiem....ale i to w poważnej gazecie... .
Podsumowując jednak wolę muzę od plotek............

KOCHAM CIĘ BRACIE...... :wink:

Dzięki za te wylewności :wink: :lol:

Wciąż się nie rozumiemy...
Chodzi mi o to, że jak facetowi dobrze się układa, to jest większa szansa, że będzie bardziej twórczy i energiczny (np. w wydawaniu nowych płyt, koncertowaniu, itp). Jak go baba będzie dołować to może to się źle skończyć. (Myślę, że własnie John 'przeszedł na emeryturę' w 1975 pod wpływem Yoko).
Ja wiem, że możemy opierać się tylko na tym co piszą gazety, ale przecież nie wszystko dziennikarze wysysają z palca. Chociaż część tego co piszą to prawda. Więc z tych strzępków można zawsze coś uskładać i dowiedzieć się....
Ja nie wiem czy Paul jest *bardzo* szczęśliwy z Heather. Znam opinie ludzi, którzy śledzą jego życie bardzo szczegółowo i mają pewne wątpliwości.... Dlatego ten wątek.... :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 07, 2004 5:52 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Marzanna napisał(a):
Nie lubię baby i już! A Paul chyba na głowę upadł biorąc sobie za żonę taką "siksę"!
- jest w wieku jego dzieci! - skandal!
.


Długo zwlekałem z napisaniem swojej opini.

Dla mnie skandalem jest wypisywanie takich tekstów. Może Marzanno byłabyś usatysfakcjonowana, gdyby Paul za partnerkę wybrał sobie babcię w ciepłych kapciach - przy kominku dziergającą na drutach.

Byłem na dwóch koncertach Paula i na własne oczy i własne uszy -widziałem i słyszałem jakiego umie dać czadu, więc nie wypominaj mu wieku.
Nie wiem. Może powinienem byc Tobie wdzięczny, że nie oskarżasz go jeszcze o pedofilię - no bo on w końcu sypia z taką "siksą " :oops: :oops: :oops:

I nie zapytał Ciebie, czy może jeszcze raz zostać ojcem :shock:

Zdrowo Ci się pomieszało
Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 07, 2004 6:13 pm 
Staszek napisał(a):
Dla mnie skandalem jest wypisywanie takich tekstów.


A dla mnie jest skandalem wypisywanie:
"Ale uważam, że gdyby ten typ sprzątnął wtedy Yoko to stałby się bohaterem, a tak jest znienawidzonym zabójcą"


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 08, 2004 1:00 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
gietek napisał(a):

A dla mnie jest skandalem wypisywanie:
"Ale uważam, że gdyby ten typ sprzątnął wtedy Yoko to stałby się bohaterem, a tak jest znienawidzonym zabójcą"


Zamieściłem taki tekst w poście "Zamachowcy". Mogłeś swoją opinię zamieścic tam.
To co zrobiłeś to zwykła manipulacja.

Więc zastanów się Szanowny Panie Moderatorze, czy jesteś tu od pilnowania porządku, czy od manipulowania faktami według własnego uznania.

Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 08, 2004 10:23 am 
To nie jest żadna manipulacja.

Poza tym, że jestem moderatorem, to dalej pozostaję zwykłym użytkownikiem i mogę pisać tak jak dawniej :p


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 08, 2004 2:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
jak dla mnie...podkreslam dla mnie ... skandalem jest wypisywanie obu nadmienionych tekstów. Ale oczywiscie nikomu nie bronię tego, bo to Wasze zdanie. Aczkolwiek mi by w życiu takie rzeczy przez gardło..przez palce nie przeszły. Pomijając oczywiście to że uwielbiam Yoko, i szanuje Heather :)

gorące pozdrowienia :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 09, 2004 8:26 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 25, 2004 9:57 am
Posty: 141
Miejscowość: Swarzędz koło Poznania
Oj, chyba fan fanowi wilkiem... :oops:
Proszę sobie uścisnąć prawice,bo jak Paul przyjedzie na koncert do Polski,to musimy być zgrani i pełni dobrych myśli.

Give peace a chance :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 09, 2004 9:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
gietek napisał(a):
Staszek napisał(a):
Dla mnie skandalem jest wypisywanie takich tekstów.


A dla mnie jest skandalem wypisywanie:
"Ale uważam, że gdyby ten typ sprzątnął wtedy Yoko to stałby się bohaterem, a tak jest znienawidzonym zabójcą"


Znam ten cytat, i nie
Staszek go de facto wymyślił....
faktycznie brzmi szokująco ale oddaje dużo prawdy co do nastawienia sporej grupy fanów wobec pani Ono. Też jej nie lubię, i ten cytat raczej mnie śmieszy, tzn myślę że jest w pewnym sensie dowcipny.
Jasne jest przecież, że ani Staszek ani ja nie chcemy niczyjej śmierci. Ten kto to twierdzi jest nienormalny bardziej niż ten głupio-śmieszny cytat.

Myślę, że najwidoczniej gietek ma jakiś problem co do Staszka ale chyba rodzaj ataku i miejsce gdzie ten atak nastąpił nie zostały dobrze dobrane.

A tak w ogóle, to jak mówi Agata, trzymajmy się razem. Nas fanów Beatlesów nie jest znowu aż tak dużo żeby się jeszcze dzielić.... :(

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 09, 2004 10:01 pm 
"Też jej nie lubię, i ten cytat raczej mnie śmieszy, tzn myślę że jest w pewnym sensie dowcipny"

Masz świetne poczucie humoru muszę przyznać :)

Pawel napisał(a):
Myślę, że najwidoczniej gietek ma jakiś problem co do Staszka ale chyba rodzaj ataku i miejsce gdzie ten atak nastąpił nie zostały dobrze dobrane.


A to interesujące. Mógłbyś mi wyjaśnić o co chodzi z tym problemem i atakiem oraz gdzie jeszcze go zauważyłeś na tym forum?


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 10, 2004 11:26 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
gietek napisał(a):
"Też jej nie lubię, i ten cytat raczej mnie śmieszy, tzn myślę że jest w pewnym sensie dowcipny"

Masz świetne poczucie humoru muszę przyznać :)

Pawel napisał(a):
Myślę, że najwidoczniej gietek ma jakiś problem co do Staszka ale chyba rodzaj ataku i miejsce gdzie ten atak nastąpił nie zostały dobrze dobrane.


A to interesujące. Mógłbyś mi wyjaśnić o co chodzi z tym problemem i atakiem oraz gdzie jeszcze go zauważyłeś na tym forum?

To co zrobiłeś już w tym wątku wystarczy żeby zauważyć, że coś Cię gryzie...
Poza tym jesteś bardzo arogancki i złośliwy w każdej wypowiedzi w tym wątku :arrow:
Nie Tobie oceniać moje poczucie humoru...

Myślę, że Moderator strony nie powinien kierować się emocjami, i atakować uczestników Boardu, to po prostu nie wypada.
(Rób to jak chcesz pod innym loginem, a jako Gietek-Moderator pozbądź się emocji i dawaj dobry przykład stonowanego zachowania, choćby nawet ktoś wypowiadał się głupio i irytująco.)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 10, 2004 5:31 pm 
Drogi Pawle, o tym co mnie "gryzie" opowiedział Ci już pewnie jeden osobnik, więc chyba wiem czemu włączyłeś się do tej dyskusji.

"jesteś bardzo arogancki i złośliwy w każdej wypowiedzi w tym wątku
Nie Tobie oceniać moje poczucie humoru... "


Jestem arogancki i złośliwy w 50% moich wypowiedzi na tym forum, ale nie Tobie to oceniać :)

Jako moderator tej strony mam takie same prawa jak Ty, więc nie pouczaj mnie proszę co mi wolno, a czego mi nie wolno. Joryk nie odrzuca emocji i jako administrator nie musi się logować jako ktoś inny, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

I przestań proszę z tymi atakami, 11 września dawno minął...


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY