Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 7:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 10, 2004 6:56 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Nawet nie wiedziałem, że Paweł właczył się tą dyskusję i o żadną interwencję go nie prosiłem.

gietek napisał(a):
Joryk nie odrzuca emocji i jako administrator nie musi się logować jako ktoś inny


Nie wiem co na to Joryk. Może sam się wypowie.
Ale z tego co widzę - do klasy jaką prezentuje Joryk jeszcze Tobie bardzo, bardzo daleko. Do tego trzeba dorosnąć i jeszcze trochę dłużej pożyć na tym świecie. Pyskowaniem tego nadrobić się nie da.

Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 10, 2004 9:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
gietek napisał(a):
Drogi Pawle, o tym co mnie "gryzie" opowiedział Ci już pewnie jeden osobnik, więc chyba wiem czemu włączyłeś się do tej dyskusji.

"jesteś bardzo arogancki i złośliwy w każdej wypowiedzi w tym wątku
Nie Tobie oceniać moje poczucie humoru... "


Jestem arogancki i złośliwy w 50% moich wypowiedzi na tym forum, ale nie Tobie to oceniać :)

Jako moderator tej strony mam takie same prawa jak Ty, więc nie pouczaj mnie proszę co mi wolno, a czego mi nie wolno. Joryk nie odrzuca emocji i jako administrator nie musi się logować jako ktoś inny, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

I przestań proszę z tymi atakami, 11 września dawno minął...


Słowo "osobnik" jest bardzo obraźliwe.
Rzeczywiście coś z Tobą nie tak...
Jeśli masz jakiś problem do tego "osobnika" to załatw to z nim sam na sam, a nie pokazuj (często młodym) ludziom jak nie nalęzy się zachowywać.
A jako moderator tym bardziej powinieneś świecić dobrym przykładem, a nie pokazywac swoje nerwy w nieelegancki sposób.
A propos Jryka i jego "emocji" to nie zauważyłem, żeby był tak arogancki i niegrzeczny jak Ty, drogi Gietku.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 10, 2004 9:58 pm 
Słowo osobnik to osobnik - bezimienne.
Ale... uderz w stół, a odezwą się nożyce...
Tak coś ze mną nie tak :) Jestem po prostu okropny...
Niesłychanie się tym wszystkim denerwuję i w ogóle jestem kiepskim moderatorem.
Jeżeli jeszcze Wam mało, to piszcie dalej.

P.S. Czy aureola Was czasem nie uwiera?


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 10, 2004 10:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Zgadzam się z Tobą, jesteś okropny.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 2:18 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Witajcie i...

...powiedzcie, czemu nikt z Was nie może tego skonczyc?? Dlaczego ktos nie powie, "ok... dajmy se spokój, przepraszam...". Naprawde niepotrafie tego zrozumiec zważywszy na to że nie kłócicie się nawet o jakieś zasadnicze kwestie, o coś istotnego, ale o jakieś pierdoły typu "kto zaczął".

Choć tak miedzy Bogiem a prawdą co zaczął?? Zaczął być arogancki, zaczął się wymądrzać??...też chyba nawet nie o to chodzi. O ile ja dobrze sledziłem ...to zaczęło się od tego że Gietek może troche nierozważnie i lekko zaczepnie podsumował jedną z wypowiedzi. A więc co???...zaczął cytować?? czy to też aż taki straszny grzech??

Nie chcę stawać po niczyjej stronie, i też tego nie zrobię....aczkolwiek trochę mi żal kiedy wszyscy najeżdżają na jedną osobę, tym bardziej, iż nie zauważyłem by ta osoba jakoś szczególnie wrogo nastawiona była do wszystkich na około... wrecz chyba przeciwnie.

Tak wiec pytam raz jeszcze...Was...drodzy Koledzy czy naprawde sensowne było tak głębokie tego rozstrząsanie...czy naprawdę widzicie w tym jakiś dalszy CEL?? Jeśli nie...to proszę...zakończcie to


A P E L U J Ę O P O K Ó J !!!!!!!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 4:27 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
greg napisał(a):
Witajcie i...

...powiedzcie, czemu nikt z Was nie może tego skonczyc?? Dlaczego ktos nie powie, "ok... dajmy se spokój, przepraszam...". Naprawde niepotrafie


Otóż Gregu pozwoliłem sobie kiedyś na Ob-LaDi Ob-La-Da ( Jakie mamy zboczenia ) na pewien żart, który Gietek przyjał jako zniesławienie. Dwukrotnie go przepraszałem go w prywatnych mailach. Trafiłem na beton. Poprosiłem Joryka o usunięcie postu.
A efekt jaki. Ja go unikam. A on tylko czeka , aby mi gdzieś dowalić, bo to niesłychanie mściwy gość. I tyle. Przykład masz powyżej.

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 12:17 pm 
Staszek napisał(a):
Otóż Gregu pozwoliłem sobie kiedyś na Ob-LaDi Ob-La-Da ( Jakie mamy zboczenia ) na pewien żart, który Gietek przyjał jako zniesławienie. Dwukrotnie go przepraszałem go w prywatnych mailach. Trafiłem na beton. Poprosiłem Joryka o usunięcie postu.
A efekt jaki. Ja go unikam. A on tylko czeka , aby mi gdzieś dowalić, bo to niesłychanie mściwy gość. I tyle. Przykład masz powyżej.


Oj Staszku, sprawa zostałą załatwiona po męsku, Ty usunąłeś post, ja też. Natomiast Tobie było najwyraźniej mało. Nie potrafię Cię rozgryźć.

Co do zawziętości i uporu... W ogóle mnie nie znasz, a piszesz o mnie takie rzeczy! Jesteś po prostu bezczelny. Źdźbło trawy w czyimś oku dostrzegasz, a belki we własnym nie widzisz.

Znowu zaczynasz! Greg prosił o zakończenie sprawy, a Ty znowu i znowu i znowu! Kto zaczął, kto jest winny, kto jest zły. Chyba w ogóle nie czytałeś wypowiedzi Grega?


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 10:51 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
Staszek napisał(a):
Marzanna napisał(a):
Nie lubię baby i już! A Paul chyba na głowę upadł biorąc sobie za żonę taką "siksę"!
- jest w wieku jego dzieci! - skandal!
.


Długo zwlekałem z napisaniem swojej opini.

Dla mnie skandalem jest wypisywanie takich tekstów. Może Marzanno byłabyś usatysfakcjonowana, gdyby Paul za partnerkę wybrał sobie babcię w ciepłych kapciach - przy kominku dziergającą na drutach.

Nie wiem. Może powinienem byc Tobie wdzięczny, że nie oskarżasz go jeszcze o pedofilię - no bo on w końcu sypia z taką "siksą " :oops: :oops: :oops:

I nie zapytał Ciebie, czy może jeszcze raz zostać ojcem :shock:

Zdrowo Ci się pomieszało
Staszek

Oj, długo tu nie zaglądałam a tu taki 'kwiatek' dla mnie! Już spieszę z ripostą:
- po pierwsze po to chyba powstał ten wątek, żeby się wypowiedzieć, co sądzimy o Heather. Czyżbym się myliła?
- po drugie trochę przymrużenia oka dla moich dywagacji! Nie są strice serio, co można było zauważyć po kolejnym poście, tym o majtkach Paula. No chyba że to też skandal o bieliźnie idola tak się wyrażać! :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 2:05 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
No to jesteś rozgrzeszona, przynajmniej u mnie :lol:

Pozdrawiam Staszek
P.S. Ale miejsce Heather chętnie byś zajęła, no nie? :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 8:56 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
Staszek napisał(a):
No to jesteś rozgrzeszona, przynajmniej u mnie :lol:

Pozdrawiam Staszek
P.S. Ale miejsce Heather chętnie byś zajęła, no nie? :wink:

Jasne! W końcu "siksa" jest w moim wieku! Jak śmiała mnie uprzedzić?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY