www.beatles.kielce.com.pl
https://beatles.kielce.com.pl/phpbb2/

Książka Miss O'Dell
https://beatles.kielce.com.pl/phpbb2/viewtopic.php?f=12&t=3881
Strona 1 z 1

Autor:  CharlesWilliams1978 [ Śro Mar 10, 2021 4:48 pm ]
Temat postu:  Książka Miss O'Dell

Czy ktoś czytał "Miss O'Dell"? Absolutnie uwielbiam tę książkę Chrisa O'Della, który pracował w Apple, był obecny na koncercie na dachu, zbliżył się do George'a i Pattie oraz Maureen, był tam, kiedy George powiedział Ringo, że jest zakochany w Maureen, był druhną na ślubie Pattie z Ericiem i vice versa, i oczywiście był tematem "Miss O'Dell" George'a. Bardzo dobra lektura i jedna z lepszych książek o Beatlesach, jak sądzę.

Inne moje ulubione to "Wonderful Today" Pattie (zawiera jednak pewne błędy w chronologii) i "John" Cynthii, która również ma dobrą przedmowę Juliana Lennona. Pochłonęłam wiele książek o Beatlesach - "The Love You Make" Petera Browna, "Loving John" May Pang, "Imagine This" Julii Baird (siostry Johna), "Shout" Phillipa Normana i "The Beatles" Huntera Daviesa. Przeczytałem nawet książkę Carol Bedford "Waiting for the Beatles" o życiu jako Apple Scruff!

Autor:  Argus9 [ Śro Mar 10, 2021 5:55 pm ]
Temat postu:  Re: Książka Miss O'Dell

CharlesWilliams1978 napisał(a):
Czy ktoś czytał "Miss O'Dell"? Absolutnie uwielbiam tę książkę Chrisa O'Della, który pracował w Apple, był obecny na koncercie na dachu, zbliżył się do George'a i Pattie oraz Maureen, był tam, kiedy George powiedział Ringo, że jest zakochany w Maureen, był druhną na ślubie Pattie z Ericiem i vice versa, i oczywiście był tematem "Miss O'Dell" George'a

Tak gwoli ścisłości - Chris O'Dell, to KOBIETA. Czy tytuł piosenki "Miss O'Dell" tego nie podpowiada?

Książki nie czytałem, więc nie wiem, czy są w niej zamieszczone jakieś zdjęcia (czyżby nie?), ale dołączam wspólne zdjęcie George'a Harrisona i Miss Chris O'Dell :)

Image


PS. A to tylna część okładki wspomnianej książki – jest zdjęcie AUTORKI i w opisach wszędzie piszą "she".

Image

Autor:  Noelka [ Śro Mar 10, 2021 11:18 pm ]
Temat postu:  Re: Książka Miss O'Dell

Może po poradzie dietetycznej reklamowanej przez użytkownika CharlesWilliams1978 Chris O'Dell zmieniła płeć? :) Reklama usunięta, ponieważ nie zawiera porady jak po diecie zamienić się w Beatlesa :)

Autor:  Noelka [ Czw Lis 09, 2023 11:07 am ]
Temat postu:  Re: Książka Miss O'Dell

Ty tak na serio pytasz? Jeśli tak, to nie ma po polsku.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/