Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Książka Miss O'Dell
PostWysłany: Śro Mar 10, 2021 4:48 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Śro Mar 10, 2021 1:55 pm
Posty: 1
Czy ktoś czytał "Miss O'Dell"? Absolutnie uwielbiam tę książkę Chrisa O'Della, który pracował w Apple, był obecny na koncercie na dachu, zbliżył się do George'a i Pattie oraz Maureen, był tam, kiedy George powiedział Ringo, że jest zakochany w Maureen, był druhną na ślubie Pattie z Ericiem i vice versa, i oczywiście był tematem "Miss O'Dell" George'a. Bardzo dobra lektura i jedna z lepszych książek o Beatlesach, jak sądzę.

Inne moje ulubione to "Wonderful Today" Pattie (zawiera jednak pewne błędy w chronologii) i "John" Cynthii, która również ma dobrą przedmowę Juliana Lennona. Pochłonęłam wiele książek o Beatlesach - "The Love You Make" Petera Browna, "Loving John" May Pang, "Imagine This" Julii Baird (siostry Johna), "Shout" Phillipa Normana i "The Beatles" Huntera Daviesa. Przeczytałem nawet książkę Carol Bedford "Waiting for the Beatles" o życiu jako Apple Scruff!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 10, 2021 5:55 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
CharlesWilliams1978 napisał(a):
Czy ktoś czytał "Miss O'Dell"? Absolutnie uwielbiam tę książkę Chrisa O'Della, który pracował w Apple, był obecny na koncercie na dachu, zbliżył się do George'a i Pattie oraz Maureen, był tam, kiedy George powiedział Ringo, że jest zakochany w Maureen, był druhną na ślubie Pattie z Ericiem i vice versa, i oczywiście był tematem "Miss O'Dell" George'a

Tak gwoli ścisłości - Chris O'Dell, to KOBIETA. Czy tytuł piosenki "Miss O'Dell" tego nie podpowiada?

Książki nie czytałem, więc nie wiem, czy są w niej zamieszczone jakieś zdjęcia (czyżby nie?), ale dołączam wspólne zdjęcie George'a Harrisona i Miss Chris O'Dell :)

Image


PS. A to tylna część okładki wspomnianej książki – jest zdjęcie AUTORKI i w opisach wszędzie piszą "she".

Image

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 10, 2021 11:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Może po poradzie dietetycznej reklamowanej przez użytkownika CharlesWilliams1978 Chris O'Dell zmieniła płeć? :) Reklama usunięta, ponieważ nie zawiera porady jak po diecie zamienić się w Beatlesa :)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 09, 2023 11:07 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Ty tak na serio pytasz? Jeśli tak, to nie ma po polsku.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY