Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 11:06 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 9:04 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
HELP YOURSELF - JULIAN LENNON

Na początku powiem, że jest to jedna z lepszych płyt jaką kiedykolwiek słuchałem. Stawiam ją na równo z najlepszymi płytami The Beatles... Polecam ją każdemu (np. prezent na początek wakacji). Cała płyta sprawia wrażenie bardzo bajecznej, jest romantyczna i można przy niej odpłynąć daleko w swoje marzenia. Wierzcie mi, niektóre utowry potrafią naprawdę wydusić parę łezek na poliku.

Rebel King - 4 - Pierwszą piosenkę usunąłbym z płyty, gdyż jest to zdecydowanie najsłabsza piosenka. Czasami próbująca mnie porwać gitara elektryczna wcale mnie nie porywa. Przerost treści nad formą. Tekst taki sobie. Porusza do reflekcji jednynie zdanie Shoot Shoot The Rebel King Down (wiadomo chodzi o John'a). Piosenka nudzi... Jest zbyt długa.

Saltwater - 10- Anielski głos (bardzo podobny do głosy John'a) klimacik zbliżony do Grow Old With Me (przynajmniej mi się tak wydaje). Craig David może się schować!!! Piosenka do której wraca się codziennie. Końcówka piękna (prawie tak dobra jak w Tug Of War) . Gitarka przepiękna!!! Długo chodzi po głowie"What will i think of me the day that i die saltwater wells in my eyes".

Get A Life - 10 - Cóż mogę napisać... Dynamiczny kawałek. Słychać w tym nagraniu prawdziwego ducha Beatlesów.

Would You - 6 - Piosenka początkowo dość morska. Słychać grzmoty, jakąś łódkę na brzegu jeziora i mewy. Wstęp lepszy od całej piosenki. Lekko romantyczny kawałek dla mnie może być

Maybe I Was Wrong - 8- Maybe I Was Wrong To Belive It Was You... pięknie powiedziane... piosenka sprawia wrażenie lekko sztucznej. Piękny tekst ;-) To BYŁ HICIOR!

Help Yourself - 10- bez dyskusji! Kawałek wyjęty chyba z jakiegoś filmu. Piękne muzyczne tło, świetnie zaśpiewane.

Listen - 9 - jedyny kawałek (oprócz imaginary), który znałem wcześniej a nie wiedziałem, że to jest Juliana.

Other Side Of Town - 10 (a nawet 15) - ja sam obecnie nagrywam teledysk i nową wersję tej piosenki (skończę ją pewnie dopiero grubo po wakacjach). Życzcie mi powodzenia i wytrwałości.

New Physics Rant - 7 - nie do końca w moim guście

Take Me Home - 10 (a nawet 14) - to tym utworem powinien zaczynać się album. Ja osobiście słuchałem tego kawałka z 40 razy (coś jak Sun King lub All Things Must Pass). Przeprzeprzeprzeprzeprzepiękna piosenka. 9 Cud świata (ósmym jestem ja :-) )!

Imaginary Lines - 8 - czegoś tu brakuje... Chórki są "przymulone". Tą piosenkę zna każdy.



Keep The People Working - 2 - ten numer powinien z hukiem wylecieć z albumu. Kiepskie!!!


średnia to aż 7,8 (a bez pierwszego i ostatniego kawałka aż 8,8) Ta płyta jest tak dobra jak Flaming Pie i Flowers In The Dirt !!! Chcecie mieć lepsze wakacje? To na co czekacie, lećcie do sklepu!

Co to znaczy Let Them Fish! <-- to jest w Personal Thanks


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY