Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 6:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 5:25 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
patrzcie no, niby taka z pozoru niewinna stronka, a jednak mówi o mnie samą prawdę!!! Ach ta dzisiejsza technika :lol:

PS. Zastanawiałem się skąd ona to wie i wiem! To na pewno sprawka tych ludzi z FBI oni od dawna mnie śledzą :-) serio mówię :oops:

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 8:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Tomek napisał(a):
Michelle napisał(a):
Coraz mniej z tego wszystkiego rozumiem. :roll: Post Kasi to był tylko link do stronki, na której Joryk informuje co zrobić w przypadku zapomnienia hasła na stronkę lub forum. Nie widzę w tym niczego co mogłoby dotyczyć Ciebie Pawle, ani też wytykaniem czegokolwiek. Nie rozumiem więc dlaczego ostatni Twój post był w stosunku do niej ironiczny. Ty przypomniałeś Funny Bum co należy zrobić, a Kasia dodała do tego odpowiedni link. Po co zaczynać wszystko do nowa? :?
Zostawcie już swoje spięcia i konflikty na bok. Przecież mineło już tyle czasu. Ludzie jakoś zawsze potrafią się dogadać. Choćby nie wiem jak byli różni od siebie. O ile chcą się dogadać.
A jeśli nie chcecie w ogóle się ze sobą kontaktować to chyba wystarczy po prostu nie wchodzić sobie w drogę.
To nie jest atak na żadną ze stron i bardzo nie chciałabym, żeby ktoś się teraz na mnie za te słowa obraził. Ja tego całego sporu nie znam od środka, ani od źródeł. Jednak czy na prawdę nie uważacie, że wystarczy już kłótni?



Widzisz ,dla mnie to nie jest kłotnia tylko dogryzanie w tylek jednej strony.

Widzimy ze Kaska nie sprzecza sie i nie dyskutuje. Poodchodzi do tego z luzem i brawa za to... :?:
Poczekajmy na wypowiedż Pawła! :roll:



Pozdrawiam

Obawiam się, że Pawel nie będzie się już specjalnie nad tym rozwodził.
Wyjaśniłem już dość jasno dlaczego zdenerwowała mnie wypowiedź FunnyBum, i dlaczego uważam, że należy wytknąć złe zachowanie FunnyBum (który ośmieszył *nas wszystkich*) zamiast przypominać mi jakieś wycinki z regulaminu Stronki i usprawiedliwiać FunnyBum, że musiał się na nowo zarejestrować.
FunnyBum zrobił sobie jaja z nas wszystkich....... a "Pawel dogryzł *znowu* Kasi".
Zamiast doszukiwać się mojego "dogryzania w tyłek jednej stronie", to może lepiej skup się na tym jak FunnyBum dogryzł nam wszystkim w tyłek :idea:
Puk puk w czółko, Tomku.

Her Majesty's a pretty nice girl... :wink: :P :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Wto Sty 10, 2006 8:58 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 8:40 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Hmmm... nie czuję się ośmieszony przez FunnyBum :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 9:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
kalosz napisał(a):
Hmmm... nie czuję się ośmieszony przez FunnyBum :)

Pewnie dlatego, że niewiele jak dotąd zrobiłeś dla tej Stronki :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 9:11 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Pawel napisał(a):
kalosz napisał(a):
Hmmm... nie czuję się ośmieszony przez FunnyBum :)

Pewnie dlatego, że niewiele jak dotąd zrobiłeś dla tej Stronki :D


A co ma wspólnego jedno z drugim przyjacielu? :)
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 9:12 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Cytuj:
Obawiam się, że Pawel nie będzie się już specjalnie nad tym rozwodził.
Wyjaśniłem już dość jasno dlaczego zdenerwowała mnie wypowiedź FunnyBum, i dlaczego uważam, że należy wytknąć złe zachowanie FunnyBum (który ośmieszył *nas wszystkich*) zamiast przypominać mi jakieś wycinki z regulaminu Stronki i usprawiedliwiać FunnyBum, że musiał się na nowo zarejestrować.
FunnyBum zrobił sobie jaja z nas wszystkich....... a "Pawel dogryzł *znowu* Kasi".
Zamiast doszukiwać się mojego "dogryzania w tyłek jednej stronie", to może lepiej skup się na tym jak FunnyBum dogryzł nam wszystkim w tyłek
Puk puk w czółko, Tomku.



Hmm zdenerwowało Cie ,no wiesz jesli Ty takie sprawy bierzesz na powaznie :roll: ...olej to...moja rada :wink: A tak po drugie FunnyBum nie chciał *nas wszystkich* obrazic z reszta w nastepnym poscie wytłumaczyl o co chodzi :roll: Oki było mineło...niech pojdzie w zapomnienie okej Pawle? :)


Cytuj:
Pewnie dlatego, że niewiele jak dotąd zrobiłeś dla tej Stronki


Hej hej a co to na tym forum liczy sie kazdy za to ile zrobił? :evil: Dla mnie karygodne myslenie i nie godne dla twej Osoby!!!

pzdr i respekt :D



P.S "kaloszu" :wink: robisz wiele poniewaz jestes z nami tutaj!

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 9:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
kalosz napisał(a):
Pawel napisał(a):
kalosz napisał(a):
Hmmm... nie czuję się ośmieszony przez FunnyBum :)

Pewnie dlatego, że niewiele jak dotąd zrobiłeś dla tej Stronki :D


A co ma wspólnego jedno z drugim przyjacielu? :)
Pozdrawiam.


A to, mój przyjacielu, że gdybyś władował w tę
Stronę setki godzin, często żmudnej pracy szukania różnych materiałów po różnych publikacjach, po Internecie, podawał różne linki, odpowiadał na wiele pytań, nierzadko wysyłał płyty różnym Użytkownikom, oraz robił wiele innych pożytecznych rzeczy, to wkurzyłoby Ciebie też, jak ktoś kto ma dwa posty mówi, że na tej Stronce nie można liczyć na pomoc.
(A jęsli by Cię to nie wkurzyło, to nie mamy o czym rozmawiać)

(Ta odpowiedź skierowana jest nie tylko do Kalosza, ale również do Tomka.)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 9:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Pawle, każdy tutaj coś robi dla stronki. Jedni uczestnictwem, inni przeglądaniem :wink: inni większym udziałem... inni moderowaniem. :wink: Każdy coś wnosi (nawet te wasze trolle :wink: ja tego nie powiedziałam... :wink: :lol: ). Gdyby kogoś nie było już byłoby bardziej ubogo. A Funnybum powiedział co powiedział, potem jak mi się zdaje wytłumaczył i już. Ten ogromny off-top w tym miejscu powinien był się zakończyć.
A tymczasem powróćmy do tematu (ha! ciekawe kto pamięta jaka była jego treść :lol: ) a mianowicie - napisy do "How I Won The War".
Ciągle szukam, liczę jednak, że ktoś z Was odnajdzie je wcześniej. :wink:
Pozdrawiam ciepło w ten chłodny dzień,
Magda.
:D

PS: Jeśli macie jakieś wątpliwości czy chcecie coś skomentować z przyczyny tego posta, to proszę, nie zbaczajmy tu z tematu. Po to są "Wolne Pogaduchy" na obladi oblada. Heheh od kiedy założyłam ten wątek, żeby zmniejszyć ilość off-topic`ów paradoksalnie zaczęło się ich robić coraz więcej. :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle Wto Sty 10, 2006 9:26 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 9:23 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Pawel napisał(a):
kalosz napisał(a):
Pawel napisał(a):
kalosz napisał(a):
Hmmm... nie czuję się ośmieszony przez FunnyBum :)

Pewnie dlatego, że niewiele jak dotąd zrobiłeś dla tej Stronki :D


A co ma wspólnego jedno z drugim przyjacielu? :)
Pozdrawiam.


A to, mój przyjacielu, że gdybyś władował w tę
Stronę setki godzin, często żmudnej pracy szukania różnych materiałów po różnych publikacjach, po Internecie, podawał różne linki, odpowiadał na wiele pytań, nierzadko wysyłał płyty różnym Użytkownikom, oraz robił wiele innych pożytecznych rzeczy, to wkurzyłoby Ciebie też, jak ktoś kto ma dwa posty mówi, że na tej Stronce nie można liczyć na pomoc.
(A jęsli by Cię to nie wkurzyło, to nie mamy o czym rozmawiać)

(Ta odpowiedź skierowana jest nie tylko do Kalosza, ale również do Tomka.)



Rozumiem(y)....z mojej strony całuski Pawełku :D


pzdr

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Dziwny sie ten temat zrobił Funny rzucił jakąś jawną kpinę, godną pogardy (o czym wiedzą Ci którzy na tej stronie dużo skorzystali i wyciagneli kilometry wiedzy np. ja). Dlatego sądzę iż Paweł jak najsłuszniej go skrytykował, dopisek o Kasi mogłoby nie być, ale sądzę że to jest Ich prywatna sprawa i to Oni miedzy sobą powinni ją rozwiązywać.

pozdrawiam Was

PS
O napisach do "war" nic mi nie wiadomo niestety :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 11:39 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Dzięki Greg, dzięki też Tomek.. za zrozumienie, w końcu.

Jakiś FunnyBum wyskakuje nagle jak filip z konopii z jakąś idiotyczną wstawką.
Michelle, ja, Maveric, Karolka próbujemy gościa stemperować, bo obraził wielu z nas (może nie Kalosza, ale nie dbam o to)
a tu nagle FunnyBum dostaje wsparcie ze strony moich zagorzałych oponentów.
Usiąść i płakać...

Jeszcze raz dzięki :D


A jeśli chodzi o napisy, spędziłem trochę czasu :wink: w Sieci i przeszukałem Googla i Altavistę i nie znalazłem nic poza podanym już tu przeze mnie obfitym fragmentem (patrz strona 1)
Myślę jednak, że prędzej czy później coś się znajdzie :D

pzdr
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 11:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ja coś na Emule znalazłam, ale nie wiem kiedy i czy w ogóle to ściągnę, bo są tylko 3 źródła.... pożyjemy, zobaczymy. :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 11, 2006 7:47 am 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Wtrącę i ja kilka słów. Napisałam odnośnik nie żeby dopiec Pawłowi (gdyby tak było, wstawiłabym odpowiedni komentarz, zresztą dopiekanie jemu nie jest moim celem życiowym), ale żeby wyjaśnić, iż admin i Modzi nie są w stanie pomóc w przypomnieniu hasła. To wszystko! Podejrzewam, że gdyby napisała inna osoba ten link, nie byłoby szumu, ale to tylko moje podejrzenia.
Oświadczam, że nie popieram głupiego tekstu Funnybum.
Dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam
Kasia


Ostatnio edytowany przez Kasia, Śro Sty 11, 2006 6:01 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 11, 2006 9:50 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Dziękuję za niepopieranie wypowiedzi FunnyBum :D
Szkoda, że nie zajęłaś tak jasno takiego stanowiska w tamtym poście. Wyglądało to jakbyś chciała mi coś udowodnić, a nie puknąć w czoło FunnyBum. Stąd była moja uwaga o braku "przenikliwości".
I zapewniam, że nawet gdybyś to nie była Ty, tylko ktokolwiek inny, czułbym się tak samo rozgoryczony.
Dzięki :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 11, 2006 5:35 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Cytuj:
bo obraził wielu z nas (może nie Kalosza, ale nie dbam o to)


Rzeczywiscie, pewnie jestem tutaj za krótko, żeby tekst "Zabawnej Dupy" (bo tak to chyba trzeba tłumaczyć :) ) mnie obraził. Wkurzył mnie, owszem, ale na pewno nie "ośmieszył" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 15, 2006 9:55 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Powiem Wam coś - Peace for everyone :D
Taka dyskusja nie ma sensu. FunnyBum napisał coś głupiego i niewątpliwie przykrego dla tych, którzy zawsze starają się pomóc innym forumowiczom. I na tym się skończyło, bo jak widzicie nie napisał już nic więcej.
A możliwe, że napisał to specjalnie, dla zgrywu albo po prostu zachciało mu się byc w centrum uwagi. Zdarza się, że ludzie piszą hasła w stylu "Beatlesi do dupy", a potem czekają ile osób napisze, ze to nieprawda :) :D
Wierzcie mi, są tacy co pojawiają się na forum raz, piszą coś denerwującego i znikają. A ludzie się przez nich niepotrzebnie kłócą.
Moze sie mylę, ale "ZabawnaDupa" :D (brawo kaloszu :wink: ) był własnie taka osobą.

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 4:22 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Karolka napisał(a):
Powiem Wam coś - Peace for everyone :D
Taka dyskusja nie ma sensu. FunnyBum napisał coś głupiego i niewątpliwie przykrego dla tych, którzy zawsze starają się pomóc innym forumowiczom. I na tym się skończyło, bo jak widzicie nie napisał już nic więcej.
A możliwe, że napisał to specjalnie, dla zgrywu albo po prostu zachciało mu się byc w centrum uwagi. Zdarza się, że ludzie piszą hasła w stylu "Beatlesi do dupy", a potem czekają ile osób napisze, ze to nieprawda :) :D
Wierzcie mi, są tacy co pojawiają się na forum raz, piszą coś denerwującego i znikają. A ludzie się przez nich niepotrzebnie kłócą.
Moze sie mylę, ale "ZabawnaDupa" :D (brawo kaloszu :wink: ) był własnie taka osobą.



Kurde,ale ja sie "doczepiłem" do Pawła za te uwagi w strone >>>>Kasi <<<<a nie o FunnnyBum czy jak takm :roll:



pzdr

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 7:08 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Tomek napisał(a):
Karolka napisał(a):
Powiem Wam coś - Peace for everyone :D
Taka dyskusja nie ma sensu. FunnyBum napisał coś głupiego i niewątpliwie przykrego dla tych, którzy zawsze starają się pomóc innym forumowiczom. I na tym się skończyło, bo jak widzicie nie napisał już nic więcej.
A możliwe, że napisał to specjalnie, dla zgrywu albo po prostu zachciało mu się byc w centrum uwagi. Zdarza się, że ludzie piszą hasła w stylu "Beatlesi do dupy", a potem czekają ile osób napisze, ze to nieprawda :) :D
Wierzcie mi, są tacy co pojawiają się na forum raz, piszą coś denerwującego i znikają. A ludzie się przez nich niepotrzebnie kłócą.
Moze sie mylę, ale "ZabawnaDupa" :D (brawo kaloszu :wink: ) był własnie taka osobą.



Kurde,ale ja sie "doczepiłem" do Pawła za te uwagi w strone >>>>Kasi <<<<a nie o FunnnyBum czy jak takm :roll:



pzdr


Wiem :D :wink: Ale dyskusja się zaczęła od głupiego komentarza FB na temat tego forum, co nie? :)

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 6:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
No i znalazlo sie :wink: . Napisy angielskie. Wrzucilem je na strone, wiec bezpiecznie tam sobie beda lezakowac i dostepne beda 24 godziny na dobe :wink:

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY