Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 6:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 01, 2004 10:46 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Słuchajcie, od dłuższego czasu szukam książki, w której byłaby zawarta KOMPLETNA dyskografia Beatlesów, zawierająca numery katalogowe analogów, numery matryc wytłoczonych na płycie, najlepiej zdjęcia etykiet z płyt i okładek. W sieci jest sporo takich stron i nie ukrywam, ze mam kilka niezłych odnośników zapisanych, ale niestety nie ma tam wszystkiego. Nie ma na przykład zdjęc wszystkich demo singli..no po prostu nie ma wszystkiego.
Nie wiem, czy taka pozycja wogóle jest dostępna na rynku, czy ktoś z Was wie coś na ten temat? Nie musi być po polsku, a jesli jest dostępna za granica, to też bym prosił o informację jakos bym to zciągnął. W Londynie będe w listopadzie, to poszukam, ale już patrzyłem i kicha.

Jeśli ktoś z Was coś wie na ten temat, to super.
pozdrowienia

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 03, 2004 9:31 am 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Nie Maj 30, 2004 11:48 am
Posty: 58
Miejscowość: Olsztyn, a w zasadzie okolica tegoż
Witam.
Osobiście tworząc analogową kolekcję FabFour też mi brakuje takiego wydawnictwa. Korzystam z internetu, oraz z książek -
1."The Beatles - Here, There And Everywhere" aut. M.Walaschek & W.Pelz - wydana przez Modern Music Cologne w 1983 - całkiem niezły przewodnik po vinylach z całego świata, niestety zdjęcia b&w, numerów matryc też nie ma
2. Seria Rock&Roll Reference series - Różne tytuły co do dyskografii - m.in. "All together now", "The Beatles Again", "Listening to The Beatles"- tu o analogowych bootlegach jest bardzo dużo. wyd. Popular Culture INK.
Niestety, bardzo ciężko jest te pozycje znależć, bo nie były wznawiane od nastu... lat (albo i nawet więcej :-( ) - one były wydawane do poczatku lat 90-tych (chyba)
Mam też sporo własnych informacji zebranych przez "lata" praktyki - mogę pomóc.
Aha - jeśli chodzi o dyskografię USA, to niedawno ukazały się znakomite pozycje na ten temat -
1. Beatles records on Vee-Jay
2. The Beatles' Story on Capitol Records vol. 1 & 2
3. The Beatles on Apple Records
4. The Beatles Solo on Apple Records'
- wartość kompletu ktych książek to ok. 250$ :D - ale zawierają chyba to czego poszukujesz (z resztą i ja też, ale na razie nie nabyłem, bo jest jeszcze trochę vinylu...), te pozycje sprzedają wysyłkowo - poszukaj na www.beatle.net
Pozdrawiam i życzę miłych poszukiwań.
Marcin


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY