Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 7:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 8:07 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Zgłaszam się do z pilną prośbą o udostępnienie pliku z londyńskimi lokacjami miejsc związanych z Beatlesami.

O ile pamiętam, to ten plik był już udostępniany tu na forum, ale:
1) Miałem go, ale zgubiłem :oops: :lol:
2) Udostępniony był chyba przez yousendit (nie jestem tego pewien), a więc link jest już nieaktywny
3) Nie mogę znaleźć tego wątku na naszym generalnie uporządkowanym forum :wink:

A śpieszy mi się, bo mój tata leci jutro rano na 3 dni do Londynu i chciałem go wysłać w kilka "moich" miejsc 8) :lol:

Coś mi chodzi po głowie, że to Greg udostępnił ten plik, a jeśli się mylę to sorry :)

GREG RATUJ !!!! :D

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 8:21 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... php?t=1285

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Wielkie dzięki :)

Czyli jednak wszystko pokręciłem :oops:

Nie Greg tylko Macho i nie przesyłane przez yousendit. A link w dalszym ciągu działa.

Czas mija, a pamięci nie przybywa... :lol:

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2006 12:16 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
powiedz tacie żeby zrobił jakieś pamiątkowe zdjęcia i je potem prześlij ;) wszyscy sobie chcemy popatrzeć na Beatlesowskie miejsca :)
(wiem że są google, ale jednak czyjeś zdjęcia - osoby z forum - a te z googli to różnica, nie ? ;))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2006 1:09 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Winter napisał(a):
powiedz tacie żeby zrobił jakieś pamiątkowe zdjęcia i je potem prześlij ;) wszyscy sobie chcemy popatrzeć na Beatlesowskie miejsca :)
(wiem że są google, ale jednak czyjeś zdjęcia - osoby z forum - a te z googli to różnica, nie ? ;))


Spróbowałem go wysłać na Abbey Road (zaznaczyłem mu na mapie), żeby zrobił zdjęcie na pasach, ale nie zdziwię się jak przywiezie zdjęcie wykonane w niewłaściwą stronę, na niewłaściwym przejściu, albo jeszcze gorzej - bez żadnego z Beatlesów przechodzących przez ulicę :!: :lol:

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2006 3:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
hans80 napisał(a):
Spróbowałem go wysłać na Abbey Road (zaznaczyłem mu na mapie), żeby zrobił zdjęcie na pasach, ale nie zdziwię się jak przywiezie zdjęcie wykonane w niewłaściwą stronę, na niewłaściwym przejściu, albo jeszcze gorzej - bez żadnego z Beatlesów przechodzących przez ulicę :!: :lol:


Nie, jak ma nie być Beatlesa, to nie wiem, czy chcemy (żart, żart!). Na Abbey Road nie ma tak wielu przzejść do wyboru;) Tylko jedyny problem jest taki, że trzeba dość szybko przechodzić, bo tam cały czas jeżdżą samochody i śliiiiiiiiczne czerwone autobusy, oczywiście piętrowe:D Jest to w każdym razie dość niebezpieczna sprawa:) Ale warto wziąć markera i się podpisać na murku przy studiu (tabliczka jest za wysoko i się nie da:( )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2006 4:18 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
ładnie to tak murki przy studiu niszczyć ? no chyba że jest zezwolenie dla Beatlefanów ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2006 4:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Winter napisał(a):
ładnie to tak murki przy studiu niszczyć ? no chyba że jest zezwolenie dla Beatlefanów ;)

Ten murek jest już tak pomazany, że mu nie zaszkodzi;) Ja się podpisałam dwa razy i to na różowo, żeby było fajnie:D A kiedyś była tam taka tablica Abbey Road i było mnóóóóóóóóóóóóóswto podpisów, ale albo ktoś ją sobie wziął, albo zabrali jacyś ważni ludzie:( Może Królowa sobie powiesiła na ścianie;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2006 6:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Audrey napisał(a):
Winter napisał(a):
ładnie to tak murki przy studiu niszczyć ? no chyba że jest zezwolenie dla Beatlefanów ;)

Ten murek jest już tak pomazany, że mu nie zaszkodzi;) Ja się podpisałam dwa razy i to na różowo, żeby było fajnie:D A kiedyś była tam taka tablica Abbey Road i było mnóóóóóóóóóóóóóswto podpisów, ale albo ktoś ją sobie wziął, albo zabrali jacyś ważni ludzie:( Może Królowa sobie powiesiła na ścianie;)

Kiedyś o tym murku słyszałam i zastanawiałam się, czy to aby na pewno WSZYSTKIM uchodzi na sucho... czy komuś kiedyś nie udzielili reprymendy za mazanie. ;) Bo szczerze mówiąc, jeśli kiedykolwiek (raczej nierealne ;)) wyjadę do Anglii, to wiadomo, co odwiedzę i co będę chciała pomazać. :P

Karolu, czekamy na jakieś wrażenia (choćby spisane przez ciebie) z pobytu twojego taty w ojczyźnie Fab Four. :) I ze swojej strony życzę udanej podróży. :)

PS Nawet sobie sprawy nie zdajecie ile nam dowalili roboty w szkole tuż przed samym egzaminem (też sobie wybrali "wspaniały" moment :?).
Na jutro np. muszę wykuć na blachę ponad 4 strony Pana Tadeusza (koncert Jankiela) na recytację... :shock: :roll: ciekawe, bardzo ciekawe jak mam to zapamiętać. :lol: Nie wspomnę już o klasówkach, a raczej o ich zatrzęsieniu i o 4/5 wypracowaniach... :roll: Także przepraszam, że na większość tematów nie odpowiedziałam, ale dziś za Chiny ludowe się nie wyrobię. :P
Tyle ciekawych wątków, a czasu brakuje. :?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 8:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Hmmm.... Moja nauczycielka angielskiego jedzie teraz za niedługo do Londynu. To może ja ją też poproszę o parę zdjęć? Może jakoś znajdę sposób na wklejenie ich tutaj. Co Wy na to? :wink:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 5:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
nawet nie pytaj - jasne ze chcemy !


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY