Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 12:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ratujcie - TROJAN!!!
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 3:30 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
RATUNKU!!!
Prosze o pomoc zorientowanych komputerowo.

Jakis wyjatkowo up*******y trojan zagoscil na moim komputerze. Trojan horse click.BWK sie zwie. Komentowalam sprawe juz w innym watku, sprawa o tyle wazna, ze zamiescilam linki yousenditowe, w zasadzie to jeszcze kilka godzin zanim komputer zaczal mi sie "kopac", ale nie mam pojecia, czy sa zawirusowane, czy nie, i nie umiem skanowac obiektow, ktore znajduja sie w sieci.. Jesli umiecie, to czy mozecie sprawdzic? Mniej wiecej w polowie strony zaczynaja sie linki, nizej tez moj poprzedni post o trojanie.
http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... 4&start=20

Wydawalo mi sie ze moj program antywirusowy mi go usunal (czy tez "wyleczyl") - mam AVG Anti Virus. Tak przynajmniej glosil. Jednak po zrestartowaniu komputera i ponownym skanowaniu - dokladnie to samo. Probowalam kilka razy - antywir wirusa mi wylapuje i zdaje sie, ze tylko "izoluje", ale nastepne skanowanie znow ujawnia "konika". Co mam zrobic? Wejsc do folderu i recznie skasowac plik? To raczej nic nie da, prawda?

Sprobuje jeszce sciagnac MKS_vira, zobaczymy... Ale macie jakies sugestie?

Posluguje sie zazwyczaj Mozilla, chyba ze na stronach, ktore otwieraja sie tylko przez IE. Mam Windows ME (ponoc najgorszy z mozliwych, ech...).


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY