Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 3:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 5:59 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Drodzy forumowicze!
Czy mozecie oswiecic ignorantce komputerowej? Chodzi o program You send it (w tym drugim mozna tylko do 40 MB). Wlasnie zalozylam sobie tam konto. Widze, ze jesli chce zaladowac plik, musze napisac jakies konkretne adresy. To jak zamiast tego dostac adres tego pliku i zamiescic w swoim, np. poscie, na forum? Wpisac swoj adres mailowy, a nastepnie, po otrzymaniu maila (bo to chyba tak sie odbywa) skopiowac adres pliku??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Drodzy forumowicze!
Czy mozecie oswiecic ignorantce komputerowej? Chodzi o program You send it (w tym drugim mozna tylko do 40 MB). Wlasnie zalozylam sobie tam konto. Widze, ze jesli chce zaladowac plik, musze napisac jakies konkretne adresy. To jak zamiast tego dostac adres tego pliku i zamiescic w swoim, np. poscie, na forum? Wpisac swoj adres mailowy, a nastepnie, po otrzymaniu maila (bo to chyba tak sie odbywa) skopiowac adres pliku??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ringo napisał(a):
Drodzy forumowicze!
Czy mozecie oswiecic ignorantce komputerowej? Chodzi o program You send it (w tym drugim mozna tylko do 40 MB). Wlasnie zalozylam sobie tam konto. Widze, ze jesli chce zaladowac plik, musze napisac jakies konkretne adresy. To jak zamiast tego dostac adres tego pliku i zamiescic w swoim, np. poscie, na forum? Wpisac swoj adres mailowy, a nastepnie, po otrzymaniu maila (bo to chyba tak sie odbywa) skopiowac adres pliku??


Dokładnie tak jak mówisz :) Przynajmniej ja tak do tej pory robiłem, tzn wysyłałem na swój adres mejlowy i jakoś się udawało :D

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:29 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
O rany. Gramatycznie swietnie mi sie to zdanie udalo. ;)
Na poczatku chcialam napisac "Czy mozecie pomoc ignorantce", potem zdecydowalam sie na "czy mozecie oswiecic ignorantke", ale poprzednia struktura jeszcze mi utwila w pamieci ;)

Hans80 - dzieki!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Jest prostsza droga, wystarczy wpisac (np. swoj adres) jakis adres jako adres odbiorcy, swojego jako ze jest "optional" wpisywac nie trzeba, kliknac na send it. I po zaladowaniu pliku skopiować link który widnieje pod: "Here is a link for your reference:"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:45 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ratunku!!!

Ile przecietnie, przy polaczeniu niemodemowym, tylko zwyczajnym, w miare szybkim, czeka sie na zaladowanie pliku, ktory ma 70 MB? Bo ja juz tak czekam od 10 minut, i nadal nic...

W dodatku wyskoczyla mi tabliczka z bledem: ViaMgr jest niezdefiniowana - czy jakos tak w tlumaczeniu.

To moze byc dlatego, ze mam net przez router, czyli nie bezposrednio, jakies firewalle itd? Ale przeciez bez problemu laduje pliki w mailach...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 7:19 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ponowilam probe. Po dluuuuuugim czekaniu, wyswietlilo mi sie 404 Not Found: informacja, ze "The requested URL /upload/" (numer) "was not found on this server."
CZEMU????????

:-(!!!!!!!!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 8:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
70 mega ...to chyba za dużo... przy predkosci przesylania powiedzmy 512kbit/s (a to juz duza, dla mnie nieosiagalna predkosc) to wychodzi ponad 20 minut... a takich dlugich wysylan czesto te łącza nie wyrabiaja i w którymś momencie pojawia sie błąd. raczej ciezko cos takiego przesłać...proponuje podzielic za pomoca rar na kilka plikow(5 do 10) i wysylać po jednym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 12:16 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Jak raz wysyłałem na yousendit jakieś 600MB, to zajęło to coś koło 10 godzin :) Tak więc albo trzeba być bardzo cierpliwym, albo tak jak doradzał Greg, podzielić dane na mniejsze pliki i wysyłać jeden za drugim. Wtedy, jak nawet wysyłka jednego z plików nawali, to nie trzeba wysyłać wszystkiego od początku. Inna sprawa jeśli jest to sopry plik wideo - wtedy jest więcej kombinowania z podziałem na mniejsze części. Przy tak dużych plikach często lepiej od internetu sprawdza się nagrywarka CD i tradycyjna Poczta Polska :lol:

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 2:43 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
O, faktycznie trzeba bylo zrobic nowy temat, ale nie mialam pomyslu gdzie go zamiescic.

Plik ma tylko 70 MB... Nie moge go podzielic na mniejsze czesci, bo to nagranie wideo, sniff. Mniejsze czesci (tak do 10 MB), to moge przeslac zwyczajnym mailem, ech. Dlatego chcialam miec pomoc z jakiegos serwera.

Nie moge nagrac na CD, bo nie mam nagrywarki, a zreszta wysylka kilkunastuosobom listem do Polski troche za duzo by kosztowala... :-(

Dobra, bede jeszcze probowac. Dzieki za wskazowki :D !

Swoja droga, powalaja mnie "wskazowki" dostosowane do osob, ktore znaja sie lepiej na komputerowych sprawach nizli ja ;))) Greg, to mile z Twojej strony, ze sugerujesz jakies rozwiazanie, ale nawet gdyby chodzilo o plik audio, to nie mialabym zielonego pojecia jak podzielic jeden kawalek na kilka czesci. Za pomoca WinRara mi nie mowi. Program mam, ale uzywam go jedynie do rozpakowywania i spakowywania plikow juz podzielonych :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 3:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Za pomoca rara mozna podzielic wszystko - czytaj spakowac w małych kawałkach.
1. włącz rar
2. podswietl dant plik 70 megowy
3. kliknij "add" (tudzież "dodaj", albo cokolwiek innego co klikasz żeby spakować)
4. pojawi sie okno pakowania, w lewym dolnym rogu widnieje pole "split to volumes, bytes" i tam wpisz ilosć bajtów jaką chcesz żeby uzyskał jeden spakowany plik (w Twoim przypadku 10 000 000 - jeśli chcesz miec pliki po 10 mega)
5. kliknij OK

PS
Wystarczy zapytać o further information, wcześniej podzieliłem się tylko ogólnym pomysłem, były to jak napisałaś tylko wskazówki- a nie gotowe rozwiazanie:)

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 4:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Further information z reguly nie jest potrzebny :( Jak sie zna na komputerach. Ja niestety nie, sniff.

Dzieki wielkie!!!

Ale, ta w ogole, to chce zakomunikowac wszem i wobec, ze wczoraj w nocy udalo mi sie (czyli za trzecim podejsciem) zaladowac na you send it tenze plik (nie dzielilam go)!!!

PS. Ladowalo sie ok. pol godziny


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY